Taky nějaké REELY

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Re: Taky nějaké REELY

Příspěvek od Mira RC »

Jj, posilals nejaky odkazy, patral jsem


Kdepaaaak, neodlepi. Kdyz karton trochu zchlupatis smirglem, karton a pena pak jedno jest.

Odlupuje se tezko, vzdy s vrstvou toho papiru. Tak kdyz to nechas prostoupit do tech komurek v kartonu tak je to "pěnokarton" :pray:

Samozrejme ze crashe kastli okamzite poskodi, ale jenom se to zmuchla, utrzi sramy, ale zustane vcelku.
Papirovyho monstra na obrazku nekde vyse jsem valel po boude dost, dopadal na cumak z vysokych skoku, bourali a jezdili jsme pres sebe a je ready :dance:

To je spis pro prdel, kdyz neslouzi technika. Zavod v Deboline je dnes, spis bych rekl prave ted, a ja misto sbirani bodu do serialu jezdim po hristi na sekacce a prsi na me :text-lol:
Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Re: Taky nějaké REELY

Příspěvek od Mira RC »

:text-lol:

Takze

Po dlouhych letech co je na svete zdegradoval plast prevodu v diferencialu, stocila se nejdrive jedna hruska a ted pri vikendovem klani i ta druha. Hopnul jsem funkcni difíček dozadu, splacal zigulika a hura.
Povedlo se to teda az ted :clap: ale hlavne ze ano.

Nepripraven, kastli jsem usazoval minutu pred zavodem.v depu :mrgreen: takze sloupky kratky a dole cumi ten molitan nebo co to je, takze na radu prisla izolepa a hura, prichyceno.

Obrázek

RWD versus 4WD je jasny, nastesti vsem se to pri jizde plasi tak, ze do prvni zatacky 4 metry po startu zatocis tak 8x :mrgreen: coz rozdily celkem maze.

Po prvni rozjizdce jsem usoudil, ze potrebuju jednotnacne vic trakce.

Obrázek

Vic trakce, takze dalsi rozjizdky byly o poznani lepsi a jezdil jsem kolem pulky startovniho pole, coz me i celkem udivilo. Rozhodne stoceni zbyleho diferencialu 2 rozjizdky pred koncem znamenalo bodovou ztratu, resp zisk plneho poctu :mrgreen: ale i tak.jsem skoncil predposledni, nebyt poruchy tak je to nejake bezne umisteni ve spodni pulce. Koncepce podvozku tedy funguje, jen ho pri nalade dovybavim kovovymi dify a asi stridakem :boohoo: ze ano


...
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Taky nějaké REELY

Příspěvek od Jirkacbx »

Tak aspon že jsi se trochu svezl :-)
Koncepce podvozku myslíš RWD nebo předělaný plato?Na RWD musí být ten podvozek dělaný už od začátku,nestačí jen nefunkční druhý diferák,pak spíš ztrácíš než bys něco získal.
Viděl jsem kousek videa od Petra Váchy,co taky jel autokross.Tuším,že s červenou Lancií.
Moc výkonu na motoru,nefungujou tlumiče a hlavně lehký podvozky.
Proto ty auta celkově nefungujou.
Tak at se podaří dát diferáky do kupy pro další závody.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Re: Taky nějaké REELY

Příspěvek od Mira RC »

Ano, koncepci jsem mel na mysli okopirovany tvar tu a tam natuneny a nakrivo prisroubovane drzaky z PSH a na kolene vrtanou dirou pro lozisko, to cele 4x4.. :text-woo: takze dify vratim oba

:text-lol: ja to mel tezky dost, pak teprve se to chovalo pekne, i na "skocich" to dik nizsi rychlosti pekne kopirovalo teren, i se to dobre ridilo navzdory teda tomu ze je to jen nefunkcni 4wd, rozdily v rizeni a ulozeni motoru jsou jasne

Zvazoval jsem fwd a feldu :clap: videl jsem paradni podvozek od MST co je jen na predek, zadek jsou fakt jen lehoucky drzaly kol :mrgreen: to musi bejt bomba, ja tam furt vidim tu funkcni rucku z brzdy co maj benzinaci :lol: pro tu prdel

.... ja nemam FB tak Pitovo videa jsou mi zatim zastreny tajemnem, ale uz jsi druhej co mi o jejich existenci vypravi


Pita si nas tam vsechny povodil a vyhral

Nebo to bylo jiny cerveny auto :o v ty rychlosti to nepostrehnes
Odpovědět

Zpět na „REELY“