Napájení příjm. u GM V4R+ a TEU-101BK

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Napájení příjm. u GM V4R+ a TEU-101BK

Příspěvek od Chrepe »

Furt nevim jak to bude stím napájením přímače když u TEU-101BK je příjmač napájen zvlášť kablem a ovládán zas jiným káblem.
A GM V4R+ má jen jediný kabel.
Příjmač mám TRU-01 (Tamiya) je dodávaný v XBPro s TEU-101BK (TT-01)
Jo a má cenu kopovat GM V4R+ kdyš budu mít Mig,poznám nějaký rozdíl ve výkonu oproti TEU-101BK.
Má cenu?
Mc05
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pon kvě 29, 2006 9:09 pm

Příspěvek od Mc05 »

Tak toto by me taky zajimalo, protoze ted sem s migem asi odvaril ten tamiacky regulator a divam se po nejakem regulatorovy tak do 1300, tak lidi prosim poradte
Subaru WRC 2004 TT-01 - lehký tunning
MIG 500 Turbo Race - 21T
Uživatelský avatar
Venca
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: pát čer 23, 2006 10:38 am
Bydliště: Jaroměř - Josefov (kousek od HK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

Regulator TEU101BK nema BEC...tak proto ten kablik co napaji prijmac...Ten GM V4R+ ma BEC a tam je to reseno skrze ten ovladaci kablik...jiz to tu bylo reseno...Jinak ted nevim jak vykonou BEC ma GM V4R+ ale pokud by jsi si poridil DIgitalni servo tak by ten TEU101BK neutahl...tak by jsi tam musel dat extra baterie!ty tam ted mam ale z jineho duvodu..a to takoveho ze mi nejde napajeni z Reglu TEU101BK (respektive jde..ale pri pridani mi kmitne servo.taky to tu bylo reseno)
Takze se niceho nebojte a klido si poridte lepsi Regl...
No rozdil by mohl byt znat..ale hlavni bude v tom ze pokud si tam budes chtit dal lepsi motor..14x2 ci 10x2 tak s tim TEU101BK mas smulu!
jinak ja bych bral Regulator Profi V80R http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/Detail.asp?kat=7195
Twin Detonator + 2xMig TR+EZX-R Pro (nyni blokly zadni Diferak :o) a mužu říci že je to SUPER)

a to celé ridi Hitec Agressor 40FM 3kanal.. :)
Krystaly 52,58 a 86 kanal...
Mc05
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pon kvě 29, 2006 9:09 pm

Příspěvek od Mc05 »

Takze jestli dobre chapu tak muzu do toho meho prijimace napichnout jen jeden kablik od toho GM V4R+ a ta druha zdirka bude volna, kde se daval ten druhy kablik od toho reglu tamiackeho ktery sem spalil,jo? melo by to normalne fungovat, mam tam ten prijimac TRU-01 .
Subaru WRC 2004 TT-01 - lehký tunning
MIG 500 Turbo Race - 21T
Uživatelský avatar
Venca
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: pát čer 23, 2006 10:38 am
Bydliště: Jaroměř - Josefov (kousek od HK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

Ten ovladaci kablik od regulatoru GM V4R+ normal das na druhy kanal a tot vse!
A v zadnem pripade tam nepridavej baterie pro napajeni Prijmace!Viz tema co je tohle za soucastku :wink: Protoze jestli by jsi tam ted kdyz tam das ten GM V4R+ jeste pridal baterie tak by jsi mu spalil BECku...To se da zase ošefovat jinak kdyz potrebujes¨Digi servo a normal Regl by ho pres BECku neutahl...Tak odpojis prostredni cerveny kablik od Regulatoru(ovladaci kablik tri zilovy) a pridas tam čtyř članek :D.Ale to ted neresime... :wink:
Twin Detonator + 2xMig TR+EZX-R Pro (nyni blokly zadni Diferak :o) a mužu říci že je to SUPER)

a to celé ridi Hitec Agressor 40FM 3kanal.. :)
Krystaly 52,58 a 86 kanal...
Uživatelský avatar
Venca
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: pát čer 23, 2006 10:38 am
Bydliště: Jaroměř - Josefov (kousek od HK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

Proste a jednoduse zapojis pouze Ovladaci kablik na Druhy kanal tam kde byl puvodne tamiyacky regl a to staci! :oops:
Twin Detonator + 2xMig TR+EZX-R Pro (nyni blokly zadni Diferak :o) a mužu říci že je to SUPER)

a to celé ridi Hitec Agressor 40FM 3kanal.. :)
Krystaly 52,58 a 86 kanal...
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Chrepe »

