Prvni dojmy z mého TB-02 aneb Tampuv Hardcore test

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

AKCZ
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: pon bře 20, 2006 2:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AKCZ »

To jsem zvedav jak dlouho timhle zpusobem to servo vydrzi :) Doufam ze je to jen jakysi ochranny system a moc se tim nasilnym pretacenim zpet nenici.. navic by me zajimalo.. maji serva dorazy? A pokud ano nezmeni se ten doraz tim ze jsem to nasilim nesrovnal zpet ale vysrouboval a pootocil to tahlo a tim padem by na jedne strane byl doraz driv?
Foreit
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 08, 2006 1:53 am
Bydliště: Plzen-Doubravka

Příspěvek od Foreit »

Tampo a kdyz jsi daval dohromady,dal jsi ty uretanovy vymezozovací vlozky (cervena a bila) do unasecu v diferencialu.A stim servem mi to
nedelalo.Mam Hitec HS-645MG.
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Příspěvek od Tampa »

Foreit píše:Tampo a kdyz jsi daval dohromady,dal jsi ty uretanovy vymezozovací vlozky (cervena a bila) do unasecu v diferencialu.A stim servem mi to
nedelalo.Mam Hitec HS-645MG.
:roll: hmm dik asi sem vul že bych je tam nedal ne?Servo už je ted taky v pohodě.Chtělo to jen chvilku bádání
Uživatelský avatar
Diamond
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 656
Registrován: sob črc 29, 2006 7:50 am
Bydliště: okr. Frýdek - Místek
Kontaktovat uživatele:

SERVO

Příspěvek od Diamond »

Tampa píše: :lol: :lol: Přesně o tom tady celou dobu mluvim.To samý to dělá mě.Hele pokud se ti to sek ne na jednu stranu vem auto do ruky nech ho zaplý a zatlač na kolo ono to skočí zpět :wink:
Kupte si servo od futaby 3003(je na mz-racing.net), to tam pasuje dobře, taky mi to dělalo s HITEC
AKCZ
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: pon bře 20, 2006 2:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AKCZ »

Cely problem byl mezi servem a servosaverem... servosaver se u TB-02 proste nekdy protaci primo na servu.. koupil jsem novej servosaver a je klid.. (mam teda i nove servo s kovovymi prevody nez jsem na to prisel :) )
*** Foto - Video ***
Krystal c. 54 a 58
Uživatelský avatar
Diamond
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 656
Registrován: sob črc 29, 2006 7:50 am
Bydliště: okr. Frýdek - Místek
Kontaktovat uživatele:

SERVO

Příspěvek od Diamond »

Pro AKCZ. Jenže servo s kovovýma převodama stojí min 1000 kč, teda aspon co jsem vyděl nejlevnější... a Od futaby 3003 stojí pouhých 350 kč a servo saver z TB-02 tam pasuje dobře.. Ty tam máš na TB-02 standart Johanson 540?? Nebo něco lepšího??
AKCZ
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: pon bře 20, 2006 2:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AKCZ »

Diamond píše:Pro AKCZ. Jenže servo s kovovýma převodama stojí min 1000 kč, teda aspon co jsem vyděl nejlevnější... a Od futaby 3003 stojí pouhých 350 kč a servo saver z TB-02 tam pasuje dobře.. Ty tam máš na TB-02 standart Johanson 540?? Nebo něco lepšího??
Setkal jsem se s timto problemem u vice lidi co ma TB-02 .. takze se to proste s tim origo servosaverem u TB-02 nekdy stava .. koupil jsem obyc. servosaver http://www.mz-racing.net/mz-shop/produc ... cts_id/356 a mam od te doby klid.. takze kovove prevody na to nemaji vliv ale to jsem zjistil az po te co jsem to nove servo kvuli tomu problemu koupil a problem pretrvaval :roll:

(Jeste u noveho servosaveru jsem musel zvetsit diru pro uchyceni tahla rizeni.. jsou tam moc uzky dirky)

Mam jak 540ku tak MIG500
*** Foto - Video ***
Krystal c. 54 a 58
Uživatelský avatar
Diamond
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 656
Registrován: sob črc 29, 2006 7:50 am
Bydliště: okr. Frýdek - Místek
Kontaktovat uživatele:

SERVO

Příspěvek od Diamond »

Jo jenže kolik tě stálo to servo?? Mě to taky dělalo tak jsem si koupil servo od futaby ktere stojí ubohych 350 kč, ale to máš jedno... Jak jsi dělal tu kastli?? Vypadá dobře, hlavně mě zajímá jak jsi to udělal s polepy na skla... to ji vyříznul?? Dík
AKCZ
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 154
Registrován: pon bře 20, 2006 2:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVO

Příspěvek od AKCZ »

Diamond píše:Jo jenže kolik tě stálo to servo?? Mě to taky dělalo tak jsem si koupil servo od futaby ktere stojí ubohych 350 kč, ale to máš jedno... Jak jsi dělal tu kastli?? Vypadá dobře, hlavně mě zajímá jak jsi to udělal s polepy na skla... to ji vyříznul?? Dík
Tak jinak a jeste jednou .. myslel jsem si ze je to servem u ktereho preskakuji nekde uvnitr zuby proto jsem koupil radeji s kovovejma prevodama abych mel jistotu a az po te co problem pretrvaval jsem odhalil ze to servem nebylo.. takze bezproblemu staci i servo za tri stovky .. to nepopiram..

Ano okna jsem vyriznul a zbytek nalepil.. kdyztak ICQ nebo mail
*** Foto - Video ***
Krystal c. 54 a 58
Odpovědět

Zpět na „TB-01 , TB-02 , TB-03 , TB-EVOLUTION“