HPI E-Firestorm FLUX RTR

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davisis
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: sob črc 16, 2011 1:43 am
Bydliště: Šumperk

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od Davisis »

OK, tak casem mozná :P A jakou Lipolku tam dát ???? (co jezdíte ve Stormvi vy?) Nechci nic drahyho, baterku tak do 1000,- ale nevim podle ceho vybírat (krome mAh) Kdyztak nekdo ochotnej >SZ< , nebo Face ..... Poreboval bych poradit i s nabijeckou atd.
Tamiya Tb-02 -> Silvia S15 (Drift)
(http://davisis.rajce.idnes.cz/RC_DRIFT_Silvia_S15/)

>DD-Team<
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od Mirek E. »

Z HK máš za ty prachy dvě. :)

Nabíječku doporučuji Turnigy Accucell 6 + zdroj.
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Uživatelský avatar
Davisis
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: sob črc 16, 2011 1:43 am
Bydliště: Šumperk

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od Davisis »

Ještě otázka.... Jakej je ve FLUXovi motor (jakoze co se tyce vykonu) Vyslo by levneji koupit HPI E-Firestorm 10T (ta 5 549,-) a dokoupit do nej stridavy kombo ??
HPI E-Firestorm Flux (za 7 990,-) Dalo by se za tech 2 500,- rozdílu poridit lepsi kombo nez tam je ??? Popripade jaky jiny vyhody/nevyhody tento napad ma ??? Sou ty auta identycky krom motoru a reglu co sem cetl... :text-thankyouyellow: :text-thankyouyellow:
Tamiya Tb-02 -> Silvia S15 (Drift)
(http://davisis.rajce.idnes.cz/RC_DRIFT_Silvia_S15/)

>DD-Team<
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od tjjack »

Já myslim, že za 2 500,-, takový combo, jako je flux nekoupíš...
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Uživatelský avatar
Amoondre
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: pát dub 23, 2010 5:18 pm
Bydliště: Brno, Zabiny

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od Amoondre »

V dobe kdy Flux stal 8 a 10T stal 4500, jsem si z Ameru objednal CC Sidewinder 4600kV kombo za 2300,- ted uz to asi nepujde
Tamiya TT-01 | LRP IPC v7.1
HPI Cyber 10B | CC Sidewinder 4600kV
Xray T3 11' | Tekin RS | LRP X12 17.5
Spektrum DX3S
kouba159
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 17, 2011 10:50 am
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od kouba159 »

Amoondre píše:V dobe kdy Flux stal 8 a 10T stal 4500, jsem si z Ameru objednal CC Sidewinder 4600kV kombo za 2300,- ted uz to asi nepujde
No já mám doma kombo Sidewinder V2 s motorem 5700KV z ameriky asi 14 dní. Dokonce si ho celníci ani nevšimli. Celkem to bylo za 2057kč. Takže se to asi dá :-)
Uživatelský avatar
jencek7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: sob pro 24, 2011 11:01 pm
Bydliště: Zlínsko

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od jencek7 »

ahoj mam nalehavou prosbu, kamos si koupil noveho storma fluxa, dosel mu chtely jsme ho projet a kdyz se vsecko zapojilo tak po pridani plynu motor udela nekolik otacek a zastavi se pritom mam furt plyn zmackly a to se porad opakuje, tak sme to sly sparovat po sparovani to dela to same nepomohla ani vymena elektroniky jen motor nebyl jak vyzkouset tak se domluvil s prodejcem a reklamoval to ze bude zavada na reglu ,puvodni byl hpi VAPOR , poslal mu na reklamacku vsechno(komplet auto jak doslo) reklamovaly mu to ,vymenily regulator, misto puvodniho hpi vapor mu tam daly vapor PRO vsechno zapojime ,sparujem a zas ten samy problem tak sme to sparovaly ani nevime jak podle navodu to nefungovalo a jezdilo to ,po vybiti baterek sel jezdit az na druhy den a opet to delalo tu samou chybu, a tak je to furt dokola po chvily(nekolika hodinach) jak je to vyple jakoby se neco restartovalo a nechce to jet, jak sem psal menily sme celou elektroniku krom motoru a s nicim to nefungovalo dokonce sem tam zapojil 27mhz vysilac ktery se neparuje a ani s nim to nejelo, dekujeme za kazdou radu
E-REVO Brushless / Traxxas Summit 1:8 / Sakura D3 / MICRO-DT / MICRO Raminator / http://jencek8.rajce.idnes.cz/
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / HPI Savage FLUX / (minulost)
Uživatelský avatar
Haben
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 176
Registrován: sob dub 08, 2006 9:44 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od Haben »

