Ansmann ARE1

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Manker
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 444
Registrován: pon črc 10, 2006 9:44 am
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od Manker »

hele tady de oto jakym terénem se s timjezdí jasně ženasfaltu by mu tačko natrhlo pr... ale já po silnici moc nejezdim spíš prašný prostředí, šotolina takže porovnávám to v tomhle terénu
TA-05 - ferrari F430 to bejvalo :(..., ford GT-40, Mitsubishi Lancer EVO V
Graupner V80R
GP 17T,Purple tiger 16x2
4x sanyo 1700 + 2x 5100 Team orion
a to vše teď jezdí na - Ansmann ARE-1,Team Losi Speed-T a všechno k tomu :) mazel jakmá bejt :)
Tommyhlm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob srp 09, 2008 8:39 pm

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od Tommyhlm »

Jsem majitelem tohoto podvozku a musím říci že je to podvozek dost slušný,na závodech českého poháru v kategorii basic jeněkolik lidí kteří s tímto autem končí v TOP10,jeden z nich dokonce často top5,a to celkový počet závodících je průměrně 30-40 a mezi nimi Xrayove apodobny,kteří končí za Ansmannama. Zvuk je celkem divný,ale je to převodama,hlavně pastorkem,kterej je mosaznej a rychle se deformuje.Vyměnil jsem ozubení a vše jest OK.Vůle jsou na tom malé a plasty hodně pružný,vydrží to fakt všechno.
Díly teď už nejsou problémem,výhradní dovozce Ansmanna má všechny díly trvale skladem , viz. http://www.akroshop.cz
1/10 HB Cyclone WCE - Moore Speed
Uživatelský avatar
Andy94
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 375
Registrován: čtv pro 11, 2008 7:58 pm
Bydliště: Karviná

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od Andy94 »

Tommyhlm píše:Jsem majitelem tohoto podvozku a musím říci že je to podvozek dost slušný,na závodech českého poháru v kategorii basic jeněkolik lidí kteří s tímto autem končí v TOP10,jeden z nich dokonce často top5,a to celkový počet závodících je průměrně 30-40 a mezi nimi Xrayove apodobny,kteří končí za Ansmannama. Zvuk je celkem divný,ale je to převodama,hlavně pastorkem,kterej je mosaznej a rychle se deformuje.Vyměnil jsem ozubení a vše jest OK.Vůle jsou na tom malé a plasty hodně pružný,vydrží to fakt všechno.
Díly teď už nejsou problémem,výhradní dovozce Ansmanna má všechny díly trvale skladem , viz. http://www.akroshop.cz
Tak to se divím, takhle levný podvozek, je pravda že výbava v základu je oproti třeba TT-01 o dost lepší, ale stejně budu radši důvěřovat osvědčeným podvozkům :lol: :whistle:
Teď už jen něco málo co zbylo z předchozích RC.. až budu mít lovky,
tak se k modelaření vrátím ;)

http://www.andy94.rajce.idnes.cz/
JirkaS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: ned lis 29, 2009 9:08 pm
Bydliště: Šestajovice

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od JirkaS »

Již delší dobu jsem majitelem tohoto podvozku a rád bych se také podělil o pár poznatků. Jsem vcelku spokojen, dokonce více než s TL-01. Podvozek je dosti bytelný, zvednout se dá jen výměnou tlumičů(nic jsem nepiloval a jsem na 1,5 - 2 cm výšce, záleží na tuhosti tlumičů, měřeno když na autě byli obuty gumy bez vzorku), při jízdě je dosti stabilní a neutrální. Hned po koupi jsem vyměnil tlumiče(stejně jsem je měl v plánu vyměnit, neboť mám raději jízdu na nezpevněném povrchu), neboť původní brzy začali téci, srovnal jsem v držáku motor, tak aby převody lépe seděli, rázem zmizeli pazvuky. Od té doby jen jezdím, sem tam provedu běžnou údržbu mazání a čištění(ale moc to nepřeháním), díly jsem ještě žádné neměnil, vše kupodivu drží....
TL-01, Ansman ARE1 - KO, SCX-10, M0-4L - VW Brouk, Škoda 120 LS, TA02 - RWD připravená pro ŠKODA 130 RS, Short Course Truck - Ansman - Audi Quattro, OFNA - SEAT LEON 1/7, M06 - Alfa Romeo GIULIA, Porsche 911 RS
Sysel4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 91
Registrován: pon pro 03, 2007 1:00 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od Sysel4 »

Zdravím lidi, rozhoduju se miez podvozkama Himoto Nascada, Mirage Strada a Ansmann ARE1,chtěl sem se zeptat jaký je k tomu Ansmannu v Základu motor a jestli k tomu je aji regulátor. A co byjste mi spíš doporučili z těch 3 podvozků
Podvozek:Žádný, býval TT-01D a Sportwerks Raven ST
chystám starší Losi XXX-S
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od lowendead »

Mam doma stradu a himoto (ne primo onroady ale je to to same jen vetsi ramena tlumice kola kastle atd (proste podvozek je stejny) Himoto- nastavit tam muzes uplne vsechno.. dily ma levny sezenes temer vsude - pokud je budes teda potrebovat (me prijdou dost kvalitni)
Strada- moc ji vychvalovat zatim nebudu protoze sem s ni jezdil jako prase v minusovych teplotach takze se nemuzu divit ze se mi rozpadala pred ocima. Strada je temer totozna s himotem (spis uplne) jen ma jinou kastli ale nastaveni je tam uplne stejny zaroven s dilama (jen himota maji hlinik vetsinou fialovy a strady sedy)
Ansmanna- nevidel jsem nazivo ale chtel jsem ho obednat misto strady , ale bouzel me na mz-racingu rekli ze nevi kdy bude skladem jestli vubec bude a jinde jsem ho v solidnim ochode nenasel.
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
shorty
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 577
Registrován: stř zář 30, 2009 4:14 pm
Bydliště: rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od shorty »

mam to himoto už mi odešel unašeč kola a kamarádovy prasko rameno a kloub zatáčení ale máte tam 11,5 střídk a auto ma maximálku asi 45km/h :) a ty díly odešly až po pár pěkně velkejch ranách do obrubníku ale tak to by asi nevydrželo žádný auto za sebe můžu doporučit
Frčeldo Serpentini hezky pěkně bokem
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Ansmann ARE1

Příspěvek od Pajik_CZ »

i já můžu himoto doporučit, mám truggy, a pokud s ní někde fakt nehezky neříznu, nemám s ní problémy :)
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Odpovědět

Zpět na „Ansmann“