Vadný příjímač nebo vysílačka ?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
martintb01
Partner Tamiyaclubu
Partner Tamiyaclubu
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 05, 2007 4:41 pm
Bydliště: Polepy u Litoměřic
Kontaktovat uživatele:

Vadný příjímač nebo vysílačka ?

Příspěvek od martintb01 »

Zdravim vás,
čerstvě koupená (opotřebovaná) rc souprava se rozhodla stávkovat ... :( baterie nabité, jak v autí, tak nové ve vysílačce a nic ... prostě mrtvo :?
Tak sem dal zpátky starou rc27, nic jiného nepředělal a ... světe div se .. chodí to bez problémů ...
Tak se vás chci zeptat, jestli neznáte cestu jak zjistit, jestli je špatnej přijímač nebo vysílačka ... pozn.: po koupi sem s tim v poklidu najel asi 2 hodiny, ale auto jakoby občas dostávalo hodně "neklidné" signály ... postupem času se to dost zhoršovalo, ale nebylo to tak hrozný. Vysílačka, normálně po zapnutí svítí, zatímco autí tak na 1x z deseti zapnutí dá na motoru samovolně plnej knedlík ...
.. asi nejjednodušší by bylo si pujčit, přijímač, ale kluci se kterejma jezdim, jezdí FM ...

Díky za odpověďi. Martin
Obrázek

Výroba řezané grafiky, podle vašich představ.
http://www.samolepy.com
JD

Příspěvek od JD »

No kámoš měl něco podobnýho cukalo mu to a ztrácel se signál.Chyba byla v přijímači nepo spíš v anténě ,dal tam delší drát a teď se to jeví že je vše OK
Uživatelský avatar
martintb01
Partner Tamiyaclubu
Partner Tamiyaclubu
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 05, 2007 4:41 pm
Bydliště: Polepy u Litoměřic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martintb01 »

JD píše:No kámoš měl něco podobnýho cukalo mu to a ztrácel se signál.Chyba byla v přijímači nepo spíš v anténě ,dal tam delší drát a teď se to jeví že je vše OK
jj díky, ale tim to asi nebude, antena se zdá v pohodě.

Když mě to vůbec nechce pustit do setupu regulátoru, je možný že to blokuje přijímač ?
Obrázek

Výroba řezané grafiky, podle vašich představ.
http://www.samolepy.com
Uživatelský avatar
toxik-q
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 229
Registrován: pát zář 15, 2006 9:22 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od toxik-q »

muj osobni postreh u hiteca 40 am, mel sme podobne problemy, nakonec pomohlo to nejjednodusi reseni :-) rozebrat a radne vycistit, byl me doporucen sprej neco jako motorovy na cisteni plosnaku :-) slozil a funguval jak kdybych ho zrovna prinesl z obchodu :-) zkus to za to nic nedas :-)
Bond 007, matrix evolution-edice 2007, storm evolution 4,5, 7,5, Ultramat 14,Much More Zero V, DX3.0 DSM
Uživatelský avatar
martintb01
Partner Tamiyaclubu
Partner Tamiyaclubu
Příspěvky: 53
Registrován: pát led 05, 2007 4:41 pm
Bydliště: Polepy u Litoměřic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martintb01 »

toxik-q píše:muj osobni postreh u hiteca 40 am, mel sme podobne problemy, nakonec pomohlo to nejjednodusi reseni :-) rozebrat a radne vycistit, byl me doporucen sprej neco jako motorovy na cisteni plosnaku :-) slozil a funguval jak kdybych ho zrovna prinesl z obchodu :-) zkus to za to nic nedas :-)
jj zkusim, děkuji
Obrázek

Výroba řezané grafiky, podle vašich představ.
http://www.samolepy.com
JD

Příspěvek od JD »

No jestli jde o hiteca tak kluci od nas měli problem s funkčností a pomohlo externí napájení :lol: (to je to na ty maly baterky co k tomu davaj takovej plastovej futral)
Uživatelský avatar
gema
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1271
Registrován: úte úno 06, 2007 8:28 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gema »

Vyčistit a uvidíš.
Já myslel v sobotu že mi odešel přijímač. Vletěl jsem do kaluže a zasekl se regl na plno :/ Dnes jsem přijímač rozebral, vyčistil, složil a světe div se vše OK. A to to ráno ještě nešlo.
Pavel Novak
Většího teď nic nemám, vlastně Disco mutanta :)

ObrázekObrázek
Galerie
Odpovědět

Zpět na „PŘIJÍMAČE“