traxxas slash

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: traxxas slash

Příspěvek od bang »

Po třech letech oživým téma :) Zavzpomínal jsem na Slasháka a napsal pár poznatků :-) Věřím, že to někomu přijde vhod :-) Více na RC333
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: traxxas slash

Příspěvek od Pajik_CZ »

jo, souhlas. jednoho jsem si po necelých 4 letech zase pořídil :) Tenkrát jsem si nadával, že jsem ho poslal do světa....
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: traxxas slash

Příspěvek od bang »

Ani se ti nedivím, možná, pokud se objeví lákavá nabídka, pořídil bych tenhle pekáč na takový to bláto-sněho poježděníčko :twisted:
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: traxxas slash

Příspěvek od Embie »

Já teď povýšil na 4x4 :dance: a ať už 2WD nebo 4WD, je to super kára, co moooc vydrží a zažijete s ní hromadu srandy... Prostě relaxuju a uplně si užívám jak to auto zvládá každej šutr a každej skok. Já 2WD koupil s homemade úpravou na snížení těžiště a i když to bylo dělaný jen doma, tak si myslím, že to tomu auto hodně pomohlo, takže musím doporučit - koupit kus laminátu či v lepší verzi karbonu a to auto se tím o dost vylepší - pak ho zvedneš vysoko aby to požralo velký skoky nebo velký nerovnosti, ale ovladatelnost je stejná, jako bys vzal origo a posadil ho nízko.
Odpovědět

Zpět na „TRAXXAS“