3S LiPo do 35A combo?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: 3S LiPo do 35A combo?

Příspěvek od 3p0 »

Ta možnost tu je, Mirek E tu pomáhá klukům se zahraničím :--) mohu jen doporučit.

Jo jo, v klidu si to tu projdi a budeš-li potřebovat zeptej se, nikdo učený z nebe nespadl :-)
Až budu zkoušet letadla, budu se ptát já :wink:
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: 3S LiPo do 35A combo?

Příspěvek od Pajik_CZ »

http://www.youtube.com/watch?v=fag6mmJlWAQ

pro ilustraci. Osazení v popisu videa. Regl se přehříval a vypínal po chvíli ježdění. Maximálka úžasná, ale podvozek už to nepobírá. Poloosy to trhalo na počkání, unašeče vymačkávalo jak šťávu z rajčat.... Himoto není na takový výkon stavěný...
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
LUPR
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: čtv led 30, 2014 11:26 am
Bydliště: Přerov

Re: 3S LiPo do 35A combo?

Příspěvek od LUPR »

Tohle ↑ už lítá zbytečně rychle, zlehčil bych převod. Při takovém krouťáku budou odcházet všechny stock desetiny stejně, nehledě na značku, ale s tím počítám.
Na to auto si nemůžu stěžovat, opotřebení odpovídá stylu ježdění, zatím odešel do nebe jen neopravitelný sériový ss motor, uhlíky sežrané na plechy, ale na něm jsem experimentoval s 3S LiPo, aby to jelo a už měl chudák něco mého učení za sebou R.I.P.
Vymezil jsem příšerné výrobní vůle na podvozku a v diffech-zadní jsem pro zábavu víc přivřel, vše kalenými podložkami z Modely pro autodráhu Ites. Narouboval bordelkryt, podběhy, ucpal slabá místa, kudy se dostávaly kamínky do "strojovny", místo předního, trčícího plastového bamperu hliníkový šusplech a vše zatím drží.
Najeto 10-12hodin asfalt/makadam 40/60. Občas bikrosová dráha, takže i skoky, ale preferuji kola na zemi-rally styl, jízda je rychlejší a plynulejší.
Z vysílače jsem vytáhl anténu, zamotanou kdesi vevnitř dole, umístil do "šnorchlu" a dosah je najednou "na viditelnost".
Na závody to samozřejmě není, ale na mou časovou krizi, kdy mám hodinku na vyblbnutí a rozborku-sborku, to stačí.
Náhradní díly jsou evidentně dostupné, montáže bez problémů.
Podle fóráckých recenzí jsem nečekal zázraky, ale byl jsem docela překvapen. Tak snad se to s tou bruškou konečně rozsype :lol:
Tímto nevychvaluji výrobky této značky, ale za ty prachy, s trochou úprav a mechanických znalostí, jako hobby paráda.
Takto jezdil ten sériový 540 stejnosměr na 3S LiPo, než později definitivně spolykal uhlíky:
http://www.youtube.com/watch?v=ybrYEYmnKpI

Na Mirka se určitě časem obrátím, jen to chce sesmolit pořádnej balík, ať to stojí za to a nemusí se objednávat na desetkrát.
Čekání nebolí, dnes bylo azuro, tak jsem vyprášil křídla :D

Díky pánové za tipy a názory, budu se sem rád vracet.
Lukáš
Odpovědět

Zpět na „BATERIE“