DSYS MDPA1 Recenze

osvětlení, kabeláže, fail safe,...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pumpkin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1273
Registrován: čtv úno 14, 2008 6:53 pm
Bydliště: Prostějov

DSYS MDPA1 Recenze

Příspěvek od Pumpkin »

8) Mam pro vas takovou recenzi o multifunkcnim RC analyzatoru MDPA1 od firmy DSYS. Puvodne jsem ho chtel pordat ale nakonec jsem si ho nechal a dnes ve volne chvili ho zprovoznil. Muj verdikt zni: Mazec. Vedel jsem ze to umi hodne veci ale nemyslel jsem si ze takovejhle prcek o velikosti zvejkacek bude takhle dobrej. V baleni byly 4 draty ruznych prumeu, jeden propojovaci trizilovej kablik, dalsi trizilovej kablik k pripajeni na silovy kabely, snimac otacek, snimac teploty a smrstovaci buzirka a ten kousek tistaku se dvema tlacitkama a trimistnym displejem. Rozbalil jsem, precetl jsem pripajel jsem a zacal koumat co to umi. A umi to toho celkem dost. Analyzator ma 3 mody. Prvni je na mereni napeti, proudu, vykonu, teploty a casu. Dalsi meri otacky(vrtule, kola...) a cas. Posledni je k mereni sirky impulzu jednotlivych kanalu, napeti a cas. Meri napeti- aktualni, maximalni, na jeden clanek a prumerny za dobu jizdy, taky meri proud- aktualni, max. a prumernej, vykon-aktualni a prumernej, teplotu max. a min, aktualni a prumerny otacky a nakonec sirku impulzu kanalu. Rozsah napeti je od 3,5V do 30V, proud od 0,1 do 200A teplotu -10 az +120 stupnu.... Zatim se mi povedlo zmerit vykon motoru v Báje a je to 30W. Pekelnej to vykon... :lol: A abyste videli ze to ma i smysluplny vyuziti tak se s tim da merit i teplota v lednicce, mrazaku, zarovky... Vsechny data zustavaji zachovany i po odpojeni od zdroje dokud si je sami nevymazete. Mimochodem teplota v mrazaku byla -14 takze si myslim ze rozsahy mereni jsou ve skutecnosti vetsi.
Recenze konci a ja dekuju za pozornost :wink:

foto http://1pumpkin1.rajce.idnes.cz/MDPA1/
PROJEKT LAND ROVER DISCOVERY II
Team Losi Mini Baja ; Hitec HS-55 ; DSYS MD18DCRS
ICQ 582643503
Odpovědět

Zpět na „ELEKTROINSTALACE“