DF03-Ra - prubeh stavby

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Verxes
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: úte kvě 08, 2012 7:56 pm
Bydliště: ŠUMAVA (okr.Prachatice)

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od Verxes »

Dík a ještě jedna otázka, už se mi několikrát stalo, že se mi "zasekl" plyn a auto jelo neustále naplno a ne ovladatelně dopředu, ať mačkám co mačkám. Na první ohledání jsem nenašel nic co by napovídalo nějakým technickým problémům.. Ale už se mi to stalo za poslední dobu asi 4x a dneska jsem kvůli a tomu zajel do příkopu s vodou ;(
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od Jirkacbx »

Nejspíš "nějaký" rušení nebo problém s přijímačem či rádiem.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od Giacomo »

Na jaké valíš frekvenci?
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od freestyler »

to sa stavalo aj mne.... nevyriesena zahada je ze to auto robilo v mojej izbe pri dverach v rohu... cukalo s nim trhalo samo zatacalo atd. kupil som novy primac a je to vsetko ok ale to pri dverach v rohu robi aj tak..... asi nejake rusene miesto :D alebo paranormalny jav? :D :D :D
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od Giacomo »

No kyž jsem měl kdysi 27MHz vysílačku, tak to auto ovládali všichni a všechno, jen já ne:-D....jednou projela kolem sanitka, auto si vzalo plný plyn ( asi ju chtělo dojet) řeklo pápá a Cca v 80km/h to za chvilku narvalo do betonové zídky...a bylo hotovo..:-D

Teď mám 2,4GHz a problém s rušením auta nemám...akorát když ten vysílač zapnu v bytě, tak mi z toho vždycky chcípne router na internet a musím ho restartovat..:-D
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Verxes
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: úte kvě 08, 2012 7:56 pm
Bydliště: ŠUMAVA (okr.Prachatice)

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od Verxes »

No právě že já mám Spektrum DX3C DSM 2.4Ghz a přijímač Spektrum SR3000 (obojí koupeno dohromady), tak je mi to právě divný. Otázka jestli to nemůže rušit místní poskytovatel internetu, nicméně ty jejich spoje jsou na 5ghz, takže asi těžko.. A dělá mi to neplánovaně a ne jenom na jednom místě - zatím jsem sice dál jak 5km nebyl, ale udělalo mi to v okolí bydliště cca v rozmezí těch 5km na třech místech v různé časy. Nevím co to může rušit, nepomůže ani vypnutí vysílačky, auto prostě jede furt naplno.
Zkusit vše vyresetovat a znovu nabindovat?

Taky jsem dneska zjistil, že mám docela ošoupaný disky zevnitř a jeden nakřáplej, ale to je od toho jak jsem si hrál s nastavením rejdu..
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od freestyler »

no nezakladal som novu temu tak sa pytam
daju sa kupit nejake kvalitnejsie prevody do DF-ka? nejake kovove alebo neviem co ale nieco proste lepsie.... ja jazdim ako uplne prasa brzda plyn a furt naplno a tie prevody vzadu nad motorom som uz raz menil (za 1 rok a 4 mesiace :D ) a chystam (nie teraz) dat do DF-ka striedak.... zacal som jazdit plynule ale myslim ze zo striedakom odidu aj tak rychlo nie? striedak sa zevraj ani moc nehreje takze tam dam nieco poriadne z poriadnou vrtulou aby mi to fachalo ale tie prevody neviem :roll: su teda nejake kvalitnejsie ako tie plastaky od origo?
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Verxes
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: úte kvě 08, 2012 7:56 pm
Bydliště: ŠUMAVA (okr.Prachatice)

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od Verxes »

Ještě otázka: poslední týden se mi problém s neovladatelností vozu nestal (je fakt že jsem jezdil cca max 3 hodiny, takže bude třeba ještě poradne otestovat) ale další věc co mě zarazila: jaký má být dosah signálu vysílačky? Já při plné baterii mám dosah maximalne 50metrů, pak už signál ztrácím, auto nejede.. U 2,4ghz nemusím dělat vývod antény jako u FM ne? Já jsem díru pro anténu nedělal, ale signál to má mizerný.. V kombinaci s tou náhodnou neovladatelností auta jak jsem psal výše to skoro vidím na reklamaci rc soupravy.. Ale nechci přehánět, spíš mám něco někde blbě a nevím co.
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: DF03-Ra - prubeh stavby

Příspěvek od Giacomo »

Hod sem fotku, jak mas ulozeny prijmac a antenu v podvozku...
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“