TT Phoenix AT-10

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Odpovědět
Uživatelský avatar
Perfecto
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: ned led 27, 2008 9:33 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

TT Phoenix AT-10

Příspěvek od Perfecto »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli nemá nekdo s tímto podvozkem zkušenisti, jak se s ním jezdi, kvalita a tak. díky
TA-05-Ferrari F430
Thunder Tiger AT10-eZRun 8,5T[/color]
Aggressor SRX PRO 2,4GHz
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: TT Phoenix AT-10

Příspěvek od player98 »

copak by te zajmalo? muj nazor-za malo penez hodne muziky. je to zadokola, takze se lehce cisti a je s ni vic srandy nez se 4kolkou. vyvazena je taky dobre, coz je vyhodou pri skocich. pri vhodnem nastaveni tlumicu, ktere jsou nejdulezitejsi komponentou tohoto auta se daji zajet i vcelku dobre vysledky na zavodech, coz je vyplod moji dedukce, podle toho, co jsem videl z ruznych videi. s kvalitou je na tom vcelku dobre, stabilita predci ocekavani vetsiny z nas, celkem dobre se s nim da zajezdit i na kobercovych tratich-to jsem zkousel :) kvalita materialu je taky na vcelku vysoke urovni, jediny, co jsem menil, bylo rameno, ktery neprezilo strejcovu jizdu kdyz s tim narazil asi ve 30ti do vetonovyho sloupku plotu... a tip-nedavejte do toho servo s plastovejma prevodama, ale spis nejaky silnejsi, pomalejsi s kovovejma prevodama, ktery vydrzej nejakej ten naraz, prestoze tam je servosaver, tak se mi to vymstilo...
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TT Phoenix AT-10

Příspěvek od ondrabmw »

Já mám poslední kousek skladem za fajn cenu: http://www.rc-modely.cz/product_info.ph ... cts_id/405
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
akim
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: úte lis 21, 2006 6:49 pm

Re: TT Phoenix AT-10

Příspěvek od akim »

Tento podvozok vychadza zo starsieho zavodneho podvozku Associated B3/T3, ktory bol aj majster sveta vo svojej dobe.
Kedze firma Thunder Tiger je mimo inych aj vlastnikom firmicky Team Associated, vyraba teda B3/T3 dalej, ale pod svojim oznacenim. Su to identicke auta, s kompatibilnym vsetkym.
Takze overene Asso s velkym potencialom za par korun a super cenami ND. Urcite odporucam ako dobru alternativu za par korun.
XXL Bratislava - DL Grafik
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: TT Phoenix AT-10

Příspěvek od player98 »

presne tak, idealni auto na vyblbnuti. slusny jizdni vlastnosti, dobra odolnost a kupa srandy... :)
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: TT Phoenix AT-10

Příspěvek od Lukass »

ale tak ono ty zadokolky jsou všechny dost pevné.A sranda s tím je....
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: TT Phoenix AT-10

Příspěvek od player98 »

jasny, ale na vsechny zadokolky nejsou takle dostupny dily, takovych modelu je jen par... a jeste min jich za neco stoji...
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Odpovědět

Zpět na „THUNDER TIGER“