Prasklý hard case

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
anonim164
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 120
Registrován: sob lis 19, 2011 9:19 am
Bydliště: Znojmo

Prasklý hard case

Příspěvek od anonim164 »

Dobrý den,

Po jízdě ve skateparku jsem zkontroval model a vidím tohle :http://ovi164.rajce.idnes.cz/baterky/ co by se stím dalo dělat? Máte stím někdo zkušenosti? Dalo by se to reklamovat?
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od Lukass »

zalepit, neřešit......
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
anonim164
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 120
Registrován: sob lis 19, 2011 9:19 am
Bydliště: Znojmo

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od anonim164 »

Zkusim to zalepit.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11511
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od Jirkacbx »

Navíc aku lehounce nafouklá v obalu,takže nejspíš "no reklamacion".
Nebo fotku poslat prodejci a bude záležet na něm,jak se mu do toho bude chtít.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
anonim164
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 120
Registrován: sob lis 19, 2011 9:19 am
Bydliště: Znojmo

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od anonim164 »

Nafouklá ? Ona není ani 14 dnů stará a jel jsem sní jen 6 krát.
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od Lukass »

nafouknout se muze hned po prvnim nabiti/vybiti..... zvlast kdyz je to takova obyc baterka za pak stovek. Reklamace si myslim neprojde...

ale jak rikam, pokud ji nic neni tak to jen zalep at ti to nevyzkratuje a jezdi dal..
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
DeadMan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 79
Registrován: pon srp 01, 2011 7:41 am
Bydliště: Kolta

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od DeadMan »

Mám tiež trochu podobný problém... Dnes mi vyskočila baterka z miesta a zasekla sa pod kardan v HPI mini trophy desert truck a dopadlo to takto - http://jujk0.rajce.idnes.cz/Hardcase_Lipo

Najviac ma štve, že má za sebou štyri cykly... Ach...
Radšej ju už asi nepoužívať, čo?

Vďaka.
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od 06D »

:roll: naštvanej by byl každý , ale v tvém případě buď rád že máš ještě celej model a nepopálené ruce jak by jsi se tu žhavou baterku snažil vyrvat z modelu než ti blafne :twisted: Osobně tuhle baterku už bych dal jen do kyblíku s1/2kg soli a pak a po několika hodinách slaného nálevu za stálého míchání vylil sousedovi co mne nejvíc štve do popelnice.
Olin Bětík....MOVO Racing
Uživatelský avatar
DeadMan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 79
Registrován: pon srp 01, 2011 7:41 am
Bydliště: Kolta

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od DeadMan »

Soľ sa konať nebude :) Keď ju už mám vyhodiť, tak nejako efektne, tzn. dlhý kábel, 10-15V zdroj a pyrotechnické efekty.
Asi druhú kupovať nebudem, jednu ešte mám, radšej sa poobzerám po nejakej NiMH, lebo by som si rád pojazdil aj v zime po snehu, a lipolky vraj zimu nemajú rady..

Len zase neviem, ako budú na NiMH vplývať vysoké odbery v podobe 9,5T brushless comba :/
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od 06D »

:text-imsorry: mmm pán určitě přidá další video na youtube jak explodují LiPolky :roll:
A obecně žádné baterky nesnašej mínusové teploty :think: Osobně jezdím LiPo i v mrazu a nepozoruji problém .... ale máš pravdu nedoporučuje se to :text-lol:
Olin Bětík....MOVO Racing
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od freestyler »

caute, ja mam len taku otazku
jazdim zatial 1 baterku NIMH Team Orion 5100mAh a niektory mi radie prejst na LiPo, niektory zase ostat u NIMH... ja neviem co z toho mam vyvodit :roll: pri NIMH nebiva ziadne nafukovanie ani nic podobneho a ani ziadne taketo problemy riesene vyssie, na druhej strane su LiPolky zevraj o dost vykonnejsie, ale moja 5100 sa mi zda neuveritelne silna tak si neviem predstavit co by robila LiPo.... a s NIMH som spokojny a nemam ziadnu vyhradu.... neviem co kupit ako dalsie, ci zase NIMH alebo nejaku LiPolku.. (uprimne ja by som radsej chcel NIMH) :--)
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
anonim164
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 120
Registrován: sob lis 19, 2011 9:19 am
Bydliště: Znojmo

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od anonim164 »

Jestli chceš větší výkon kup si Lipo dosud jsem jezdil NiMh a musím říct že je to sakra rozdíl oproti NiMh. Na NiMh 6čl. mi jelo auto 52 km/h teď jede tak 60 km/h na Lipo 2S. Pokuď chceš větší výkon kup Lipo.
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od tjjack »

Já osobně jsem pro lipolky. Jezdil jsem NiCd (jsou tvrdší než NiMh) a pak jsem přešel na lipol. Ten rozdíl je neskutečný, byl jsem zvyklej, že auto hrabalo když jsem dal z místa plnej, najednou když jsem při jízdě tomu dal napít, tak se kola začaly protáčet. Nevěřil jsem vlatním očím...

A pokud by sis měl vybírat kvůli těm kritickým situacím, tak LiPo se poze vznítí a začne hořet narozdíl on Nixx, který umí doslova bouchnout...
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od freestyler »

:--) :--) no ok.... neviem no..... ja by som koli mojmu vnutornemu pocitu radsej ostal u NIMH ale chcel som vediet nazor ostatnych.... a ak by som isiel kupit LiPo tak kupim asi Zippy 4000 za 15 dolacov.... lenze ked uz mam doma jednu skoro novu batku NIMH tak by som mozno kupil este jednu NIMH a ked budu tieto 2 nimh na pokraji smrti tak by som presiel definitivne na LiPoly... moje myslenie :--) :--)
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
DeadMan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 79
Registrován: pon srp 01, 2011 7:41 am
Bydliště: Kolta

Re: Prasklý hard case

Příspěvek od DeadMan »

06D - neboj, video na YT nebude, iba pre vlastnú potrebu :) Teraz pozerám na Gens Ace lipolky, na ebay.de stoja okolo 40€ za 5Ah, 40C...

V dnešnom svete raketoplánov a podobných hi-tech vecí by mohli byť baterky bezpečnejšie a menej náchylné na nešetrné zaobchádzanie. Ach to sú problémy. :|
Odpovědět

Zpět na „BATERIE“