Asi přijímač

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Deacon
Micro scale
Příspěvky: 1252
Registrován: stř lis 28, 2007 4:59 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou www.miniinferno.wbs.cz
Kontaktovat uživatele:

Asi přijímač

Příspěvek od Deacon »

Ahoj kluci. Jezdil jsem, a projel jsem malou loužičku :-D. Auto najednou zastavilo a nereagovalo. Autí jsem rozebral, nechal vše oschnout( elektroniku ), a poté vyčistil. Vše zapojil tak jak má být, a auto fpoho jezdilo. Ujel jsem ale 30 m od sebe, a najednou se splašilo. Tak sem ho po úspěšných 5 minutách doběhl, a vše zkontroloval. Když jsem, ale zahýbal V-kabelem, na kterým mám zapojený větráčky + červený konektor od reglu, auto nereagovalo, a regl začal pípat. Tak jsem vypojil ten V-kabel, a vše zapojil normálně do přijímače, jako to je ve standartu u Tamiye ( přijímač TRU-02 ). Zapnul jsem vysilačku, autí, a najednou se servo zatočilo o kousek do leva. Plyn reagoval, signál fpoho, ale nešlo zatáčení. Když jsem ještě zkoušel laborovat s konektorama, a prohazoval je, tak třeba servo normálně fungovalo, ale na plynový páčce, ale zase nereagoval motor, a ztrácel se signál. Ale to je jasný, to bylo špatně zaplé, jen sem chtěl říct, že servo funguje. No a když to teda zapnu, jak to má být, tak nefunguje zatáčení. Prosím o rady. Snad to pochopíte :-)
Obrázek
Mini Inferno by Atomic - "Zatlačil jsem slzu!"
It´s fun, it´s micro truck, it´s XRAY.
Uživatelský avatar
brmw
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 244
Registrován: pát kvě 30, 2008 4:38 pm
Bydliště: Bratislava

Re: Asi přijímač

Příspěvek od brmw »

no ja som mal ten istý problem ale naštastie som to auto cele predal aj s tým pokazeným primačom alebo čo to bolo a akoby zazrakom ten dotičný čo som mu auto predal kupil novu baterku do auta (6-ti članek) a auto v poho jazdilo vobec nechapem čo to malo znamenat
TT-01DR (R=Rally) lancia delta,high-lift hilux s černýma nadkolkama a servo blue bird
bylo: 2xTT-01,TL-01
bude:VW brouk,baja buggy nebo marder buggy 1:5


ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Deacon
Micro scale
Příspěvky: 1252
Registrován: stř lis 28, 2007 4:59 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou www.miniinferno.wbs.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Asi přijímač

Příspěvek od Deacon »

jo, tak baterkou to fakt neni hale :-D. Myslim si, že odešel přijimač, nebo spis jen ten konektor. Nastrikam to KONTAKTOLEM a uvidim.
Obrázek
Mini Inferno by Atomic - "Zatlačil jsem slzu!"
It´s fun, it´s micro truck, it´s XRAY.
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Asi přijímač

Příspěvek od martincc2 »

brmw: doufam ze si do inzerce napsal ze je prijmac pokazeny protoze prodavat pokazene veci a psat o nich ze jsou funkcni a doufat ze dotycnemu budou fungovat je totalni zhovadilost!!! :boxing:
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Odpovědět

Zpět na „PŘIJÍMAČE“