schumacher

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Standa_Ov píše: No komplet náhradní díly, taky nejsou na Xray na každém závodě, že :wink:
Ale přeci mi nechcete říci, že nemá-li člověk Xray je na závodech odepsán :wink:
(Jezdí se hafol závodu s širokou základnou podvozku a jezdí všichni)
Přece po nějakém čase člověk má už dostatek informací o svém autě a ví co mu na tom odchází či je slabé místo auta a tyto díly má u sebe, ne.
Přeci nepojedu na závody s tím, že budu spoléhat na to, že tam někdo bude mít díly. :wink:
Komplet ND na XRAY na zavodech jsou. Na zavody jedu s tim ze tam vzdycky ND na T2 jsou.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

No celá republika na Xray nejezdí a žijou a závodi, ne ?!
Já vím, že si každej chrání to svoje, ale ta Xray nemoc je tu rozšířená už opravdu hodně :wink:
Jezdím MoraviaCup.cz http://www.facebook.com/RcMoraviaCup
Čo bolo to bolo - Podvozek: Schumacher MI2 - RC : GRAUPNER XS-6 FM PRO SPORT SYNTHESIZER -Regulátor: LRP QUANTUM REVERSE 2 BULLET DIGITAL, BMW M3, SPARROWHAWK VX uprava Rally, Subaru Impreza W07, XrayT2 007/Ford Fiesta RS WRC
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Standa_Ov píše:No celá republika na Xray nejezdí a žijou a závodi, ne ?!
Já vím, že si každej chrání to svoje, ale ta Xray nemoc je tu rozšířená už opravdu hodně :wink:
Napsal jsem ti zkusenosti jak to chodi na zavodech, takze ty reci o XRAY nemoci si muzes odpustit.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

WINFRESH píše: Napsal jsem ti zkusenosti jak to chodi na zavodech, takze ty reci o XRAY nemoci si muzes odpustit.
To můžu to je pravda.
Ale víš jak. Je to tu samej Xray a když se někdo ozve tak jsou všichni na něho jako draci :cry: (a člověk má pocit, že vlastně vše ostatní je špatná volba)
A argument, že jsou na to všude díly.
No tak to můžou všichni ostatní výrobci podvozku rovnou zavřít, ne :evil:
Jezdím MoraviaCup.cz http://www.facebook.com/RcMoraviaCup
Čo bolo to bolo - Podvozek: Schumacher MI2 - RC : GRAUPNER XS-6 FM PRO SPORT SYNTHESIZER -Regulátor: LRP QUANTUM REVERSE 2 BULLET DIGITAL, BMW M3, SPARROWHAWK VX uprava Rally, Subaru Impreza W07, XrayT2 007/Ford Fiesta RS WRC
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Standa_Ov píše: To můžu to je pravda.
Ale víš jak. Je to tu samej Xray a když se někdo ozve tak jsou všichni na něho jako draci :cry: (a člověk má pocit, že vlastně vše ostatní je špatná volba)
A argument, že jsou na to všude díly.
No tak to můžou všichni ostatní výrobci podvozku rovnou zavřít, ne :evil:
Myslis ze jsem na kazdeho jako drak a zrazuju ho od jinech podvozku nez XRAY ?
http://forum.tamiyaclub.net/viewtopic.p ... 08&start=0
nekde uprostřed ...
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

:clap:
Jezdím MoraviaCup.cz http://www.facebook.com/RcMoraviaCup
Čo bolo to bolo - Podvozek: Schumacher MI2 - RC : GRAUPNER XS-6 FM PRO SPORT SYNTHESIZER -Regulátor: LRP QUANTUM REVERSE 2 BULLET DIGITAL, BMW M3, SPARROWHAWK VX uprava Rally, Subaru Impreza W07, XrayT2 007/Ford Fiesta RS WRC
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

prostě xray je m´v čr nejvyhodnějšíí,kořínek ma na zavodech všechny dili takže když něco tak si ho u něj koupíš a jezdíš daal,když si koupíš tamiyi tak už musíš mit nahradní dili nakoupeny dopředu,pač ty kořínek nemá,což znamena další prachy za dili co ti pak zbydou třeba....pak ještě čekáš než ti třeba ty díli dojdou z hokongu atd....
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

