stabilizátor

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11514
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: stabilizátor

Příspěvek od Jirkacbx »

Drát stabilizátoru omotej papírovou lepenkou,třeba nebo jinou izolačkou,aby se vyplnila vůle v podýlný ose.
Běhat to má jen nahoru/dolů,nikdy do boků.
Nebo tam dej kousek pěnovýho molitanu,do mezery,aby se to stahnulo.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
firstik
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 145
Registrován: úte kvě 10, 2011 3:52 am
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: stabilizátor

Příspěvek od firstik »

No dal sem tam tu sponku ale stejně to trochu pruží, s tou lepenkou nevim, asi s tim nějaký zkušenosti máš, ale řek bych že to bude pružit ještě víc, stejně budu kupovat tužší stabilizátory, protože s timhle když to zmáčknu na doraz, tak to s druhou nápravou ani nehne, a je to volný bez tý sponky ve všech směrech tady a tady to mám v detailu jak to je. Koupim silnější stabilizátory a uvidim no :doh:.
kola porsche+slicky
AK47, M249 MK2, CZ75 CO2
Ni-mh Dboy 1100mAh 9,6V/Ni-mh GP 2Ah 9,6V,/Li-pol VB 2Ah 11,1V
Ultramat 14, master balancer 6
Strad
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 07, 2012 3:00 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: stabilizátor

Příspěvek od Strad »

Dobrý den,
jsem začínající RC "modelář" vlastnící 14dní toto autíčko
http://www.rccar.cz/himoto-truggy-xr-1- ... less/20305
Zatím jsem pořádnou jízdou nepolíben dík počasí tak je mou činností vylepšování. Pořídil sem si 2.4 hz RC soupravu FS-GT3B, koupil dvě Lipo baterie 5000mah od Turnigy, ale bohužel, co sem se dočetl až později, vybral sem si tu horší, s hodnotou 20C, ale to snad zas takovej problém nebude:-)
Dík 1. jízdě ve sněhu a následném mokru uvnitř auta a mému strachu o zničení elektroniky sem našel tuto diskuzi, kde sem dle zdejších návodů vyrobil bordel kryt a zároveň sem si i trošku pohrál a vyrobil jednu takovou blbůstku viz videjko, neb mi to nedá se nepochlubit:-)
http://www.youtube.com/watch?v=HpVXN6rY ... e=youtu.be

Tak, a nyní k tomu, proč sem oživil toto téma.
Jak sem psal, začínám, toto je mé 1. auto, tak sem více méně bral "to nej za tu nejmenší cenu" což už neplatí, dík dokoupení RC soupravy:-) a nyní řeším, zda mám do auta nějak vecpat stabilizátory náprav a když ano, tak jaké, neb sem od HIMOTA na žádnej nenarazil a nerad bych něco objednal od jiné značky a pak zjistil, že to tam nepasuje. Teoreticky co sem odkoukal, by měl bejt problém asi jen v té "pružině" aby byla dostatečně dlouhá, na ramenech díry nějaké jsou, kam by se dal zasadit "čep" a na krytech diferenciálů sou taky nějaké dirky, kam by asi šlo našroubovat ty držící šroubky. Tož bych byl rád, kdyby se tu třeba našel někdo, kdo řešil to samé a poradil, co tam dal.
Když už sem v tom vylepšování, co bych ještě měl před jarem vylepšit, obměnit? Tlumiče sem zjistil ač píšou že sou kvalitní, tak asi zas tak moc ne, neb mi přední už vytekli (ale tady nevím, zda to není tím pluhem) i když sem toho moc nenajezdil, takže ty budu taky měnit, vyplatí se pořídit nějaké hliníkové? Tyto co tu sou, umělohmotné, mi totiž přijdou fakt takové fórové.
Mám i kupu dalších dotazů, ale to by bylo nejlepší se někde s někým sejít, zaplatit mu pár piv a tahat z něho rozumy, tak kdyby byl někdo z Hradce Králové ochotnej, nebudu se bránit setkání:-)
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“