Identifikace starších modelů

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
sWiNe
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: stř dub 25, 2012 10:08 pm

Identifikace starších modelů

Příspěvek od sWiNe »

Zdar hoši, kámošovi rodiče se rozvedly a zůstaly jim doma po tatovi nějaké placky, máti by to ráda prodala. Hodně v rychlosti jsem na to mrknul a je to asi todle:

HPI RS4 PRO3
Dle googlu bych řek, že už se to asi neprodává. Auto vypadá celkem provozuschopně, jen zaprášené. Je k tomu fakt kotel náhradních ještě nerozbalených dílů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PANDA Citroen ZX Rally Car Nitro

Nějaká spalovací dvoukolka, rozebraná. Nezkoumal jsem to, ale snad by se to dalo smontovat a dát dokupy. Myslím že už celkem historický kousek.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


No v podstatě identifikovat jsem je nějak zvládl, ale tak co je to zač? jakou to může mít reálnou hodnotu? To HPIčko by myslím s těma dílama mohlo jít tak za 1500-2000? elektro by to snad mělo mít komplet

Ale co ten spalovák? o tom vůbec nemám tucha, má to nějakou historickou sběratelskou hodnotu nebo je to absolutně o ničem? mě se to líbilo docela, ta bouda zajímavá, myslím slušný retro. Za litr? nebo je to sběratelský kousek za desítku? :lol:

Nějak jsem to moc nezkoumal, nebyl čas. Jen bych chtěl nějak trochu zjistit co to je zač, než to někde dám na inzerát. Kdyby byl nějaký zájem, zašel bych tam a nějak to blíže prohlídl a opucoval.

Fotky: http://rcswine.rajce.idnes.cz/Brozovy_modely/

Díkes
Naposledy upravil(a) sWiNe dne ned úno 02, 2014 10:10 pm, celkem upraveno 1 x.
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Identifikace starších modelů

Příspěvek od tjjack »

Zredukuj si fotku topho citroëna ;-)
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Odpovědět

Zpět na „Pokec“