VEŘEJNÁ OMLUVA

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

VEŘEJNÁ OMLUVA

Příspěvek od Tampa »

VEŘEJNÁ OMLUVA VŠEM KDO MAJI MÉ ICQ A PŘIŠLI MU NĚJAKÉ NADAVKY.NĚKDO MI HEKNUL UČET.NEJSPÍŠ BRATRANEC.OPRAVDU MOOC SE OMLOUVÁM A JE MI TO LÍTO.UŽ SEM ZMĚNIL HESLO TAKŽE POHODA.DIKY MOC :oops: :cry:
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: VEŘEJNÁ OMLUVA

Příspěvek od CYBERDREAM »

Tampa píše:VEŘEJNÁ OMLUVA VŠEM KDO MAJI MÉ ICQ A PŘIŠLI MU NĚJAKÉ NADAVKY.NĚKDO MI HEKNUL UČET.NEJSPÍŠ BRATRANEC.OPRAVDU MOOC SE OMLOUVÁM A JE MI TO LÍTO.UŽ SEM ZMĚNIL HESLO TAKŽE POHODA.DIKY MOC :oops: :cry:
Tak to máš teda "hodnýho" bratrance
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
mc.shorty
Jamal
Příspěvky: 111
Registrován: pon led 23, 2006 3:43 pm

Re: VEŘEJNÁ OMLUVA

Příspěvek od mc.shorty »

Tampa píše:VEŘEJNÁ OMLUVA VŠEM KDO MAJI MÉ ICQ A PŘIŠLI MU NĚJAKÉ NADAVKY.NĚKDO MI HEKNUL UČET.NEJSPÍŠ BRATRANEC.OPRAVDU MOOC SE OMLOUVÁM A JE MI TO LÍTO.UŽ SEM ZMĚNIL HESLO TAKŽE POHODA.DIKY MOC :oops: :cry:
Ty se nemas za co omlouvat,ale ten tvuj bratranec to je cislo...No nic naopak se omlouvam ja za to,ze jsem pak uz taky "vybouchl" a zacal jsem taky nadavat jenze on se odpojil a ty nadavky jsi precetl ty,kterej si je nezaslouzi...sry kamo
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Re: VEŘEJNÁ OMLUVA

Příspěvek od Tampa »

mc.shorty píše: Ty se nemas za co omlouvat,ale ten tvuj bratranec to je cislo...No nic naopak se omlouvam ja za to,ze jsem pak uz taky "vybouchl" a zacal jsem taky nadavat jenze on se odpojil a ty nadavky jsi precetl ty,kterej si je nezaslouzi...sry kamo
Sem rad :wink: Je to debil takže si to snim hezky budu muset vyřikat :evil:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: VEŘEJNÁ OMLUVA

Příspěvek od Jirkacbx »

Tampa píše:Sem rad :wink: Je to debil takže si to snim hezky budu muset vyřikat :evil:
Pořádně zpohlavkovat,seřezat a zakázat přístup na PC.Sice mi nic nepřišlo,ale i tak je to nemilé.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Re: VEŘEJNÁ OMLUVA

Příspěvek od Tampa »

Jirkacbx píše:Pořádně zpohlavkovat,seřezat a zakázat přístup na PC.Sice mi nic nepřišlo,ale i tak je to nemilé.
To by šlo ale on se přihlasil u něj doma a ještě k tomu je asi o 5cm větší a o 10kg těžší :lol: :lol: Ale na hubu dostane.Je hrozně pomalej
FCS
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 156
Registrován: pon led 23, 2006 3:39 pm
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

Taková normální rodinka :lol: :lol:
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

nevím u nás se rodinka nebije ani nepoužívá bez dovolení cizí klinety :wink: :wink: :wink:
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
mc.shorty
Jamal
Příspěvky: 111
Registrován: pon led 23, 2006 3:43 pm

Příspěvek od mc.shorty »

Vašek píše:nevím u nás se rodinka nebije ani nepoužívá bez dovolení cizí klinety :wink: :wink: :wink:
Did uz se stalo a je to stara zalezitost tak uz nechte tampy rodinu bejt alespon se slusne omluvil i kdyz za to nemuze :lol:
Krystal č.:3 Frekvence:27,095MHz
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Příspěvek od Tampa »

mc.shorty píše: Did uz se stalo a je to stara zalezitost tak uz nechte tampy rodinu bejt alespon se slusne omluvil i kdyz za to nemuze :lol:
:oops: Diky
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Tampa píše: :oops: Diky
poku djsem se někoho dotkl tak se velmi omlouvám bylo to myšleno iorcky a ještě jednou tampo promiň
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Příspěvek od Tampa »

Vašek píše: poku djsem se někoho dotkl tak se velmi omlouvám bylo to myšleno iorcky a ještě jednou tampo promiň
:wink:
Odpovědět

Zpět na „Pokec“