Futaba FC 16

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
hoci
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 95
Registrován: ned úno 21, 2010 5:01 pm
Bydliště: Plz

Re: Futaba FC 16

Příspěvek od hoci »

Nazdar chlapi
Potřeboval bych poradit nevím jakou baterku mam koupit do FC 16 ta původní už je nefunkční.
Dík za rady
Volvo FH12 Globetrotter 420
Futaba FC16
Lukec
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 01, 2015 5:34 pm

Re: Futaba FC 16

Příspěvek od Lukec »

Ahoj,

vím, že je to celkem staré vlákno, ale chtěl bych se zeptat, jak jste s tou konverzí spokojení?
Mám starou Futabu FC-16 a přemýšlím, jestli koupit něco nového, nebo udělat konverzi. Přecejenom ta konverze od duplexu příjde s přijímačem na nějaké čtyři tisíce.
Předpokládám, že tam bude nějaké zpoždění v reakcích, pokud udělám konverzi. Jde to nějak citelně poznat?

Doba od FC-16 už celkem pokročila. Vyplatí se mi koupit něco nového? Jaké jsou třeba výhody dnešních vysílačů, když nepočítám změnu technologie přenosu signálu?
K použití vysílačky: Dříve jsem létal nějaké větroně. Teď přemýšlím, že bych koupil kvadrokoptéru...


Díky za každou odpověď, Lukáš.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Futaba FC 16

Příspěvek od Jirkacbx »

Jelikož je to fakt už dost starý vlákno,radši bych tady zveřejněným klukům poslal mejl s dotazem.
Taky bude záležet jakou kvadru,většinou se vyplatí vzít i firemní rádio.
Nebo kouknout na dostačující pro kamionáky třeba Turnigy 9x za 1500 Kč.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ware_.html
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 973
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Futaba FC 16

Příspěvek od Michal Boček »

Výhoda FC-16 v dnešní době je ta, že máš ovládací prvky přehledně uspořádané a můžeš si libovolně přidávat, ubírat a měnit počet a typy přepínačů, potenciometrů a různé moduly - to ale využiješ asi jen u stavební techniky s množstvím různých funkcí, u koptéry bude mít přednost ergonomie abys měl všechno nadosah před přehledností. Softwarově je FC-16 dvacet let stará technologie, která ale pořád dobře funguje, provozuji ji s Duplexem už několik let, zpoždění v reakcích nepozoruju, ale mám jen pomalé stroje a jezdím blízko sebe.
bocektransport.cz
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“