Beadlock pro slashe

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Odpovědět
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Beadlock pro slashe

Příspěvek od Daweo »

Zdravim kluci,

zvazuji nakup beadlock disku pro sveho slashe (tedy hlavne o nich uvazuje kamarad na jeho slashe a mne na to zvyklava) a rad bych vedel, zda se daji sehnat nejake relativne cenove dostupne a nebo je lepsi zustat u klasickych lepenych.
Cena beadlocku je silena, ale zase vymena pneu je podstatne snazsi, navic predpokladam, ze beadlockova kola budou lepe pridelana / vycentrovana, nez lepena prodavana kola.
Videl jsem jich spousty v hlinikovem provedeni - je lepsi plast nebo hlinik? Jsou vubec hlinikove na slashe?

V tuhle chvili vim jen o Proline Beadlocich... je na trhu neco jineho, co se da relativne rozumne sehnat?


Predem diky za odpovedi
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Beadlock pro slashe

Příspěvek od bang »

Beadlock disky hliníkové jsem jezdil na Assu SC10, musím napsat že jsou nesmrtelné. Nedopočuju je na závody, dost navýšíš hmotnost rotujících částí, tzn. že budou více namáhané polosy atd. a kvalitní pohon není na škodu. Kolo je podstatně těžší. Plastové beadlock disky jsem jezdil na Baja 5B, musíš si hlídat, aby jsi nepřetáhnul plastový závit a životnost je samozřejmě úměrna stylu a frekvenci jízdy :)
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Odpovědět

Zpět na „TRAXXAS“