HPI Pro 4

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan Cabalka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 277
Registrován: ned bře 12, 2006 11:00 am
Bydliště: Jablonec
Kontaktovat uživatele:

HPI Pro 4

Příspěvek od Jan Cabalka »

Prohlížel jsem web a tenhle podvozek mě docela zaujal. Nejezdíte s nim někdo? Nemáte ňejáke zkušenosti? Popř. nevíte kdo ho do ČR dováží? :?: :D
Drift Project - zatím pouze koncept
Mustang GTR Cabrio - Showcar
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

Elektry od HPI se oficiálně nevozí... takže zapomeň na náhradní díly :cry:

Jedině individuální dovoz a paklík ND k tomu.
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
andre
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: úte srp 22, 2006 10:18 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andre »

Co rika ondra je pravda. Ja sem mel od HPI SPRINTa. Jezdil suprove, kvalita dobra. Vsechno bylo ok do te doby, nez jsem fest naboural a pak shanel nahradni dily. Musel sem to slozite a zdlouhave shanet pres lestra. A tak po teto zkusenosti ten povdvozek sel z domu....
JD

Příspěvek od JD »

andre píše:Co rika ondra je pravda. Ja sem mel od HPI SPRINTa. Jezdil suprove, kvalita dobra. Vsechno bylo ok do te doby, nez jsem fest naboural a pak shanel nahradni dily. Musel sem to slozite a zdlouhave shanet pres lestra. A tak po teto zkusenosti ten povdvozek sel z domu....
JJ tos udělal dobře :wink: auto na který nejsou díly je uplně na prd to je tak dát do vitrinky a koukat na něj.Když člověk jezdí musí mít jistotu že vše potřebné sežene v relativně krátkém čase
Odpovědět

Zpět na „Pokec“