Jak sem si vydělal.....

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Jak sem si vydělal.....

Příspěvek od Tampa »

:cry: Tak sem měl dneska se Shortym spicha na dejvický abych mu dal ložiska a on mě penize.Jenže ložiska měli hodnotu 400 a když sem se vracel tak před zastavkou autobusu kde sem vystupoval mě chytil revizor.Lístek sem měl jenže kdo měl vědět že je asi 6 minut propadlej.Tak sem ho prosil a on že ne že je to za 500 tak řikám že vystoupime abych mohl utect jenže najednou z revizora byli tři a stali kolem mě.Chtěl po mě občanku řekl sem že nemam tak on že bude volat benga tak řikám jo už sem ji našel.Prachy tady nemam.Vyplnili skurvenej papirek a já si mužu ted nechat o Mega Peaku 3000 jen zdát :cry:
Kdybych nebyl debil tak sem mu dal na SOLAR :lol:
Blue
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 487
Registrován: sob led 28, 2006 9:33 pm
Bydliště: NMnV (Slovakia)

Příspěvek od Blue »

To je blbe :cry: Mna ked zase zastavia cajti tak behaj kolem auta a dumaju na com by vydelali. Nastastie som pokutu platil len raz za 8 rokov a aj to za 170km rychlost ale bolo to vtedy za 500,- :lol: teraz ani radsej nepocitam.
Este k tvojmu problemu ono to je asi casova ta jizdenka ze a to si mal jako ovplvnit, ze je 6min po si mal vyskocit za jazdy? :roll: Takychto **** bych strielal revizakov hajzlove. Nehovorim, ked niekto umyselne nema listok to je ine story....
Audi A4 + Mercedes C 2005 DTM, TT-01 XBPro, Carson Cup Sport Motor,22/61
My Cars http://blue.lanosclub.com/gallery.php
CzechoSlovak LANOS Club http://www.lanosclub.com
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Příspěvek od Tampa »

Blue píše:To je blbe :cry: Mna ked zase zastavia cajti tak behaj kolem auta a dumaju na com by vydelali. Nastastie som pokutu platil len raz za 8 rokov a aj to za 170km rychlost ale bolo to vtedy za 500,- :lol: teraz ani radsej nepocitam.
Este k tvojmu problemu ono to je asi casova ta jizdenka ze a to si mal jako ovplvnit, ze je 6min po si mal vyskocit za jazdy? :roll: Takychto **** bych strielal revizakov hajzlove. Nehovorim, ked niekto umyselne nema listok to je ine story....
Já měl dva ukecaval sem to že sem jel dlouho a že sem si toho nevšiml a že si klido před jeho očima i na tu jednu zastavku cvaknu ten listek za 20 co mam v kapse.A on dědek jeden plesnivej že ne.
Blue
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 487
Registrován: sob led 28, 2006 9:33 pm
Bydliště: NMnV (Slovakia)

Příspěvek od Blue »

Bol to nejakej hnup :x To si mohol jet aj taxikom za tie prachy :?
Audi A4 + Mercedes C 2005 DTM, TT-01 XBPro, Carson Cup Sport Motor,22/61
My Cars http://blue.lanosclub.com/gallery.php
CzechoSlovak LANOS Club http://www.lanosclub.com
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Příspěvek od Tampa »

Blue píše:Bol to nejakej hnup :x To si mohol jet aj taxikom za tie prachy :?
:( to je taky pravda a ještě bych si užil pohodlíčko v nějakym Superbu nebo medáku :lol:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sem si vydělal.....

Příspěvek od Jirkacbx »

Tampa píše::cry: Tak sem měl dneska se Shortym spicha na dejvický abych mu dal ložiska a on mě penize.Jenže ložiska měli hodnotu 400 a když sem se vracel tak před zastavkou autobusu kde sem vystupoval mě chytil revizor.Lístek sem měl jenže kdo měl vědět že je asi 6 minut propadlej.Tak sem ho prosil a on že ne že je to za 500 tak řikám že vystoupime abych mohl utect jenže najednou z revizora byli tři a stali kolem mě.Chtěl po mě občanku řekl sem že nemam tak on že bude volat benga tak řikám jo už sem ji našel.Prachy tady nemam.Vyplnili skurvenej papirek a já si mužu ted nechat o Mega Peaku 3000 jen zdát :cry:
Kdybych nebyl debil tak sem mu dal na SOLAR :lol:
Jak jsem psal,to FAKT nasere.Neměl bys levnější chodit pěšky? 8)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sem si vydělal.....

