Gordický uzel, Sofiina volba, TA-05 or cokoli jen ne tohle?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

GOD Mr.Brady
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 111
Registrován: ned zář 12, 2010 11:22 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gordický uzel, Sofiina volba, TA-05 or cokoli jen ne toh

Příspěvek od GOD Mr.Brady »

rskedar píše:jestli se nepletu, tak Dbox je jen obycejne gyro.... akorat 10x drazsi :)
Správnej čech je vlastně takovej MacGyver, ale po svém. Vezme si na mušku odzkoušenou, fajně fungující věc a začne ji vyrábět z doma dostupných součástek a nebo hledat napodobeniny. Ono to sice asi nebude úplně to samé,ale za tu cenu...
Nemám tušení nakolik jsou gyro a Dbox různé či stejné přístroječky, ale já jsem šáhl po originále a jsem spokojen.
LARS píše:Já tady nevím jestli 10x dražší ale dá se podobná berlička D-boxu od HPI sehnat i levněji,ale podle mě je to velká ostuda to mít v autě. :snooty:
A těhle chytrejch řečiček jsem slyšel už tuny, ale nechávaj mě v chládku. Kdyby lidé s tímhle názorem drželi prst na tepu doby, létáme stále se strojích bratří Wrightů, neboť jen srab používá berličku v podobě přístrojů a nebo vozíme místo GPS papírovou mapu a navigátora, protože elektronické berle jsou chlapsky nepřípustné ;-)

Nechceš-li, nepoužívej výsledky elektronické revoluce, každopádně mě vyhovují a nemám ani za mák pocit jakéhosi "podvádění" jaký se snažíte tímhle či podobným prohlášením na více místech tady či na jiných forech vzbudit.
Naposledy upravil(a) GOD Mr.Brady dne pon lis 15, 2010 12:01 am, celkem upraveno 1 x.
GOD Mr.Brady
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 111
Registrován: ned zář 12, 2010 11:22 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Gordický uzel, Sofiina volba, TA-05 or cokoli jen ne toh

Příspěvek od GOD Mr.Brady »

Honza D píše:Čau, tak co, jak ti TA-čko slouží? Mohli bychom zas někdy pojezdit, momentálně mám motor v dobrým stavu, tak bych tě možná i stíhal :-D
Lítá jak utržený ze řetězu. Co středa? Jo a nebo mohu nabídnout svezení na fajný dráze(koberec).
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Gordický uzel, Sofiina volba, TA-05 or cokoli jen ne toh

Příspěvek od Honza D »

Koberec? kde? abych příště vzal zas auto do kolína :-D

ad d-box- nevidím problém v jeho použití, pokud jezdíš někde na kluzkým povrchu kde je auto těžkoo ovladatelný... ale pokud jezdíš čistě drift, kde jde právě o to ovládnout auto, tak je trochu blbý nechat ho ovládat nějakou krabičkou...
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Gordický uzel, Sofiina volba, TA-05 or cokoli jen ne toh

Příspěvek od rskedar »

ja se třeba nevysmívám, že používáš Dbox... Sám jsem si jen tak z legrace koupil levné gyro za asi 200Kč, četl jsem dost na zahraničních fórech a i něco na českých o použití v zadokolkách... Tak jsem to chtěl taky zkusit. Za tu cenu je to super věc - zadokolka se ovládá daleko příjemněji a na prašných cestách se rozjede rovně i na plný plyn. Takže pomocník je to obrovský - samo že na závody ho tam nedávám!!! A když jsem to zkoušel v TA05, tak při driftu to byl pokrok, ale vůbec mě to už nebavilo - už to nebylo ono, bylo to takové umělé a divné :(

A podle mně Dbox vypadá jak gyro, zapojuje se jak gyro a gyro to nejspíš bude, ale to nemůžu říct, protože jsem jej v ruce neměl abych to mohl srovnávat.
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Gordický uzel, Sofiina volba, TA-05 or cokoli jen ne toh

Příspěvek od LARS »

Já proti elektronice také nic nemám vlastně bez ní by se model ani nehnul,ale jak už napsal Honza D : - Pokud jezdíš čistě drift, kde jde právě o to ovládnout auto, tak je trochu blbý nechat ho ovládat nějakou krabičkou... - A když to tam někdo chce mít a nechce se naučit řídit, tak ať si to tam klidně má za dvě stovky z něho bude bez dřiny hned mistr až do chvíle než nastane situace že to tam bít nesmí. Kdo nechce trénovat hurá do toho http://www.r2hobbies.com/eng/proddetail ... cps2812001
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Odpovědět

Zpět na „TA-01 , TA-02 , TA-03 , TA-04 , TA-05“