Zerro píše:prostě xray je m´v čr nejvyhodnějšíí,kořínek ma na zavodech všechny dili takže když něco tak si ho u něj koupíš a jezdíš daal,když si koupíš tamiyi tak už musíš mit nahradní dili nakoupeny dopředu,pač ty kořínek nemá,což znamena další prachy za dili co ti pak zbydou třeba....pak ještě čekáš než ti třeba ty díli dojdou z hokongu atd....
Jasné tomu rozumím :wink:
Ještě dotaz pan Kořínek je na všech závodech v ČR :?:
Jezdím MoraviaCup.cz http://www.facebook.com/RcMoraviaCup
Čo bolo to bolo - Podvozek: Schumacher MI2 - RC : GRAUPNER XS-6 FM PRO SPORT SYNTHESIZER -Regulátor: LRP QUANTUM REVERSE 2 BULLET DIGITAL, BMW M3, SPARROWHAWK VX uprava Rally, Subaru Impreza W07, XrayT2 007/Ford Fiesta RS WRC
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

Standa_Ov píše: Jasné tomu rozumím :wink:
Ještě dotaz pan Kořínek je na všech závodech v ČR :?:
no skoro na všech onroadovejch,třeba vždy je na Xtouringu,na Mčr je taky,na Xtouring Morova...
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

Prostě problém je s těmi ND. Jak píše winfresh, tak něco ti na závodech odejde, tak si to koupíš nové. Spoléhat na své zásoby nelze, protože Murpyho zákony platí i v rc modelářství, takže co nemáš se zrovna posere :P

Já bych taky jezdil s Schumacherem, Coraly, Kyosho TF5, HBI, Tamiyí nebo Avidem, ale jednoduše bych si musel koupit za dalších X tisíc Kč náhradní díly, abych neriskoval konec svého (bídného) působení na závodech, třeba 200km vzdálených od domova, hned po druhé rozjížďce.
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

Zerro píše: no skoro na všech onroadovejch,třeba vždy je na Xtouringu,na Mčr je taky,na Xtouring Morova...
Tak to je maser ! :clap:
Jezdím MoraviaCup.cz http://www.facebook.com/RcMoraviaCup
Čo bolo to bolo - Podvozek: Schumacher MI2 - RC : GRAUPNER XS-6 FM PRO SPORT SYNTHESIZER -Regulátor: LRP QUANTUM REVERSE 2 BULLET DIGITAL, BMW M3, SPARROWHAWK VX uprava Rally, Subaru Impreza W07, XrayT2 007/Ford Fiesta RS WRC
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

Standa_Ov píše: Tak to je maser ! :clap:
hele on se tim živý takže pro si tak vydělalva,pořada zavody v čechach i na moravě a pak to co nepořada tak občas takhle jezdí po zavodech a i zavodí....
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

A vyhrává :lol:
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

jj a vyhravaa :lol: :lol: :lol:
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

No je to prostě maser, ten Kořínek :)
Mávám bílou vlajkou a plně souhlasím, že je asi v našich luzích a hájích nejvýhodnější koupě s ohledem na dostupnost dílu na závodech Xray, ale samozřejmě doufám, že to pro každého bude jen jeden z mnoha aspektu ke kterému bude přihlížet při koupě new podvozku :wink:
(Taky jsem chtěl T2R, ale víme jak na tom právě Xray je, bohužel nejsou a nebudou a 007 stojí 12000 bohužel)

Takže s mým MI2 budu hold muset před zahájením mé závodnické kariéry
(před kterou budu muset určitě najezdit xxxxxx hodin, což bude asi chvíli trvat, abych hned v premiéře ze sebe neuděl atrakci, což mě asi stejně čeká)
důkladně prozkoumat co je bolavou patou a to mít pro jistotu sebou.

Stejně si myslím, že za nějaký čas budu mít sebou v náhradních dílech vlastně celé druhé auto :)

Takže, nezbývá než vám všem popřát ty nej výsledky na závodech s podvozkem Xray a doufám, že konkurence v podobě podvozku Schumacher, Hot Bodies, HPI, Avid či Team Losi
nebude spát a začne v ČR kde převažuje Xray pomalu a jistě čeřit vodu v výsledkových listinách :wink:

Hodně štěstí všem !!!!
Jezdím MoraviaCup.cz http://www.facebook.com/RcMoraviaCup
Čo bolo to bolo - Podvozek: Schumacher MI2 - RC : GRAUPNER XS-6 FM PRO SPORT SYNTHESIZER -Regulátor: LRP QUANTUM REVERSE 2 BULLET DIGITAL, BMW M3, SPARROWHAWK VX uprava Rally, Subaru Impreza W07, XrayT2 007/Ford Fiesta RS WRC
Odpovědět

Zpět na „Schumacher“