Díly

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
hopi
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 255
Registrován: ned lis 25, 2007 6:05 pm
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Díly

Příspěvek od hopi »

Já jsem snad největší smolař pod sluncem. Objednám si díly (kola a kuličkoví kenektory) a po dvou dnech mi přijdou kola ale konektory ne. čekal jem na ně snad 2 měsice než je měli skladem. Teď před 2ma dny mi konečně přišli když je namontuji a druhý den si du zajezdit tak zistím po cca 10 min že mi nějak divně šilhá kolo a že mě furt vypadává poloosa. Du to skontrolovat a zistím že mě vypadl šrubek z nápravy který nemám náhradní. Ptal jsem se v elvě kde jsem objednával celou sadu a oni ty šrouby nemaj jako náhradní díl a má otázka zní kde koupit šroub který by pasoval ná tuto nápravu. http://www.elva-elektro.cz/eshop/produc ... ts_id/3883 potřebuji jen ty velký šrouby
Tamiya DF-02 Plasma edge
Regulátor: LRP A.I. Brushless Reverse Digital
Motor: V10 Spec.4 14x2
RC souprava: Expec 27MHz AM
Bude TB-02
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od Lukass »

nemyslíš tyto šroubky? http://www.elva-elektro.cz/eshop/produc ... cts_id/571 Pak bych zkusil zajít do železářství a kouknout se po něčem... 8) nebo pak navštívit soustruh :D
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
hopi
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 255
Registrován: ned lis 25, 2007 6:05 pm
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od hopi »

Jo ty ale nevím jestli tam budou pasovat psal jsem tam a psali že by mohli pasovat tak nevim
Tamiya DF-02 Plasma edge
Regulátor: LRP A.I. Brushless Reverse Digital
Motor: V10 Spec.4 14x2
RC souprava: Expec 27MHz AM
Bude TB-02
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od Vrakouš »

Jestli se nepletu,tak jsou ty šrouby stejné jako na TL-01 (AS-01) a na TB-01.Nemá někdo v tvém okolí takový podvozek ? Abys to mohl vyzkoušet.Měly by se dát normálně koupit.Závit je metrický,nebo spíš jako samořez ? Zkus to,a kdybys nesehnal,dej raději detailní foto, asi bych ti v nejhorším mohl vypomoct.Z TB-01 tu mám náhradní.Nerad bych se ho zbavoval,ale pokud neseženeš,tak ti ho pošlu abys mohl jezdit.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od Lukass »

Já bych řek že ty šroubky pasovat budou.Jen tam nebudeš dávat ty vymezovací podložky.Ale oplatí se koupit hliníkové náboje-v těch plastových se to hned strhá a pak ztrácíš šroubky... :roll: Já si je pak dělal doma (ještě když jsem měl DFku) nemělo to cenu to kupovat (kvuli poštovnému :()
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
miso66
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 295
Registrován: stř dub 16, 2008 7:02 pm
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od miso66 »

mali by ti tam teda sediet aj sroby s origo riadenia...ked si mal este plastove..mne tiez jeden ten srobik chyba a neni som ochotny vyhodit 250Sk za sorby ked potrebujem len jedem..
Schumacher CAT SX, Brushless 5,5 + lipol :mexickavlna: , Hitec HS-625MG,, RC: Hitec Aggressor 3 FM
GV Leopard - konverzia na elektro truggy
ICQ: 439-500-336
Projekt Škoda 130RS :mexickavlna:
Uživatelský avatar
hopi
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 255
Registrován: ned lis 25, 2007 6:05 pm
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od hopi »

Vrakouš píše:Jestli se nepletu,tak jsou ty šrouby stejné jako na TL-01 (AS-01) a na TB-01.Nemá někdo v tvém okolí takový podvozek ? Abys to mohl vyzkoušet.Měly by se dát normálně koupit.Závit je metrický,nebo spíš jako samořez ? Zkus to,a kdybys nesehnal,dej raději detailní foto, asi bych ti v nejhorším mohl vypomoct.Z TB-01 tu mám náhradní.Nerad bych se ho zbavoval,ale pokud neseženeš,tak ti ho pošlu abys mohl jezdit.
No nemám v širokém okolí nikoho s rc auten ale skusím se ještě optat ale jinak děkuji
Tamiya DF-02 Plasma edge
Regulátor: LRP A.I. Brushless Reverse Digital
Motor: V10 Spec.4 14x2
RC souprava: Expec 27MHz AM
Bude TB-02
Uživatelský avatar
charlie
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 242
Registrován: pon zář 08, 2008 11:29 am
Bydliště: Žilina

Re: Díly

Příspěvek od charlie »

tie sroby je dostat v zeleziarstve, len su o nieco dlhsie. ale to si myslim nieje taky problem. nasrobujes maticku, upnes do zveraka, vezmes pilku, par krat potiahnes aje kratsi. potom vysrobujes maticku aby si precistil zavit a je hotovo.
SCHUMACHER CAT SX
striedačik a lipolka a uz to jede
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od Vrakouš »

Už jsme to vyřešili, obyč šroubem. :dance:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
hopi
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 255
Registrován: ned lis 25, 2007 6:05 pm
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Re: Díly

Příspěvek od hopi »

Jo už je to ok děkuji všem
Tamiya DF-02 Plasma edge
Regulátor: LRP A.I. Brushless Reverse Digital
Motor: V10 Spec.4 14x2
RC souprava: Expec 27MHz AM
Bude TB-02
pufik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: pát srp 08, 2008 10:57 am

Re: Díly

Příspěvek od pufik »

to di byl na tom jak já alejá jich sakra hodně postrácel a kupoval jsem je tady je jich 5 a jsou levnější http://www.mz-racing.net/p1501-50585-4x ... screw-5ks/
HPI- E-Firestorm
X-ray- T008
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“