FS GT3B problém

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
cadaver
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 19, 2012 1:11 pm
Bydliště: Zliv

FS GT3B problém

Příspěvek od cadaver »

Po delší době jsem zprovoznil vysílačku GT3B, ale cuká servem, plyn fungoval normálně. Baterku mám nabitou, přijímače jsem zkoušel dva různé (jeden fungl novej) - několikrát spárováno, 3 různá seva, cuká i na 2 kanálu ... S origo. vysílačkou Traxas vše funguje v regulátoru a servu to teda není. Tak jsem vysílačku rozmontoval a odpojil potenciometry 1 a 2 kanálu, odpojil a připojil anténu a pořád cuká, už jsem bezradnej nevíte pls. co s tím, případně kdo by se na to mohl kouknout? Díky
E-Revo VXL, LRP S10 TC-Drift, Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: FS GT3B problém

Příspěvek od 3p0 »

Trochu to upřesni, jaká serva jsi zkoušel. Přijímač si nemusí rozumět digitálními servy, ale to je jen moje domněnka.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: FS GT3B problém

Příspěvek od rotruck »

Možná spíš upřesnit co je myšleno tím "cukáním serv" jestli je to spíš neklid serva , nebo trhavý chod ...... toto obojí lze částečně řešit i nastavením v menu vysílačky . Mírný neklid serv se dá odstranit nastavením větší necitlivosti kolem nulové polohy . Zdánlivě trhavý chod zas může způsobovat nechtěné nastavení Expa na vysílačce nebo jiné funkce ovliňující průběh - dráhu serva.
Prostě čím víc funkcí na vysílačce které nevyužíváme , tím víc jsme pak z toho blbý ........
Uživatelský avatar
cadaver
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 19, 2012 1:11 pm
Bydliště: Zliv

Re: FS GT3B problém

Příspěvek od cadaver »

Cuká servo (HPI SF-5) ketrý jsem s tou vysílačkou používal cca 1,5 roku bez problémů ale i JX PDI-4904HB, HKS-9257, Corona DS238MG. Na origo vysílačce traxas se všechny chovají normálně, stejně jako na kámošově Sanwě. Na vysílačce mám všecno nastavený na 0, žádný expa, trimy, ... Aby cukání přestalo musím na vysílačce nastavit necitlivost na 60% a více a to už je nepoužitelný - malej rozsah pohybu.
"cukání"- ve středový poloze servo dělá mikropohyby, mele kolama levá-pravá, chod je plynulej, ale když natočím kola (do jakýkoli polohy) začne zase cuka stejně, večer hodím video na YT
E-Revo VXL, LRP S10 TC-Drift, Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: FS GT3B problém

Příspěvek od Jirkacbx »

Nejspíš odešla.
Koukni sem http://rc.305.cz/ ,možná pomůže přehrát soft v rádiu.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
cadaver
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 19, 2012 1:11 pm
Bydliště: Zliv

Re: FS GT3B problém

Příspěvek od cadaver »

Soft tam mám flashlej od začátku verzi 0.6.1. Novej posun: když nastavím dead zone na max. trhání na středu (klidová poloha) přestane, ale při pohybu-zatáčení škube pořád ... Psal jsme klukovi, co mi přehrával soft, jestli by na to nekouknul, tak doufám, že se ozve.
E-Revo VXL, LRP S10 TC-Drift, Sakura D3 CS
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“