Li-pol

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Li-pol

Příspěvek od 06D »

tovr1203 píše:tobě bych sebral sponzora a dal pako měsíce ... schválně mi tam najdi pack do rc auta :text-nocomment:
Drahý kolego, to s tím odebíráním označení uživatele je docela dobrej nápad :wink: , ale to pako měsíce nechápu :think:
Pokud někdo položí otázku : " podle vás nejlepší výrobce lipo baterii a které jsou i kvalitní " a já na ni odpovím dle mé zkušenosti ( tedy i svědomí že neplácám pič...ny) tak nechápu proč i PAKO měsíce ???
Má odpověď je jasná : dle mne je to KOKAM a to že nejsou v HardCase neboli kousku plastu v lepším případě polepeném imitací karbonu :) Není snad žádný problém !!! Za prvé pokud neumím udělat krabičku z PSHáčka nebo jiné plast desky tak snad raději na tomhle fóru nebudu ani přispívat a raději jenom číst :shhh: Za druhé než sletované články vložím do mou vyrobené krabičky tak vím jak vypadaj letované spoje atd. Nebo jsi neslyšel že Top Akupaky Nixx si kluci vybírali z co nejpodobnějších článků a sami letovali :snooty: . takže pro doplnění tady je odkaz na výběr selektovaných článků KOKAM nebo WIDE
A má zkušenost : 2 roky používání v kombinaci s 8,5z motorem. Dobíjeno 2C a zde je záznam z posledního nabíjení http://uloz.to/xWUsty7/prubeh-nabijeni- ... -43-04-xls.
A 30C při 3,6Ah nebo 5 Ah je dle tebe málo ???? mmm 108 - 150 A je fakt málo :--) Jinak pokud se do téhle problematiky ponoříš trošku hlouběji tak zjistíš že 30C na jeden článek je vlastně strop, jelikož ty 60C atd jsou paky xS2P a pořád platí zásada že pokud nabíjím články v serii za sebou tak životnost klesá jelikož jeden bude na tom vždy hůř :roll:
Takže tě naštvalo že odpověď nezněla TURNIGY, Zippy, LRP, NOSRAM atd tzn. Kvalita za přiměřenou cenu , tak to se omlouvám ale na tyhle baterie je tady docela hoooodně témat a zkušeností lidiček co je používají a pokud je někdo línej číst ............ :text-lol:

A pokud jsem tazatele opravdu nějak zblbnul tak se omlouvám ALE OMLUVA PATŘÍ TAZATELI :twisted: NE TOBĚ ANDÍLKU :text-nocomment:
Olin Bětík....MOVO Racing
Uživatelský avatar
tovr1203
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: ned bře 08, 2009 10:35 pm
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Li-pol

Příspěvek od tovr1203 »

Top Akupaky Nixx si kluci vybírali z co nejpodobnějších článků a sami letovali
to asi není lipo ;-) , ale jinak souhlas
aktuální 1: Xray T3 '11, LRP Flow WorksTeam, LRP X20 5.5T, Savox SC-0254MG Digital
aktuální 2: Serpent S120 LTX, LRP Flow WorksTeam, LRP X20 8.5T, Savox SH-1257MG
na poličce: Tamiya TT-01, Losi XXX-S
vysílačka: Spektrum DX4S
nabíječka: Raytronic C16, Raytronic C15
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Li-pol

Příspěvek od 06D »

:D jj NiXx není LiPo, ale zásada o selekci článku ze stejnými hodnotami vnitřního odporu platí pro všechny typy baterii při výrobě akupaků :idea:
Olin Bětík....MOVO Racing
Kubis123
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 170
Registrován: ned zář 11, 2011 7:17 pm

Re: Li-pol

Příspěvek od Kubis123 »

ahojte tak před měsícem jsem zakoupil tuhle baterii http://www.mz-racing.net/p6230-99950-no ... fat-cobra/ u mz.
A co se stalo při nabijení 6A praskl pevný obal spíš se to odlepilo v tem spoji,ale i tak nová baterie to by se nemělo stávat.Tak jsem kontaktoval obchod a první se divili jak je to možné protože ji kontrolovali ale i tak v pohodě mi řekli že ji mám poslat zpět že jí budou muset poslat vyrobci.A nějak přiští týden by se mohli ozvat jak to dopadlo. Už jak jsem ji vytáhl z krabičky tak ten spoj teho obalu byl jakýsi pofiderní
Uživatelský avatar
tovr1203
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: ned bře 08, 2009 10:35 pm
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Li-pol

Příspěvek od tovr1203 »

jestli to už po vybalení bylo "pofidérní", tak bych se i trochu bál to dát do nabíječky a do auta už vůbec ...
aktuální 1: Xray T3 '11, LRP Flow WorksTeam, LRP X20 5.5T, Savox SC-0254MG Digital
aktuální 2: Serpent S120 LTX, LRP Flow WorksTeam, LRP X20 8.5T, Savox SH-1257MG
na poličce: Tamiya TT-01, Losi XXX-S
vysílačka: Spektrum DX4S
nabíječka: Raytronic C16, Raytronic C15
Odpovědět

Zpět na „BATERIE“