TA03R-S

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: ned črc 12, 2009 9:54 pm

TA03R-S

Příspěvek od Bob »

Vim že je to hodně starej podvozek, ale jak na tom byl skvalitou a myslíte že by šla zvednout světlá vejška :?:
Dík
Uživatelský avatar
Signboss
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 784
Registrován: pát říj 31, 2008 6:21 am
Bydliště: Plzeň - sever : HROMNICE

Re: TA03R-S

Příspěvek od Signboss »

Výška jde zvednout na 100 %. Ale náhradní díly už k tomu moc nejsou. Jinak v základu dobře vybaven, jestli máš na mysli ten samej set co já.
Podvozek: X-RAY T2
Kastle: ŠKODA 130 RS Gambrinus
Servo: BlueBird Regl: Novak Motor: LRP Vector
http://www.frmolshop.com
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: TA03R-S

Příspěvek od Honza D »

Mě se líbí zajímavý řešení pohonu - motor vepředu přímo pohání přední nápravu a zadek přes řemínek... ale nevim, jestli na rally neni ten předek moc těžkej (skoky). Jinak, pokud vybíráš podvozek na rally, nebylo by lepší si v sekci "Rally" založit vlákno, kde si dáš tvůj výběr podvozku, aby ti ostatní potvrdili nebo vyvrátili tvoji volbu?
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: ned črc 12, 2009 9:54 pm

Re: TA03R-S

Příspěvek od Bob »

Ten s motorem vepředu to je jina verze....chtěl bych podvozek hlavne na rally, ale de vo to že na něj chci dat kastli Mini Coopera (M03, 05 se bojim kvuli 2WD a pruchodnosti terenem.....) a tenhle podvozek ka spravnej rozvor a s par upravama i by mel mit i spravnou dylku...........
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: TA03R-S

Příspěvek od Honza D »

Jestli chceš mít 4WD mini, tak si sežeň TL-01, ten se dá zkrátit až o 5cm a jde zúžit ramenama z Mini, protože M-03 vychází z TL-ka.
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Signboss
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 784
Registrován: pát říj 31, 2008 6:21 am
Bydliště: Plzeň - sever : HROMNICE

Re: TA03R-S

Příspěvek od Signboss »

Honza D píše:Mě se líbí zajímavý řešení pohonu - motor vepředu přímo pohání přední nápravu a zadek přes řemínek... ale nevim, jestli na rally neni ten předek moc těžkej (skoky). Jinak, pokud vybíráš podvozek na rally, nebylo by lepší si v sekci "Rally" založit vlákno, kde si dáš tvůj výběr podvozku, aby ti ostatní potvrdili nebo vyvrátili tvoji volbu?
Rad už je tu mnoho. A zrovna o podvozkách na rallye. Je třeby taky drobet hledat.
Podvozek: X-RAY T2
Kastle: ŠKODA 130 RS Gambrinus
Servo: BlueBird Regl: Novak Motor: LRP Vector
http://www.frmolshop.com
Red
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 126
Registrován: sob črc 04, 2009 12:28 pm
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: TA03R-S

Příspěvek od Red »

Honza D píše:...
Jo jo, moc pěkný to stim motorem vepředu :clap:, váha by měla bejt v poho když sou vzadu baterky, spíš bych se bál že motor dostane ránu a urve se :think:. Jenom je škoda že to je řemen :(.
Obrázek
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: TA03R-S

Příspěvek od Embie »

Red píše: Jo jo, moc pěkný to stim motorem vepředu :clap:, váha by měla bejt v poho když sou vzadu baterky, spíš bych se bál že motor dostane ránu a urve se :think:. Jenom je škoda že to je řemen :(.
Řemen bych neviděl jako problém.
Uživatelský avatar
hornak
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 648
Registrován: ned dub 05, 2009 9:49 pm
Bydliště: Opava, Březová u Vítkova

Re: TA03R-S

Příspěvek od hornak »

