TB-01 a karoserie z jiných podvozků

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
FiFa_cze
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: čtv pro 23, 2010 12:20 am
Bydliště: Šternberk (Olomouc)
Kontaktovat uživatele:

TB-01 a karoserie z jiných podvozků

Příspěvek od FiFa_cze »

Ahojte, chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte jaké podvozky mají stejné děrování kastlí. Zjistil jsem, že mi na TB-01 dírama sedí kastle z TT-01 a chtěl bych se zeptat, zda někdo nemáte vyzkoušené jiné varianty? Třeba TA-04, TL-01 atd. Pár karoserií se prodává i na bazarech, tak bych nějakou chtěl pořídit, ale zase abych z ní pak nemusel dělat cedník :D
Podvozek: Tamiya TB-01 "long"
Karoserie: Zatím vybírám...
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: TB-01 a karoserie z jiných podvozků

Příspěvek od rotruck »

Určitě se zde probíralo a je v některém z témat řešeno , někde jsem to viděl ......... byl tam dokonce i seznam podvozků a k nim použitelných kastlí s roztečemi vrtání a rozvorů podvozku .......... zkus si to najít
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: TB-01 a karoserie z jiných podvozků

Příspěvek od Honza D »

Obecně používá Tamiya 2 druhy děrování - zadní sloupky sedí u všech podvozků stejně, liší se jen vepředu - buď má podvozek sloupky na parozích (TA-01-03, TB01, TT01, TL01, XV a pár jiných) nebo v nárazníku (TB-02,3, TA-04-06 a možná nějaký další).. jenom kastle z TRF by ti neseděly ani jedním párem sloupků, vzadu jsou širší a vepředu mají sloupky v nárazníku, ale stejně kdo si kupuje TRF, málokdy na něj používá pěkný kastle
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
FiFa_cze
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: čtv pro 23, 2010 12:20 am
Bydliště: Šternberk (Olomouc)
Kontaktovat uživatele:

Re: TB-01 a karoserie z jiných podvozků

Příspěvek od FiFa_cze »

Díky za info :) Já měl právě kdysi DF-03Ra a tam ty sloupky asi byly taky nějak jinak, protože jsem musel přední parohy posouvat ještě o půl cm dopředu a to byla kastle z TB-02, tak jsem si nebyl jistej. :text-thankyouyellow:
Podvozek: Tamiya TB-01 "long"
Karoserie: Zatím vybírám...
Odpovědět

Zpět na „TB-01 , TB-02 , TB-03 , TB-EVOLUTION“