Twin Detonator 4WD jestli je to good :-)

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
frogy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 73
Registrován: úte říj 23, 2007 5:19 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Twin Detonator 4WD jestli je to good :-)

Příspěvek od frogy »

zdarec chci si koupit tohoto detonatora http://rcauta.cz/inshop/scripts/Detail.asp?kat=58309 myslite ze by byl dobry ??? za tu cenu nwm ale podle me je good co si o nem myslite vy ?
Skáču hodně, skáču rád. :-)
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Kup si jej a dej nam potom vedet jakej je. Udej recenzi a podel se s nama o zazitky.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

Twin Detonatora mam. Docela jsem se s nim vyblb. :-) Auto urcite super a i kdyz jsem si ze zacatku rikal, ze ten mechanicky regulator je nic, tak to bylo asi to nejlepsi, co tam muze byt. I kdyz to nema plynuly prechod (Jenom 3 nebo 2 stupne tam a zpet), tak to doda autu proste tu silu. Pak jsem do toho strcil elektronicky HITEC ten obycejny, ted nevim oznaceni, a ten byl naprd. Auto vubec nemelo silu a i na obycejne motory nezvladal.
Takze jestli menit, tak urcite do nejake poradneho regulatoru.
Ted v tom mam 2 MIGY 500, olejove tlumice a jeste nejaky ptakovinky a jezdi to jak dabel. Jezdil jsem s nim proti DF03 a i v pohode jsem je stihal, i kdyz ze me meli strach, protoze je to jak tank. :-D
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

Jinak co se tyce ceny, tak bud rad za ni. Ja ho kupoval jeste za 5k. :-)
A jestli tam budes nechavat mechanicky regl, tak bude potrebovat jeste jedno servo na ovladani, takze je asi potreba si to rozhodnou jeste pred tim, aby jsi zbytecne nevyhodil prachy. Ono i obyc. servo je docela investice.
I kdyz ja jsem si z toho ted udelal ovladani svetel pres 3. kanal.
:twisted:
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Uživatelský avatar
frogy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 73
Registrován: úte říj 23, 2007 5:19 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od frogy »

ja ti nwm mozna koupim ale vice me tahnou buggyny tak asi zkusim po nejaky patrat ale diky za to co ste napsaly :modlim: :modlim: :vochlasta:
Skáču hodně, skáču rád. :-)
Uživatelský avatar
papan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: úte úno 12, 2008 3:11 pm

Re: Twin Detonator 4WD jestli je to good :-)

Příspěvek od papan »

Mam tam Hitec SP-520 PLUS plná spokojenost. Chce to na 2 motory něco silnějšího.
Wild Dagger - Unimog - nyní ROSS



http://papanhe.rajce.idnes.cz/RC_Unimog_411-ROSS/
Odpovědět

Zpět na „TWIN DETONATOR“