Výměna kul. diferáku za planetový?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Výměna kul. diferáku za planetový?

Příspěvek od Jirkacbx »

Napadla mně taková kravina. :roll:
Šlo by u TB vyměnit kuličkovej diferák za planetovej z TT?Je mi jasný,že možnost nastavování kuličkáče je jistou výhodou,ale přeci jen to má trošku svý mouchy.
Jde spíš o to,zda planeták pujde rozměrově do TB a zda budou sedět a odpovídat i pak kardany ke kolům a tak nějak vše okolo.
To jsem zas jednou překvpil,co? :wink: Jo,asi to bude tim horkem. :lol:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Dejvy
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 02, 2006 10:07 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejvy »

Já myslim že tam nepujde...už jsme o tom taky přemýšlel když sem už nevěděl co mam s kul. dělat
TB-02 Subaru Impreza WRC-
AKCZ
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: pon bře 20, 2006 2:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AKCZ »

Momentalne budu muset menit ty dva protikusy co do nich jdou poloosy.. protoze ten plisek co se toci po kulickach se protocil skrz seriznuti v plastovych uchytech... taky sem si tak rikal jestli jsou kulickovy diferaky plus v tomto provedeni :roll:
*** Foto - Video ***
Krystal c. 54 a 58
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirkacbx »

No právě,něco podobnýho mam na mysli.Na čistej povrch je kuličkáč určitě výhoda a navíc štelovatelnej.Ale na to blbnutí po bordelu venku a skoro žádný závodnický ambice,aspon ne moc profi,mně to přijde zbytečný.A spíš jak magnet na všelijakej binec.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
AKCZ
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: pon bře 20, 2006 2:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AKCZ »

Nemyslim si ze je nejakej rozdil mezi cistym povrchem a bordelem .. do diferaku se nic nedosatne aspon u me ne .. ale i u druhyho difu zjistuju ze ta kovova podlozka se seriznutym kouskem ktera ma drzet v plastove casti difu nehnute se take protocila a tim poskodila tu hranku v plastove casti protikusu ve ktery to drzi :( Zjistil ste to taky nekdo???
*** Foto - Video ***
Krystal c. 54 a 58
Uživatelský avatar
Baukema
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 429
Registrován: pon dub 24, 2006 10:27 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baukema »

tyhle diferáky jsou ale to jedinný co mě trošku trápí. jinak jsem s TB02 naprosto spokojen. A upřímně řečeno- ostatní lámou nápravy, kola, celý diffy a já jen šroubky 2*25mm :lol:
TA-05
TA-05 MS
TRF416 WE
Uživatelský avatar
Lukaash
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob srp 12, 2006 5:52 pm
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

AKCZ píše:Momentalne budu muset menit ty dva protikusy co do nich jdou poloosy.. protoze ten plisek co se toci po kulickach se protocil skrz seriznuti v plastovych uchytech... taky sem si tak rikal jestli jsou kulickovy diferaky plus v tomto provedeni :roll:
taky jsem vcera jednu stranu ocesal :-( ale 115,- je celkem smesna cena... (jen abych je brzo sehnal)
skladame ;-)
AKCZ
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: pon bře 20, 2006 2:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AKCZ »

Lukaash píše: taky jsem vcera jednu stranu ocesal :-( ale 115,- je celkem smesna cena... (jen abych je brzo sehnal)
Hmm.. zatim jezdim na tech starych ale co nevidet to vymenim.. a jen doufam ze se tomu da nejak predejit :roll: Jinak jako Baukema .. nemam s tim zadne problemy co se tyce lamani ap. oproti kolegum s TT-01 .. ovsem ani ty srouby jsem zatim neznicil :)
*** Foto - Video ***
Krystal c. 54 a 58
Odpovědět

Zpět na „TB-01 , TB-02 , TB-03 , TB-EVOLUTION“