první bych zkusil požádat prodejce o radu, pokud nebude vědět, neřešil bych to a komplet zase poslal na reklamaci (pokud uznají, vrátí ti (na požádání) i tvoje náklady na vyřízení reklamace - tzn. poštovné). Ať vymění celý komplet elektrroniky včetně vysílačky, přijímače. Mně taky občas strom zazlobil, že jsem musel znovu naprogramovat plyn, neutrál a brdu, ale v posledním cca půl roce už je klid. HPI elektronika je na h.... Já už měl celkem 6x komplet combo na reklamaci (vždy odešel regl, jednou i motor)
1:10 Xray T2R PRO - Yeah Racing 12T brushless 3300 KV, Brushless ESC, servo Blue Bird 0,08sec, Honda S2000, Ford Cortina 1966
1:10 HPI E-Firestorm Flux - Flux 5700 KV, Flux Motiv, Yeah Racing 7kg speedy servo, Ford F-350...
1:10 HPI Bullet Flux - Flux 5700 KV, Flux Motiv, HPI servo...
Robitronic TL-3C 2.4GHz F.H.S.S., Raytronic C12, LiPo Arrowind 2S 5 000 mAh 40C, 3xLiPo Turnigy 3S 5 000 mAh 20C
http://www.haben.estranky.cz
Uživatelský avatar
jencek7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: sob pro 24, 2011 11:01 pm
Bydliště: Zlínsko

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od jencek7 »

diky za tip, zrejme to bylo tim, zatim storm jezdi ,ale kdyz sem to nastavoval u toho 1. regulatoru tak to nefungovalo ani tak
E-REVO Brushless / Traxxas Summit 1:8 / Sakura D3 / MICRO-DT / MICRO Raminator / http://jencek8.rajce.idnes.cz/
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / HPI Savage FLUX / (minulost)
Uživatelský avatar
Haben
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 176
Registrován: sob dub 08, 2006 9:44 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od Haben »

pokud jsi musel opravdu znovu naprogramovat plyn, neutrál, brzdu, tak při každém problému toto zopakuj - on si pak regl zvykne a už nebude zlobit :lol: :lol: :lol:
A až tento postup nepomůže, tak to pošli na reklamaci = regl odešel (viz. mé zkušenosti výše) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
1:10 Xray T2R PRO - Yeah Racing 12T brushless 3300 KV, Brushless ESC, servo Blue Bird 0,08sec, Honda S2000, Ford Cortina 1966
1:10 HPI E-Firestorm Flux - Flux 5700 KV, Flux Motiv, Yeah Racing 7kg speedy servo, Ford F-350...
1:10 HPI Bullet Flux - Flux 5700 KV, Flux Motiv, HPI servo...
Robitronic TL-3C 2.4GHz F.H.S.S., Raytronic C12, LiPo Arrowind 2S 5 000 mAh 40C, 3xLiPo Turnigy 3S 5 000 mAh 20C
http://www.haben.estranky.cz
Uživatelský avatar
jencek7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: sob pro 24, 2011 11:01 pm
Bydliště: Zlínsko

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od jencek7 »

jj, pomahal sem to nastavovat kamosovi z vesnice ,zatim je to ok dneska jak to zapl tak uz bez problemu jezdi, jinak 5dni po rozbaleni sel storm na reklamacku , a jak mu to doslo tak tam mel lepsi regl ze savage flux xs :D takze to bylo aspon k necemu dobre
E-REVO Brushless / Traxxas Summit 1:8 / Sakura D3 / MICRO-DT / MICRO Raminator / http://jencek8.rajce.idnes.cz/
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / HPI Savage FLUX / (minulost)
Uživatelský avatar
nissanskyline
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 443
Registrován: úte led 27, 2009 1:32 pm
Bydliště: ostrava centrum

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od nissanskyline »

jaký použivate olej do tlumiču ja jsem jeden koupil a snad by to mohlo jit factory team 500cst 40w
HPI sprint
the devil
Savage XS Flux
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od bang »

Ja jsem tam jezdival 350tku a 3 diry na pistu. Byl jsem spokojeny.
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od bang »

Dneska se kamaradovi podarilo rozpulit FSko :-D V plnym knedliku s fluxem trefil drevenej sloupek :!: Ve predu mel jeste T-Bonackej naraznik :boohoo:
Přílohy
lada.jpg
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Studovina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř črc 13, 2011 5:33 pm
Bydliště: Golčův Jeníkov
Kontaktovat uživatele:

Re: HPI E-Firestorm FLUX RTR

Příspěvek od Studovina »

:-oo
Řekni kamarádovi, že je machr. Já dělám s Firestormem samí kravinky, ale něco takového se mi tedy zatím nepodařilo :mrgreen:
Chudák Stormík :(
Odpovědět

Zpět na „HPI“