Kyosho ano či ne

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

JD

Kyosho ano či ne

Příspěvek od JD »

Mam dotaz kámoš má vyhlídnutý kyosho pure .....,je levnější než TT01 z lepším vybavením nemá někdo zkušenost jak je to s ND ja ho zrazuji
protože jsem na netu nikde nenašel prodejce se sortimentem obdobným jako maji tamiye.
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

nahradních dílu je hafo,a je to lepší jak u tamiye a stejně je skoro nebudeš potřebovat.
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
JD

Příspěvek od JD »

Máš nějakou adresu na internetový obchod já nemohl nic najít
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
JD

Příspěvek od JD »

No o potřebností dílů by se dalo polemizovat.Já najel kámošovi na Monster trucka a po 2metrovym letu vzduchem jsem urazil držák tlumiče
asi je pravda že při normálním ježdění se ND tolik neřešej.Na těch stránkách co píšeš jsem byl ale ta v postatě nic nemaj
Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

S onroadem se moc neskáče...
Uživatelský avatar
crteczech
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1053
Registrován: stř kvě 31, 2006 8:32 pm

Příspěvek od crteczech »

tak nevim ja treba obcas s onroadem je pravda ze do vyssi travy a je to prca... :lol: a abych rek tak kyosho neznam a nemam jsem s nim zadne zkusenosti.... co mate je nekdo?? :roll:
Tou dobou ve Skotsku...
Uživatelský avatar
worlusho
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: sob srp 19, 2006 3:07 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od worlusho »

gravel píše:S onroadem se moc neskáče...
No s PureTen Alfou můžeš, se Zaboonem má stejné šasí, jenom je o 10mm kratší plato a o 20mm jsou kratší ramena. 8) http://www.rc-racing-cars.wz.cz/pict2373.jpg
AX10 SCORPION ARTR krásně žlutý ;) a nějaká ta elektronika, SCX 10 a modrý medvěd
Sanwa M11
Ultramat 12,16 GMVIS 2000 COMMANDER
http://worlusho.rajce.idnes.cz/SCX_Mercedes_ML/
JD

Příspěvek od JD »

právě my jezdime na asfaltu všichni najednou takže se střetum člověk neubraní na jedny ploše jezděj monster trucky motoraky i placky.Je to docela srandaObrázek
Uživatelský avatar
Kamikaze
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 964
Registrován: sob srp 19, 2006 11:06 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikaze »

Ahoj lidičky, mám doma Kyosho Pure Ten Alpha I a II (onzačují ji i III). No a sem s ním v celku spokojen co se týče odolnosti vůči nárazům atd. u Alpha I, k Alpha II jsem šetrnější a jelikož sem pořádil TB-02 tak s ní už moc nejezdím. Ale stejně jako to řekli mě, tak to řeknu i Vám, že na elektro podvozky je Tamiye věrší march než Kyosho. Nic proti elektrám od Kyosha nemám ale je pravda, že když se rozhlídnete po netu, nenaleznete tolik e-shopů jako u Tamiye, teda nenajdete skoro žádný tady v republice ....
Jediné kde můžete objednat díly tak je asi
http://www.kyosho.de
http://www.kyosho.co.jp
jinak jste asi dojezdili a nebo čekat nehorázně dlouho.
S ND a cenami je to chvilkami obdobné jako u Tamiye, ale chvilkami se člověk nestačí divit... jednoduše řečeno v mnoha ohledech je Tamiya většinou levnější. Takže co se týče elektry bych volil !!! TAMIYA !!! tak mu to prosím rozmluv ...
TB-02 DRFT TB-02 Rally X-Racing Team
X-ray 008 - Rally
Kyosho - Inferno TR-15
CC-01 Pajero Metaltop
Spektrum DX3S
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

Kyosho v této kategorii je rozhodně kvalitnější, hlavně co se týče použitého materiálu. Náhradní díly koupíš u Mipy, či u Pecka modeláře. Obě firmy jezdí do Německa nakupovat jednou za 14 dní, takže s ND není problém.

A pokud člověk trpí nějakou fóbií, tak si může pořídit rameno, poloosu a to je tak vše co se dá urazit. Tedy pokud na auto nešlápneš, nepřejede ti ho bagr a podobně.

Co se týče Tamiya/Kyosho prodejen, tak Kyosho není tak vidět, jelikož nemá v ČR distributorské zastoupení (prodejci jezdí přímo do Německa). Tamiya má MPM. Jinak pokud zrovna narazíš na díl u Tamiye, který nebude skladem, tak si klidně počkáš měsíc (osobní zkušenost s převody).

Jinak já mám auta jak Kyosho (mini ini) i Tamiyi (TTčko, TL01, F103) a díly na Kyosho kupuji tady v ČR a na Tamiyi objednávám z HongKongu (je to rychlejší).

Já tedy doporučuji Kyosho. :twisted:
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uffos »

ondrabmw píše: Tedy pokud na auto nešlápneš, nepřejede ti ho bagr a podobně.
mno tak to snad asi nevydrzi skoro zadnej model... minimalne ten bagr urcite ne... :lol:
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
JD

Příspěvek od JD »

ondrabmw píše:Kyosho v této kategorii je rozhodně kvalitnější, hlavně co se týče použitého materiálu. Náhradní díly koupíš u Mipy, či u Pecka modeláře. Obě firmy jezdí do Německa nakupovat jednou za 14 dní, takže s ND není problém.

A pokud člověk trpí nějakou fóbií, tak si může pořídit rameno, poloosu a to je tak vše co se dá urazit. Tedy pokud na auto nešlápneš, nepřejede ti ho bagr a podobně.

Co se týče Tamiya/Kyosho prodejen, tak Kyosho není tak vidět, jelikož nemá v ČR distributorské zastoupení (prodejci jezdí přímo do Německa). Tamiya má MPM. Jinak pokud zrovna narazíš na díl u Tamiye, který nebude skladem, tak si klidně počkáš měsíc (osobní zkušenost s převody).

Jinak já mám auta jak Kyosho (mini ini) i Tamiyi (TTčko, TL01, F103) a díly na Kyosho kupuji tady v ČR a na Tamiyi objednávám z HongKongu (je to rychlejší).

Já tedy doporučuji Kyosho. :twisted:
Koukám píšej jako správnej pražák :wink: pro tebe je to jednochuchý hupneš na metro a jedeš objebnat mě to připadá na levačku to řešit po telefonu nebo mejlama E-shop by to chtělo a na E-shopu MIPA je kulový pro mimopražské jezdce je to problém.
Uživatelský avatar
crteczech
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1053
Registrován: stř kvě 31, 2006 8:32 pm

Příspěvek od crteczech »

ondrabmw píše:... a na Tamiyi objednávám z HongKongu (je to rychlejší)...
:twisted:
Muzes hodit nejaky link na ten honkong??? nevyjde to treba levneji?? :roll:
Tou dobou ve Skotsku...
JD

Příspěvek od JD »

jj mě by taky zajímalo jak to vyjde objednávat díly z ciziny protože znam pár lidí s TT a furt je něco potřeba
Odpovědět

Zpět na „Kyosho“