Zkrat baterie

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Zkrat baterie

Příspěvek od Chrepe »

Povedlo se mi zkratovat tuhle bateri : http://www.mz-racing.net/mz-shop/produc ... ucts_id/76 na míň jak 0,5 sekundy.
Stalo se mi to mou nepozorností při vyjmání baterie z modelu,týká se to problému s Tamiya konektorem,který popisuji tady na straně 5-6 : http://forum.tamiyaclub.net/viewtopic.p ... c&start=60
Zájímá mě jestli jsem ji nějak závažně ublížil nebo ne :oops: :?:
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Myslim si ze na tak kraktkou dobu by to nemelo nic udelat :? . Poznas to kdyz ji vybijes a znovu nabijes a podle toho kolik do ni nacpes tak se uvidi. Pokud bude neco spatne tak je potreba zmerit kazdej clanek zvlast no a ten spatnej vypajet a nahradit ho za novej. Zas takova tragedie to neni :doh:
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Chrepe »

:modlim: :pray: Díky moc za odpověď.
Jen by mě zajímalo jak to změřit :? :?:
Uživatelský avatar
worlusho
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: sob srp 19, 2006 3:07 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od worlusho »

Změř to voltmetrem, ve spodní části paklu si udělej díru a můžeš porovnávat obě strany mezi sebou, až když zjistíš nějaké další nesrovnalosti tak rozpárej smršťovací rukáv a měř články. :wink:
AX10 SCORPION ARTR krásně žlutý ;) a nějaká ta elektronika, SCX 10 a modrý medvěd
Sanwa M11
Ultramat 12,16 GMVIS 2000 COMMANDER
http://worlusho.rajce.idnes.cz/SCX_Mercedes_ML/
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Chrepe »

:sick: Ježiši :doh: že jsem první nepřemýšlel než jsem se zeptal :roll: ,čím jiným bychto měl měřit :lol:
Díky moc.
Uživatelský avatar
Dugles
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1168
Registrován: čtv črc 13, 2006 11:25 pm
Bydliště: Brno-město šalin :D:D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

hmm :) pravítkem :P
Prej Dugles myslitel :lol:
TA01 OFF ROAD-Ford F 150, integrála na rally
TB02 DRIFT-suVbaru, 350z, S2000
:tamiya: -
MIG 500 Turbo race
DF03-na skoky (misto TA)
Obrázek
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Chrepe »

Dugles píše:hmm :) pravítkem :P
:D Přesně tohle jsem měl namysli :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ludva
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 227
Registrován: čtv črc 13, 2006 11:19 pm
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ludva »

Mě by třebas taky zajímalo, jak se to pak bude chovat, když bude třebas jeden článek v Packu v pr..... Pojede to kratší dobu nebo pomalejš nebo nějakej jinej problém?
Ford Focus WRC03 + Subaru Imreza + Audi A4 DTM; TT-01; el. regulátor LRP Automatic Runner Reverse; RC Hitec Aggresor AM; baterie: Gold Peak NiMh 4300mAh Corally MAX30 (GP 4300) a LRP Antix 7.4V 4800mAh 45C Li-Pol; krystal 52 (40.685TA), Mig 500TR, převod 19/61, 35 km/hod., Mig 500TR, převod 22/58, 40 km/hod.
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

ludva píše:Mě by třebas taky zajímalo, jak se to pak bude chovat, když bude třebas jeden článek v Packu v pr..... Pojede to kratší dobu nebo pomalejš nebo nějakej jinej problém?
Nepojede to ...
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Venca
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: pát čer 23, 2006 10:38 am
Bydliště: Jaroměř - Josefov (kousek od HK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

Nic ve zlem ale to je snad vtipek?ne ...s tim ani ne 0,5 sekundy...to ti neudela nic...pokud je vybita..horsi by to bylo u plny..tam by to mohlo byt spatne..ale spise tim ze by pri tom kontaktu ze by se jako svarily..kontakty k sobe..a ty si toho nevsimll..tak bych rekl ze by o sobe baterie dala tak do 10 sekund vedet....mohutnou explozi :wink:
Twin Detonator + 2xMig TR+EZX-R Pro (nyni blokly zadni Diferak :o) a mužu říci že je to SUPER)

a to celé ridi Hitec Agressor 40FM 3kanal.. :)
Krystaly 52,58 a 86 kanal...
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Venca píše:Nic ve zlem ale to je snad vtipek?ne ...s tim ani ne 0,5 sekundy...to ti neudela nic...pokud je vybita..horsi by to bylo u plny..tam by to mohlo byt spatne..ale spise tim ze by pri tom kontaktu ze by se jako svarily..kontakty k sobe..a ty si toho nevsimll..tak bych rekl ze by o sobe baterie dala tak do 10 sekund vedet....mohutnou explozi :wink:
Ale tady se resi kontakt 0,5 sec ne 10 sec., to uz by se nemusel na nic ptat jestli je v prde.. nebo ne to by poznal i BLB.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Chrepe »

No až mi příjdou ty trubičkové konektory tak ji vyzkouším a dám vědět.
Jo a nemá někdo zkušenosti se skutečnou dodací dobou v tomhle E-Shopu : http://www.elva-elektro.cz/eshop/
Uživatelský avatar
Venca
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: pát čer 23, 2006 10:38 am
Bydliště: Jaroměř - Josefov (kousek od HK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

No koukam ze jsem tu jaksi nevitany...A ze se tu vsichni povazujete za moc velke Machry co vse Vedi a Vsude Byly na to aby akceptovali jine mozne varianty ktere se hold lisi od tech vasich zabehnutych a overenych...V pripade ze nekdo neco rekne byt jen v dobre vire ze by chtel pomoci radou,ci zkusenosti tak je to stejne spatne.
Je to tu skupinka uzavrenych lidi co akceptuji pouze a jen svoji pravdu a nic jineho jim nevyhovuje...
Uz nekolikrat jsem chtel pomoci ale jen z duvodu ze jsem se chtel zeptat nejdrive na pricinu jsem byl napaden o co mi vlastne jde...JA hold neslibuji ze neco zaridim aniz bych vedel o co jde.aby to pak nevypadalo ze nejdriv jsem Hrrr,hrrr a najednou couvam.
Prijemny den :wink:
Twin Detonator + 2xMig TR+EZX-R Pro (nyni blokly zadni Diferak :o) a mužu říci že je to SUPER)

a to celé ridi Hitec Agressor 40FM 3kanal.. :)
Krystaly 52,58 a 86 kanal...
Uživatelský avatar
Chrepe
Kluk co se neztratí
Příspěvky: 610
Registrován: ned čer 18, 2006 2:15 pm
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Chrepe »

Venca píše:No koukam ze jsem tu jaksi nevitany...
No mě jsi tím svím přízpěvkem moc pomohl :wink: ,aspoň vím co mě muže čekat když si nedám pozor a povede se mi to znova :binkybaby:
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Chrepe píše:No až mi příjdou ty trubičkové konektory tak ji vyzkouším a dám vědět.
Jo a nemá někdo zkušenosti se skutečnou dodací dobou v tomhle E-Shopu : http://www.elva-elektro.cz/eshop/
No ja sem si objednaval kufr a vybijecku Nosram a asi za 14 dni sem to mel doma. I kdyz to mozna bylo zpusobeny tou vybijecku. Bylo to celkem novy zbozi a mozna ji jeste nemeli na sklade :wink:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Odpovědět

Zpět na „BATERIE“