Proč prodej DF03-Ra ?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od Pajik_CZ »

Zdá se mi to, nebo se téměř každý snaží zbavit se podvozku DF03RA? To je to tak špatný podvozek? S takovou slávou přišel, a teď ho pořád vidím na bazarech... Co za tím stojí? Diferenciály? Vím, že neustálý problém s ním měl Halaly, ale co zbytek?
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od deathskull »

no, v jednu chvili jsem take premyslel o prodeji df-03ra a nakupu xraye, ale po sobotni rally, si myslim, ze tento podvozek neni zase az tak spatny. Bohuzel, veliky problem je zadni diferencial:( Alespon ja snim mam velike problemy, bud je utazeny moc, nebo malo, jeste se mi nestalo, ze by mi chodil pekne volneji, jak bych chtel! Ale jinak si mysliml, ze podvozek spatny neni, jen to chce par uprav a pak to taky pekne jezdi. A co se tyce prodeju.... taky jsem toho dost videl, pripisuju to hlavne tomu, ze kazdej prejde na xray - posledni dobou se snima taky roztrhl pytel...
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od rskedar »

jojo, teď se ojeté podvozky prodávají za hodně málo peněz, takže lidi po těch x-rayích, losinách atd hned skočí.... Taky je tu jeden důvod: lidi prostě nakoupili dy dfka skoro ve stejné době, a řekněme, že po roce nebo 2 už lidi chcou změnu, chcou být zas lepší a rychlejší, chcou něco co zvládne silnější motor atd...a nechtějí už investovat do tuningu, který auto zas tak výrazně nezlepší.
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
andrewlcc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 02, 2010 11:06 pm
Bydliště: Praha - Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od andrewlcc »

nechcem zbytocne zakladat novy topic tak sa opytam tu ak to nevadi, je to len taka drobnost, ked si objednam skladacku df-03ra pride mi k tomu aj svetelny set? tak ako to je napr. u XBpro? resp. mi nejde ani tak o ten set ako o samotne predne a zadne svetla, alebo to bude stymi klasickymi samolepkami namiesto svetiel? dike
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od deathskull »

no, koukam, ze nechapes rozdil mezi svetelnou parabolou a svetelnym setem! Paraboly mas u vetsiny modelu, kdez to svetelny set, je jen u par (tusim ze to ma DF-03ra s celikou). Doufam, ze to je tedka jasny.
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
andrewlcc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pát dub 02, 2010 11:06 pm
Bydliště: Praha - Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od andrewlcc »

diki moc za vysvetlenie, mna len zmiatlo to ze par ludi co vidim na fotkach aj tu na fore pouziva paraboly tie nalepovacie.
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od deathskull »

njn, tak ona ta kastle je pak lehci, ale dost OT:) Jinak koukam, ze nove DF-03ra bez kastle se da uz poridit za 3500,- asi koupim jeste jeden podvozek na nahradni dily:)
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
Radek 46
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: sob pro 25, 2010 2:49 pm
Bydliště: Liberec

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od Radek 46 »

Ja s tímto podvozkem nemam vůbec problém, udělal jsem pár úprav ohledně rejdu a auto je konkurence schopný, funkční, nemam co dodat perfektní podvozek od Tamiye. Thank you :tamiya:
TAMIYA IS BEST!!!!!!!
Uživatelský avatar
polda3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned kvě 13, 2012 9:04 pm

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od polda3 »

No tak po procitani celeho fora,jsi snad prvni kdo nenadava na DFko :dance: To jsem rad ze aspon jeden clovek je spokojenej.Ten co si umi poradit za kazde situace,upravi co je potreba a muze i zavodit.Ono je lehky napsat,to si nekupuj to je spatny.Ale co ti co uz koupily?To maj to DFko zas hned prodat?Podle mne ne.Od toho tu jsou ceske zlate rucicky a ty si preci umi poradit,ne? Proto fandim vsem co se zastavaji DFka


:clap: :clap: :clap:
DF-03ra Subaru Imprezza WRC 2008.......rc souprava Modelcraft GT3
Uživatelský avatar
Radek 46
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: sob pro 25, 2010 2:49 pm
Bydliště: Liberec

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od Radek 46 »

polda3 píše:No tak po procitani celeho fora,jsi snad prvni kdo nenadava na DFko :dance: To jsem rad ze aspon jeden clovek je spokojenej.Ten co si umi poradit za kazde situace,upravi co je potreba a muze i zavodit.Ono je lehky napsat,to si nekupuj to je spatny.Ale co ti co uz koupily?To maj to DFko zas hned prodat?Podle mne ne.Od toho tu jsou ceske zlate rucicky a ty si preci umi poradit,ne? Proto fandim vsem co se zastavaji DFka


:clap: :clap: :clap:
Přesně, je tady hoodně málo lidí, kteří jsou ještě zastánci DFKA.
DF03-RA naprostá spokojenost :dance:
TAMIYA IS BEST!!!!!!!
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od Pajik_CZ »

Radek:

Poslední příspěvek se necituje. Hezky se tu plácáte po ramenech kluci :) I mě se DFko líbí (vzhledově) , ale kvůli známým problémům ( špatné chlazení motoru, nic moc provedení diferenciálů, mizerný přístup k baterce při ježdění v bordelu.... ) si ho nekoupim. Nikdy.
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od Honza D »

zapomněls na "obrovský" prostor pro elektroniku :D Mně se nelíbí ani vzhledově, ani technicky... Tohle byl krok vedle a podle toho že Tamka chystá nový rally auto, tak i oni to uznávaj :D
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od freestyler »

mne sa paci df-ko a som s nim spokojny....... nemam s nim problemy som rad ze ho mam :D
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
polda3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned kvě 13, 2012 9:04 pm

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od polda3 »

Ted se zeptam asi trochu bokem.Jak mate reseny kryti nad kolama aby vam nesla barva dolu z kastle.Mate barvu prestrikanou lakem nebo nalepenyho neco?Od tech kol lita v terenu hafo bordelu a mam strach abych nemusel stale nanaset novou barvu :dance:
DF-03ra Subaru Imprezza WRC 2008.......rc souprava Modelcraft GT3
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Proč prodej DF03-Ra ?

Příspěvek od Honza D »

Pokud je barva kvalitní a dobře nanesená, sedře se jenom při opakovaným přímým kontaktu s kolem
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“