Mc05 píše:Takze jestli dobre chapu tak muzu do toho meho prijimace napichnout jen jeden kablik od toho GM V4R+ a ta druha zdirka bude volna, kde se daval ten druhy kablik od toho reglu tamiackeho ktery sem spalil,jo? melo by to normalne fungovat, mam tam ten prijimac TRU-01 .
Jo fungovat to bude já jsem koupil GM SX3R a ta má uspořádání káblíků stejné a s tím TRU - 01 mi to jede bez problémů
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Chrepe »

Tu volnou zdířku můžeš použít pro napájení osvětlení,aktivní chlazení,.......
Mc05
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pon kvě 29, 2006 9:09 pm

Příspěvek od Mc05 »

JO diky, to sem potreboval vedet, jeste se porozmyslim jestli hitec nebo ten GM
Subaru WRC 2004 TT-01 - lehký tunning
MIG 500 Turbo Race - 21T
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

Mc05 píše:JO diky, to sem potreboval vedet, jeste se porozmyslim jestli hitec nebo ten GM
Rozhodne GM!!! Ty Hitec regly se daji usmazit i zakladnim Johnsonem 540!!! Jinak ten rozdil mezi TEU-101BK a tim GM na migu, to bude sakra rozdil... :wink: A kdyz uz jsi u vymeny reglu, tak bych tam byt tebou jeste dal trubickove konektory.. :D
Manker
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 444
Registrován: pon črc 10, 2006 9:44 am
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Manker »

Je to hodně velkej rozdíl když vyměnim tamiyácký za trubičkový??
TA-05 - ferrari F430 to bejvalo :(..., ford GT-40, Mitsubishi Lancer EVO V
Graupner V80R
GP 17T,Purple tiger 16x2
4x sanyo 1700 + 2x 5100 Team orion
a to vše teď jezdí na - Ansmann ARE-1,Team Losi Speed-T a všechno k tomu :) mazel jakmá bejt :)
Mc
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 245
Registrován: úte srp 08, 2006 6:46 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mc »

JILJI13 píše: Rozhodne GM!!! Ty Hitec regly se daji usmazit i zakladnim Johnsonem 540!!! Jinak ten rozdil mezi TEU-101BK a tim GM na migu, to bude sakra rozdil... :wink: A kdyz uz jsi u vymeny reglu, tak bych tam byt tebou jeste dal trubickove konektory.. :D

jo dik za radu,akorat uz je asi 5 mesicu stara ta ma :D , jinak za tu dobu uz jsem stacil usmazit ten GM V4R+ :twisted: , na predelani tech trubickovych sem moc linej, musel bych pack rozhodit, a to se me nechce, dokud neprotavim tamiacky tak budu jezdit s nema
TB-02 ford focus 2001
Mig 500 TR fo eva, Corally 17 zavit
2xGP 3700,SANYO 1700SCR,Intelect 3800 MAX
LRP Super.Runner.Plus
Futaba
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

Mc píše:
jo dik za radu,akorat uz je asi 5 mesicu stara ta ma :D , jinak za tu dobu uz jsem stacil usmazit ten GM V4R+ :twisted: , na predelani tech trubickovych sem moc linej, musel bych pack rozhodit, a to se me nechce, dokud neprotavim tamiacky tak budu jezdit s nema
Aha... :oops: sorry zapomel jsem se kouknout na datum...
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

Mc píše:
jo dik za radu,akorat uz je asi 5 mesicu stara ta ma :D , jinak za tu dobu uz jsem stacil usmazit ten GM V4R+ :twisted: , na predelani tech trubickovych sem moc linej, musel bych pack rozhodit, a to se me nechce, dokud neprotavim tamiacky tak budu jezdit s nema
no to protavení ty teda fakt nepřeju,to je teda sakra hnus!!!!roztečou se ti konektory kabely pak i kabely od baterky pak ti to nakape na přijímač a kdoví kam ještě,rychle k tomu běžííš aby si zjistil co se děje,najeednou čumíš :shock: jak se ti to všechno rozteklo-a napadnetě že by bylo dobrý odpojit baterku tak se ještě pěkně popalíš od rozteklýho a vařícího plastu a seš pěkně nasranej :evil: :evil: :evil: :D bejt tebou bych trubičky dal hned!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

a seš pěkně nasranej :evil: :evil: :evil: :D bejt tebou bych trubičky dal hned!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]


Presne tak jak jsi to popsal se to stalo i mne a byl jsem taky fakt nasranej :twisted: a jeste vsem pro smich.

Napajej tam samce a samice na baterky a at se prasi za kocarem !!!
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Odpovědět

Zpět na „PŘIJÍMAČE“