M-05Ra

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: M-05Ra

Příspěvek od Honza D »

No, upravit na RWD to jde :)
http://www.ultimaterc.com/forums/showth ... p?t=128459

Jinak já jsem teď měl možnost podílet se na úpravách M-03 na rally.. Nevím, jestli to u M-05 opravili, ale M-03 má problémy s rejdem, nejde z toho vymáčknout víc než sériová šířka bez výměny ramen za něco širšího, kola naráží na motor, případně do převodovky... Kromě toho na těch krátkých ramenech se nám nepodařilo najít pružiny, který by fungovaly :D
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: M-05Ra

Příspěvek od rotruck »

Pružiny bych možná vyřešené měl , mám je i na TLku pod Liazkou , použil jsem poměrně měkké pružiny , na které jsem narazil v práci a sedly tam jak ulité. Samozřejmě u Rally na předokolce to může být jiné.
Na problém s rejdem jsem zde při pročítání narazil a tajně jsem doufal, že někdo máte občíhlou možnost překopání na zadokolku , čímž by bylo rejdování taky částečně vyřešeno.
V každém případě se zmítám v dilematu , vzít to či nevzít , za ty prachy se mně to zdá dobrá koupě , ale potřebuju aby mně to někdo rozumný vymluvil :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: M-05Ra

Příspěvek od Vrakouš »

M-05Ra neznám jinak nežli "od vidění." Ale co se týká M-03 tak to považuji za hodně zábavný podvozek a jízda s ním na šotolině je paráda.
Radil bych koupit... :lol:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „M-01 , M-02 , M-03 , M-04 , M-05 , M-06“