Tenhle podvozek má motor vzadu. Si to pletete s TA-03F.
Podvozky: Tamiya TT-01R, TT-01 Off-Road,TT-01E On-Road, TL-01
Karoserie: Lancer EvoIV, Golf 4, Golf 4 V5, 2x Golf 5 GTI, Golf 5 Off-Road RED, Golf 5 Off-Road SILVER, Ford SVT-F150
RC soupravy: Spektrum 2.4GHz DX 2.0 DSM, Losi 2.4GHz DSM, Tamiya Expec TTU-03, Tamiya ADSPEC GP, Ofna AM, Carson Reflex Wheel, Jaguar 8217 AM
Baterie: Li-pol X5 5900 35C,Li-Pol Nosram 3200, NiMH Nosram 4600, NiMH Team Orion 5100, NiCd JetPack 1600
Tráva
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: pon črc 16, 2012 5:50 pm
Bydliště: Žabčice

Re: TA03R-S

Příspěvek od Tráva »

Zdravím.Mám TA-03r jeden na složení a jeden na díly,bohužel mám značně poškozen návod a ze stránek tamiya.com mi to nejde stáhnout protože mi to blokne net.Jinak s netem problém nemám.Nemáte ho někdo doma v el.podobě?díky skogun@seznam.cz
Pomozte vymítit smrt z našich silnic!!!..............Jezděte po chodníku!!
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: TA03R-S

Příspěvek od Embie »

Tráva
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: pon črc 16, 2012 5:50 pm
Bydliště: Žabčice

Re: TA03R-S

Příspěvek od Tráva »

Díky.Tak podvozek je vcajku.Mám povozek s motorem v předu a jak bylo psáno vejš s tím utrženým motorem tak nevím,ten bořenej na díly už měl něco za sebou a ten předek byl už skoro na dvě půlky.Počítám s výrobou lyžiny a výztuhy z hliníkového plechu.S ohledem na nedostupnost dílů na tento podvozek to budu mít jen na poježdění na asfaltu a plánuji koupit 1:10 el.buggy.
Jinak jsem byl včera nakoupit a pořídil jsem motor Mig 500 turbo 7,2 race a regl Tio storm 19zav.Servo mám Hitec HS-325HB.
Nebude ten motor moc silný na ty převody?I když do něj nebudu pouštět plnou palbu?Jinak mám ještě starej plecháč.
Pomozte vymítit smrt z našich silnic!!!..............Jezděte po chodníku!!
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: TA03R-S

Příspěvek od Embie »

No než jsem to dočetl, tak jsem chtěl říct, že v době stříďáků teda nic moc, takže to odpovídá na tvou závěrečnou otázku - podle mě to moc nebude...
Uživatelský avatar
zdenefek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 53
Registrován: pon srp 20, 2012 3:35 pm
Bydliště: Olomouc

Re: TA03R-S

Příspěvek od zdenefek »

Hoši dotaz, mám tenhle podvozek a koupil jsem ho s hliníkovýma řemeničkama, vzadu 14z a vepředu 16z, vzadu kuličkovej diferák, vepředu planeťák. Neměly by být ty řemeničky stejný?
S100 LT, S120LTR, F103GT, TRF416X, TA-03RS, TA-05R, GT-01, Carson FY8, FG 510 2WD
Porsche 934, 935, 993 GT1, GT1/98, Nissan R390 GT1, Mercedes CLK-GTR, CLR, Ferrari Enzo, Mobil1 NSX, Ford GT, Viper GTS-R,McLaren F1GTR, Lotus Elise, Mamba GT, Pagani Zonda F
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: TA03R-S

Příspěvek od Jirkacbx »

Podle rozdílných převodů bych tipnul,že bývalý majitel byl drifták,rychlejší předek,aby tahnul.
A přimlouvám se za zredukování řádek v podpisu na 5 podle Pravidel fora.
Díky.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „TA-01 , TA-02 , TA-03 , TA-04 , TA-05“