DF 03 RA

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od WIN »

Krtek 01 píše:Tak to se omlouvám mě přišlo že by to sem mohlo patřit. :doh: Budu se snažit aby se to již neopakovalo :oops:
Ne v pohode o nic nejde. Vim ze to chvilku trva nez se tady clovek zorientuje.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Vrakouš »

Na RC AUTA NET už se tento podvozek staví. :dance: Můžete se kochat fotkami a prvními dojmy.
http://www.rcauta.net/forum/modules.php ... ic&t=11509
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Mara
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 28, 2009 7:46 pm

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Mara »

Ahoj Ja jsem ho koupul na mz-rac.... a jsem moc spokojenej je za ty penize moc dobrej je to asi jako kdyz nacpes jeste nejake penize do TT-01 nebo do TL-01.... DF 03 je ale lepsi kulickove dif. olej. tlum. a ja snim jezdil i ted ve snehu blate a nic vse v pohode slape isvetla ty jsou moc pekne spokojenost naprosta a s prehrivanim taky zadny problem
Uživatelský avatar
noha
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 720
Registrován: stř led 24, 2007 9:03 pm
Bydliště: Kardašova Řečice

Re: DF 03 RA

Příspěvek od noha »

No a nějaký foto? a nejlépe videjko? sáákryš mááákryš já po něm pasu a hodlám ho recenzovat tak sem napsal na shopy,ale nikde zatím není skladem tak že prý během března.....
http://nohajz.rajce.idnes.cz/
Jindřichův Hradec
Uživatelský avatar
xxMIKExx
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 132
Registrován: sob lis 22, 2008 7:07 pm
Bydliště: Břeclav-Poštorná
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od xxMIKExx »

CHASSIS: TB-02,DF-02 MOTOR: Tamiya super stock TZ,RZ 23z. ezRun 9z
REGULÁTOR: LRP Bullet reverse,Hobbywink-eZRun
BATERIE: Nosram 3000,4600 Ni-Mh
KAROSERIE: Subaru Impreza,Audi Quattro,Mitsubishi Lancer Evo VI
=====RALLYBRNO.CZ=====
veverka69
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 262
Registrován: úte úno 24, 2009 1:02 am
Bydliště: Rakousy
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od veverka69 »

Zkusenosti pro nekoho kdo o nem uvazuje:
Jezdim rally s TL-01 a TB-02, po priprave mi TB chciplo uz v shake down a nemel jsem s cim jet. Kamarad mi pujcil DF co mel nazbyt. Ma ho bez samodoma uprav, par dilu v hliniku jinak nic. Prohanel jsem to s 10,5 stridakem Novak stahnutym na 80 procent. Rally se jelo na asfaltu. Takze porovnani Proti TB krasne toci a hlavne zadny problemy s diffama :evil: :evil: :evil: :boxing: :( :x Proti TL ( na ktery nedam dopustit, protoze je to nezmar na vsechno mam pocit ze je vic nachylny na gumy. U TL nazuju cokoliv a jak ma vysoko teziste, nakloni se, postavi vahu na vnejsi dve kola a krasne toci u DF jsem laboroval mezi 6 :!: sadama, nez jsem si vybral. Jinak DF je krasne klidny pri rozjezdu, i kdyz mu dam plnej knedlik, tak maze jak zizniva cara, Prirovnal bych to k TA-05 s Take Offama na draze, hezky drzi proste. Teziste nizko, takze zadny prevraceni ani pri slusnym gripu. motor se nijak extra nehral (byl to ale predimenzovanej stridak) Rejd uz z fabriky slusnej, ve vracacich jsem nemel problem, couval jsem jen kvuli vlastni blbosti. Takze asi tak. Vic zkusenosti podat nemuzu :--)
chung
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 02, 2009 8:08 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od chung »

tak zdarec lidi, zitra mi dovezou df03ra, tak v sobotu vecir bude recenze na linku kterej sem pak hodim, budu mit i profi kameramana takze o nic neprijdete, jo a bude tam mig tak sem zvedavej jestli se mi tam zapece nebo ne ale vse bude v me recenzi tak mi drzte palec.
skype chung.lang
tt01e
df03ra
Red
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 126
Registrován: sob črc 04, 2009 12:28 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Red »

Co by ste na tomhle podvozku doporučovali vyměnit jako první tuning?
Obrázek
chung
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv črc 02, 2009 8:08 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od chung »

