FM Příjmač Hitec HFS-04MG

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

FM Příjmač Hitec HFS-04MG

Příspěvek od Domca234 »

Ahoj hledal jsem ale nenašel jsem jaká vysílačka by měla jít k tomuto příjmači?? Důležité je že potřebuju 4Ch a co nejlevnější.. Použita bude na letadlo. Foto Obrázek
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: FM Příjmač Hitec HFS-04MG

Příspěvek od novako »

jakákoliv čtyřkanálová FM na stejné frekvenci, pro letadla 35 nebo 40MHz, k tomu pár krystalů - pro Rx krystal pro Hitec ("H"), pro Tx příslušný značce ... :wink:
Co víc k tomu dodat? Tx a Rx mohou být rozdílných značek, v 99% spoju bez problémů komunikují .... :wink:
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: FM Příjmač Hitec HFS-04MG

Příspěvek od Domca234 »

Díky moc snad něco seženu.. Abych mohl lítat..
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: FM Příjmač Hitec HFS-04MG

Příspěvek od Pajik_CZ »

no, nevím nevím, buď jsem slepej, nebo je ten přijímač jen 3 kanál - 1, 2, 3 a batt...
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: FM Příjmač Hitec HFS-04MG

Příspěvek od Domca234 »

1ch
2ch
3ch
B/4ch
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Odpovědět

Zpět na „PŘIJÍMAČE“