Spetrum DX3.0

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 145
Registrován: stř říj 18, 2006 4:53 pm
Bydliště: Vědomice
Kontaktovat uživatele:

Spetrum DX3.0

Příspěvek od Tom »

Ahoj může mi prosím někdo poradit s DX3.0
Koupil jsem si jí novou, ale dosah zdaleka není 960 metrů jak se uvádí, ale ani ne 10metrů. Prostě jakmile se otočím nebo schovám anténu tak je po ovládání, ale schovávat jí ani nemusím, prostě jak se vzdálím od modelu, tak se přijímač vypne a model nereaguje. Baterky mám všechny nově nabyté, takže v tom problém není. Jezdil jsem s tím jen před barákem, kde se mi nerušilo ani AM a nebo doma (AM je taky bez problému). Prosím poraďte mi čím to asi může být..
Subaru Impreza 2004,Nissan Silvia S15,podvozek TT-01,kuličková ložiska,spojovačky řízení-stavitelné,ALU díly (centrální kardan,všechna ramena,držák a chladič motoru,přední kloub zatáčení,zadní držák kola,tlumiče,řízení,držák serva,horní držák ramena přední i zadní)drift PVC,osvětlení,chrom kola HPI Corsa,motor MIG 500 Turbo Race,DSM Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Spetrum DX3.0

Příspěvek od Jirkacbx »

Nejlepší by bylo,kdybys mohl vyzkoušet jinej přijímač.Ty ze sady je potřeba občas reklamovat právě kvůli dosahu a vypínání,podle toho co jsem četl.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

Zatim jsem s tim problem nikde nemel. A vyuzitelny dosah je tak 20m, vic uz nema cenu myslim resit. :)
A nevim, jak mas antenu, ale v manualu pisi dat ji do auta vertikalne.
Ja jsem ji vytahl nad predni napravu a prostrcil poslednima dirkama v tycce na kastli, takze stejne lezi, ale dosah bez problemu. Ale jeste jsem nemel moznost to vyzkouset nekde dal, takze teprv potom uvidim.
Ale jak se tenhle system schova za roh nebo za horizont, tak konec. :-) Jsem s tim jezdil v lese a kdyz byl mezi autem velky strom, tak bylo citi skubnuti, jakoby auto prestalo reagovat.
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Uživatelský avatar
EARWIG
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 356
Registrován: pon črc 31, 2006 5:02 pm
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EARWIG »

Vysílače Spektrum 2.0 a 3.0 jsou naprosto bezproblemový.
Problemy dělá přijímac. Pokud máš přijímač S3000 tak máš na starosti zaděláno. Zvláště to dělají soupravy kde byl další přijímač zdarma.... (proč asi...)
Osobně jsem jeden už vyhodil, druhý zatím funguje, i když se mi taky občas stane, že se nechce spárovat...
Do noveho auta jsem koupil přijímač SR3500 a tento pracuje naprosto výborně.

PS: reklamace přijímače nic neřeší, to už mám za sebou. Přijímač mi vrátili s tvrzením, že uváděná závada se u nich neprojevila...
Robert Škvor
XRAY T2 008, XRAY T2 007 , XRAY T2 rally; Tamiya F103GT
SANWA M11 DSSS
http://www.skvorracing.com
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

No v sade jsem mel taky jeden prijimac zdarma. Sice jsem s nim moc nejezdil, ale zda se zatim v poradku. :shock: Tak doufam, ze i v poradku bude. Jinak s nima problem nemam, ale uvidime asi poradne az pristi rok. Letos nebyl uz moc cas neco zkouset.
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

Zazili jste uz nekdy nejake problemy s rusenim? Spousta lidi porad jenom strasi a dodavaji historky jedna pani povidala, ale me se zatim nic nestalo a to zkousim doma, ve meste a vubec vsude mozne.
U letadel bych se treba mozna bal, ale u aut vubec, nehleda na to, ze jsem zatim problem nemel a i co jsem cetl, tak na netu taky nikdo nic.
Komu se to stalo, tak byl asi jenom nejaky niemand... :-)
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“