Flysky FS-GT3C 2,4 GHz

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Dayn
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: úte kvě 07, 2013 4:43 pm

Flysky FS-GT3C 2,4 GHz

Příspěvek od Dayn »

Zdravím, chci se zeptat jestli už mátě někdo zkušenosti s toutou RC soupravou popřípadě její klady a zápory, zatím jsem našel jen představení žádná recenze.
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: Flysky FS-GT3C 2,4 GHz

Příspěvek od rotruck »

Uživatelský avatar
rider-x
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: čtv led 22, 2009 10:20 pm
Bydliště: N. Paka
Kontaktovat uživatele:

Re: Flysky FS-GT3C 2,4 GHz

Příspěvek od rider-x »

Mám tuto RC soupravu již několik měsíců. Všechno je (podotýkám pro moje amatérské potřeby) dostačující. Líbí se mi, že je opravdu lehká do ruky. Baterie mi v pohodě vydrží odpolední ježdění - cca 3h provozu a ještě není úplně vybitá.
Koupil jsem k tomu ještě 4ks přijímačů a zatím vše ok.
Bohužel velká bolest je vypínač uprostřed volantu. Mají tam hodně krátký drátky (drátky myšleno asi 3 vlákna v izolaci) a utrhnul jsem je asi za 30 minut. Zkusil jsem je znovu připájet a za 30 minut to samý... Tak jsem je vyhodil, nahradil novýma, delšíma (použil jsem dva drátky z plochýho kabelu) a od tý doby svatej pokoj.
LRP S10 Blast TC Fabia S2000 (Reely combo brushless)
Reely TC-04 Touring Car Mitsubishi Lancer (Nosram Magnum Reverse, LRP Rally Special 2)
Reely Ranger TC-04 brushless (Reely combo brushless)
QRF 400[/color] (Turnigy 60A, EZ-Run 13T brushless)
Dayn
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: úte kvě 07, 2013 4:43 pm

Re: Flysky FS-GT3C 2,4 GHz

Příspěvek od Dayn »

Tak já bych to chtěl na RC drift protože moje Modelcraft GT2 nic neumí, a jak tu píšeš není 3 hodiny malá výdrž?
Uživatelský avatar
rider-x
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: čtv led 22, 2009 10:20 pm
Bydliště: N. Paka
Kontaktovat uživatele:

Re: Flysky FS-GT3C 2,4 GHz

Příspěvek od rider-x »

Tak je a není... ber to s rezervou, nikdy jsem to přesně neměřil, pouze odhaduju. Počítám pouze "čistej" čas kdy je vysílačka v provozu. Po celoodpoledním ježdění přijdu domů a vysílačky by ještě fungovala, ale dávám si ji vždycky nabít.
Bohužel vysílačka je vybavena slabým akumulátorem (tuším cca 850mAh). Ale pokud by ti výdrž nestačila, prodávají náhradní aku, který bys v případě potřeby lehce vyměnil a jezdíš dál... :D
LRP S10 Blast TC Fabia S2000 (Reely combo brushless)
Reely TC-04 Touring Car Mitsubishi Lancer (Nosram Magnum Reverse, LRP Rally Special 2)
Reely Ranger TC-04 brushless (Reely combo brushless)
QRF 400[/color] (Turnigy 60A, EZ-Run 13T brushless)
Dayn
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: úte kvě 07, 2013 4:43 pm

Re: Flysky FS-GT3C 2,4 GHz

Příspěvek od Dayn »

Dík v pondělí jsem jí objednal, a aku kdyžtak přiobjednám :) hlavní je aby se třeba ta zádava na volentu u drátkách projevila co nejdříve :) abych uprostřed ježdění nemusel pájet.
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“