Tak, prvni testy probehly na -1, original bordel dekl je na prd, vylisovano z tvrdeho plastu, velmi tvrdeho, asi dekl na df03 ne 03ra , prvni sem vymenil tlumice za lepsesi, ale tim to neskoncilo, problem vznika jakmile zahucite do hlubsiho pisecku nebo jemneho sterku, rizeni je naprosto otevrene jakymukoliv bordelu takze na radu prisla izolacni paska na okna a cely prostor sem vylepil touto mekkou penou, dalsi sranda je kdyz date dlouhy tlumice tak se kousou osicky v unasecich-nutno dostatencne vypodlozit v unasecich necim mekym aby povylezly a tim se nekousaly,
jizdni vlastnosti sou bajecny, jen si chce pohrat s nastevenim difu, vracaky s uzavrenym predkem jsou velice obtizne ;) (sem si spletl predek a zadek auticka, uz sem na to nevidel) Mig se v tom hreje ale nejaky usmazeni nehrozi, jsou tam chladici otvory, uz vymyslim jak tam pichnout chladak, pro jistotu, auticko kupodivu i z vetsich skoku pada vetsinou na vsechny, mirne na zadek ale to je dano vahou zadni casti vozu takze to mi vyhovuje, skoda ze sem nemel kameru ale bude tak to moje radeni taky snad brzo uvidite, i z sikmeho najezdu na skok ma auto tendenci se vyrovnat a dopadnout na vsechny 4 takze stabilita za 1 ikdyz sem par kotrmelcu udelal ale vetsinou o nejakej sutr nebo drn, vyskove sem se dostal az na nejakych 25mm, ted se zmekcil a jsem na 20mm, dalsi asi bude uprava zadnich ramen, jsou plna a pripadny kaminky zustavaji na tom platicku pod osickou coz neni prijemne, rizeni ma vuli vetsi nez udavaji prodejci ale s mensimi upravami a hodinovymi nastavovanimi se da docilit ze auto jede rovne i na asfaltu, to jediny bych asi tak vytkl, tkaze uz jen ostry test na zavodech a pak se uvidi, zatim davam asi od 1-5 tak 2- ale jaky podvozek se neupravuje ze, takze po upravach si myslim ze slusny zelezo i na zavody.
skype chung.lang
tt01e
df03ra
Red
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 126
Registrován: sob črc 04, 2009 12:28 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Red »

Mam takovej problém se zadnim diffem, když ho hodně utáhnu tak se po cca. 5m naprosto povolí, ale když ho utáhnu tak na 50% tak drží (zatím 1 vyjeta baterka a nic se nepovolilo). Je to normální nebo je tam nějaká chybka?
Dík
Obrázek
Uživatelský avatar
KITT
Nováček
Nováček
Příspěvky: 50
Registrován: stř pro 17, 2008 5:26 pm
Bydliště: Praha 4, Kamýk
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od KITT »

Tohle se mi stalo, když sem diff moc utáhl a prasklo mi to axiální ložisko, co je v něm, takže to zkus rozebrat a zkontrolat ho, jestli je v pohodě. Jestli má někdo jiný názor tak sem s nim.
Filip Strahal
RC Rally Tábor, MČR RC Rally
Xray FST3
Red
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 126
Registrován: sob črc 04, 2009 12:28 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Red »

Tak si měl pravdu, ložisko je na sra**y :cry:.
Naposledy upravil(a) Red dne pon srp 24, 2009 10:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Diamond
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 656
Registrován: sob črc 29, 2006 7:50 am
Bydliště: okr. Frýdek - Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Diamond »

Důležité je diferenciál správně složit, ložisko je z každé strany jiné :!: :!: . Na jedné straně je "rovné" a na druhé straně je prohlubeň. Ta "prohlubeň" musí jít pod hlavičku šroubu. A hlavně nepřetahovat, není to pevná osa.
Nevím proč se soudruzi nepoučili z TB-02 a použili znovu ten prokletý šroubek 2,5 mm. :pray:
1:6 FG Baja Buggy, Spectrum DX2.0
Mïnulost..TB-02, TA-05 BMW 320si WTCC 2006, LOSI XXXS, ..
info@rcauta-fm.cz | RC SERVIS | RCAuta-fm.cz | http://www.dg-moda.cz
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Honza D »

Ale ten šroubek se používá i u TRF ne? A tam, zdá se, funguje
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Diamond
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 656
Registrován: sob črc 29, 2006 7:50 am
Bydliště: okr. Frýdek - Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: DF 03 RA

Příspěvek od Diamond »

V mojí TA-05 taky fungoval, hlavně se to musí správně složit.
1:6 FG Baja Buggy, Spectrum DX2.0
Mïnulost..TB-02, TA-05 BMW 320si WTCC 2006, LOSI XXXS, ..
info@rcauta-fm.cz | RC SERVIS | RCAuta-fm.cz | http://www.dg-moda.cz
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“