Příspěvek od CYBERDREAM »

Tampa píše::cry: Tak sem měl dneska se Shortym spicha na dejvický abych mu dal ložiska a on mě penize.Jenže ložiska měli hodnotu 400 a když sem se vracel tak před zastavkou autobusu kde sem vystupoval mě chytil revizor.Lístek sem měl jenže kdo měl vědět že je asi 6 minut propadlej.Tak sem ho prosil a on že ne že je to za 500 tak řikám že vystoupime abych mohl utect jenže najednou z revizora byli tři a stali kolem mě.Chtěl po mě občanku řekl sem že nemam tak on že bude volat benga tak řikám jo už sem ji našel.Prachy tady nemam.Vyplnili skurvenej papirek a já si mužu ted nechat o Mega Peaku 3000 jen zdát :cry:
Kdybych nebyl debil tak sem mu dal na SOLAR :lol:
Revizor Ti nemá do občanky co koukat, na to nemá právo
Do občanky Ti může kouknout akorát normální polda
Měl jsi jim dát akorát RČ ať si to zjistí jestli jsi to ty a pošlou Ti složenku, domů. Že jsi student a nemáš peníze a že to zaplatíš poštou.
Až by Ti přišla složenka, v klidu bych ji roztrhal a hodil do koše...
Potom Ti přijde cca 3x upomínka a potom je klid...
Bývalí kolega z práce takhle cvičil s revizory v Brně
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sem si vydělal.....

Příspěvek od Vašek »

CYBERDREAM píše: Revizor Ti nemá do občanky co koukat, na to nemá právo
Do občanky Ti může kouknout akorát normální polda
Měl jsi jim dát akorát RČ ať si to zjistí jestli jsi to ty a pošlou Ti složenku, domů. Že jsi student a nemáš peníze a že to zaplatíš poštou.
Až by Ti přišla složenka, v klidu bych ji roztrhal a hodil do koše...
Potom Ti přijde cca 3x upomínka a potom je klid...
Bývalí kolega z práce takhle cvičil s revizory v Brně
revizoři mají od nového roku právo po tobě požeaodvat nějaký průkaz totožnosti (OP, RP, pas). JIank mě jednou chytil v isárkách (ještě před přestavbou křežovatky) řekl jsem že ztady vystupuju a že to sepíšem na zastávce tak vystoupil a dali jsem si závod do pisáreckého kopce ... jo to byly časi kdy jsem každé ráno běhal 5 km a po víkendech 10. neměli šnaci a u antorposu jsem skočil do 25 a jel dolů. Jako slušně vychovaný jsem jim zamával ... :wink: :wink:
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
mc.shorty
Jamal
Příspěvky: 111
Registrován: pon led 23, 2006 3:43 pm

Re: Jak sem si vydělal.....

Příspěvek od mc.shorty »

Tampa píše::cry: Tak sem měl dneska se Shortym spicha na dejvický abych mu dal ložiska a on mě penize.Jenže ložiska měli hodnotu 400 a když sem se vracel tak před zastavkou autobusu kde sem vystupoval mě chytil revizor.Lístek sem měl jenže kdo měl vědět že je asi 6 minut propadlej.Tak sem ho prosil a on že ne že je to za 500 tak řikám že vystoupime abych mohl utect jenže najednou z revizora byli tři a stali kolem mě.Chtěl po mě občanku řekl sem že nemam tak on že bude volat benga tak řikám jo už sem ji našel.Prachy tady nemam.Vyplnili skurvenej papirek a já si mužu ted nechat o Mega Peaku 3000 jen zdát :cry:
Kdybych nebyl debil tak sem mu dal na SOLAR :lol:
KUA to je mi lito Tampa.... :cry:
Krystal č.:3 Frekvence:27,095MHz
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sem si vydělal.....

Příspěvek od CYBERDREAM »

Vašek píše: revizoři mají od nového roku právo po tobě požeaodvat nějaký průkaz totožnosti (OP, RP, pas). JIank mě jednou chytil v isárkách (ještě před přestavbou křežovatky) řekl jsem že ztady vystupuju a že to sepíšem na zastávce tak vystoupil a dali jsem si závod do pisáreckého kopce ... jo to byly časi kdy jsem každé ráno běhal 5 km a po víkendech 10. neměli šnaci a u antorposu jsem skočil do 25 a jel dolů. Jako slušně vychovaný jsem jim zamával ... :wink: :wink:
Tak jim změnili práva...
No tak to bude mít kamoš útrum :D
Ty závody to muselo být něco :D
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sem si vydělal.....

Příspěvek od Vašek »

CYBERDREAM píše: Tak jim změnili práva...
No tak to bude mít kamoš útrum :D
Ty závody to muselo být něco :D
jo ty závody jto byla dobrá hurá akce, lae už to asi nezopakuju teď jezdím se šlinkartou
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Fx píše:Cyber: Pak je klid jen do chvíle, než ti přijde domů exekutor, protože nastoupením do autobusu "podepisujes" souhlas s jejich prepravnima podminkama... bohuzel... ale nekde jsem cetl o jinym triku, proste revizakovi reknes, at ti ukaze prukaz a at ti ho da do ruky... no a ty ho okynkem zahodis a pak mu reknes, ze mu neveris, ze je revizak, a at ti ukaze prukazku :lol: Je to na presdrzku a kdyz jich je vic, je to na hovno, ja bych se do toho nepoustel, ale kdyz jsem to cetl, prislo mi to vtipny :)
to je zajímavý budu muset zjistit jestli to je možné (čistě teoreticky, prostě se zptaám až nějakého potkám :wink:)
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“