Pájovo Ford Ranger (CC-01 landfreeder)

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
PavelB
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 20, 2014 4:42 pm

Pájovo Ford Ranger (CC-01 landfreeder)

Příspěvek od PavelB »

Ahoj pánové RCčkáři :-) .
Tak jsem se nechal uchlácholit a také jsem si koupil CCčko.
A jak jsem tak sledoval Vaše stavby, tak jsem hned během stavby svého, upravoval potřebné věci.

Motor, převodovku a regulátor TEU-105BK mám standard "z krabice", baterii Nosram 4200 mAh 7,2V NIMH, servo mám HITEC HS-311 ( to vidím jako momentálně největší zádrhel- postupně upravím řízení podle pána Mraka a ještě z jiných zdrojů- pěkně nad přední ramena.

Oba diffy mám zavřené, udělal jsem si vlastní úchyty na zadní nápravě, koupil kloubky od Carson modelsport ( btw, zde v Prachaticích ve Fonce sežente hromadu věcí k RC), a udělal jsem si svůj 4 link ( ještě hodlám udělat z duralu ten dplněk na lepší křížitelnost - ty dva kusy plíšku, aby šly tlumiče níž :-D).

Uřízl jsem cihlu a udělal šusplech jak v předu, tak i ochranu rozvodovky a kardanu. Upravil jsem si přední ramena a céčka abych měl větší zdvih, jenže jsem zjistil, že mi dosedají poloosy na céčka, takže ještě znovu upravit céčka a můžou jít vyšší tlumiče- kdyby se někdo chtěl nějakých zbavit, sem s nimi... :-D

Zatím mám standardní pneumatiky, ale sháním jiné co nejlepší- to bych prosil o radu jaké správné koupit :-)- na zimu dám původní a hodlám vyrobit řetízky.

Karoserii tepve dodělávám.

Kdyby měl kdokoliv cokoliv a mohl mi poradit, budu moc rád za každou radu.

Hodně zdaru v ježdění pánové... ;-)
Pája..

Fotky zde: http://pajosb.rajce.idnes.cz/Ford_Ranger_CC-01
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Pájovo Ford Ranger (CC-01 landfreeder)

Příspěvek od tjjack »

Pneumatiky jsou fajn Rock Creepers od RC4WD. Jinak ty houpačky pro větší křížitelnost asi nebudou uplně výhra. Mrak už to taky zkoušel a podle "výzkumu" to dost změnšuje boční úhel náklonu.
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Odpovědět

Zpět na „CC-01“