Kyosho ano či ne

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

JD píše:jj mě by taky zajímalo jak to vyjde objednávat díly z ciziny protože znam pár lidí s TT a furt je něco potřeba
a to by se ti s kyoshem nestávalo
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
worlusho
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: sob srp 19, 2006 3:07 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od worlusho »

JD píše: Koukám píšej jako správnej pražák :wink: pro tebe je to jednochuchý hupneš na metro a jedeš objebnat mě to připadá na levačku to řešit po telefonu nebo mejlama E-shop by to chtělo a na E-shopu MIPA je kulový pro mimopražské jezdce je to problém.
Koukám, že píšeš jako správný mimo pražák :D pokud tě e-shop nenavádí tak asi nic nepořídíš. Myslíš, že v Praze, kde je to z jednoho konce na druhý cca 40 km a než to přejedeš tak jseš rychleji z Prahy v Liberci, někdo chodí objednávat díly na prodejnu? Když máš Kyosho tak k němu máš manuál a v něm kódy dílů. Když se podíváš na německé stránky, tak zjistíš, jestli je to v centrálním skladu. Potom pošleš mail do Mipy jako objednávku dílů včetně kódů, oni ti odpoví potvrzením o přijetím tvé objednávky, když jsou díly na prodejně tak ti rovnou pošlou kopii budoucí účtenky, jakmile dorazí i ostatní díly pošlou ti další část info o ceně tvé objednávky, no a pak ti to pošlou na dobírku, nevím co je na tom tak složité. V e-shopu něco objednáš a kdy to dorazí a co to bude, se můžeš kolikrát jen domýšlet. :lol:
AX10 SCORPION ARTR krásně žlutý ;) a nějaká ta elektronika, SCX 10 a modrý medvěd
Sanwa M11
Ultramat 12,16 GMVIS 2000 COMMANDER
http://worlusho.rajce.idnes.cz/SCX_Mercedes_ML/
JD

Příspěvek od JD »

dik za rady kamos uz kyosho koupil takze uz je to pase :wink: ted si stim musi poradit sam ale jak jsem na ten podvozek koukal tak vypada dost dobre :twisted: No čas prověří co vydrží dýl jestli kyosho nebo TT.ale jako TTčkář musím se slzou v oku říct asi kyosho :cry: Ještě jednou dik za rady joo a pro info sem se narodil v praze takže nějakou protipražáckou fobíí netrpím :P
Uživatelský avatar
worlusho
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 206
Registrován: sob srp 19, 2006 3:07 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od worlusho »

JD píše:dik za rady kamos uz kyosho koupil takze uz je to pase :wink: ted si stim musi poradit sam ale jak jsem na ten podvozek koukal tak vypada dost dobre :twisted: No čas prověří co vydrží dýl jestli kyosho nebo TT.ale jako TTčkář musím se slzou v oku říct asi kyosho :cry: Ještě jednou dik za rady joo a pro info sem se narodil v praze takže nějakou protipražáckou fobíí netrpím :P
:wink:
AX10 SCORPION ARTR krásně žlutý ;) a nějaká ta elektronika, SCX 10 a modrý medvěd
Sanwa M11
Ultramat 12,16 GMVIS 2000 COMMANDER
http://worlusho.rajce.idnes.cz/SCX_Mercedes_ML/
JD

Příspěvek od JD »

Kamoš ma kyosho cca měsíc a můj dojem je takovej že udělal velkou chybu /po 14 dnech schořel regulator-s origo motorem!!!!/pak koupil novej a záhy následovala drobná kolize a lup zadní rameno bylo pryč :cry: .Takže musím říct že jsem rád že mám tymyiu.Můj vůz už letěl tolikrát přez boudu že to ani nepočítám a furt drží
Uživatelský avatar
Kamikaze
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 964
Registrován: sob srp 19, 2006 11:06 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikaze »

JD píše:Kamoš ma kyosho cca měsíc a můj dojem je takovej že udělal velkou chybu /po 14 dnech schořel regulator-s origo motorem!!!!/pak koupil novej a záhy následovala drobná kolize a lup zadní rameno bylo pryč :cry: .Takže musím říct že jsem rád že mám tymyiu.Můj vůz už letěl tolikrát přez boudu že to ani nepočítám a furt drží
Sice jsem psal že elektro raděj tamiyi.. ale na druhou stranu se musím zasta, mám jak alphu 1 tak i 2(dnes označována jako 3) je pravda že 3 je na tom lépe co se týče rozložení váhy a tak, zatím jsem tedy sní moc karambolů neabsolvoval, ale s 1 jich bylo že je raděj ani nepočítám, ale opravdu ty které byly nejhorší byli ty když sem se střetl s MIGem 600TR v plné rychlosti s tyčí od klepače, bohužel jsem utrhl přední spodní rameno a účko, ale byla to opravdu pecka ... a druhá katastrofa byla když sem najel rovnou do pneu stojící felicie, odnesla to přední spojovačka a "přední parohy" ale jinak se mi nikdy při bourání nic závažnýho nestalo a alphu 3 sem nechal od kamaráda dokonce několikrát přejet monstrem (myslim T-MAXX nebo Savage) a taky nic ... takže nevim .. asi záleží jak kdo umí bourat :lol:
TB-02 DRFT TB-02 Rally X-Racing Team
X-ray 008 - Rally
Kyosho - Inferno TR-15
CC-01 Pajero Metaltop
Spektrum DX3S
Uživatelský avatar
tomik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1677
Registrován: pon bře 05, 2007 2:52 pm
Bydliště: Vsetín (Hošťálková)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik »

já se teď rozhoduji mezi tamiyou a kyoshem...kupuju přes bazar na nove nemám :oops: ale to kyosho je uplně nové za 3000 se vším a Tamiya jetá za 4000 akorát bez nabíječky, ale zase narozdíl od kyosha tam sou 2 akupacky 3300nihm. Tak nevím co. Na tom kyoshu je regulátor atd. HT- lighting nebo jak.. nevíte o tom neco, nemáte zkušenosti????
JD

Příspěvek od JD »

No jestli myslíš tohle : http://inzerce.modelbazar.cz/inzerce-foto/106644/1/ tak tohle kyosho není je to hračka z Číny věř Mi.Ale pasujou na ni některé origo díly od Kyosha,Ten regl je neznačkovej
Uživatelský avatar
tomik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1677
Registrován: pon bře 05, 2007 2:52 pm
Bydliště: Vsetín (Hošťálková)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik »

JD píše:No jestli myslíš tohle : http://inzerce.modelbazar.cz/inzerce-foto/106644/1/ tak tohle kyosho není je to hračka z Číny věř Mi.Ale pasujou na ni některé origo díly od Kyosha,Ten regl je neznačkovej
přesně to sem myslel.. me to připadalo taky jako blbost.. nabíjačka ultramat 14(novy za 3000) a nový podvozek + 2 kastle skylina :roll: no nic pujdu asi do TT-01 :D :D :tamiya:
JD

Příspěvek od JD »

Neber to tak že Tě chci odradit viděl jsem ten podvozek a nevypadá špatně ale je to druhovýroba takže musíš počítat s tím že s dílama to nebude buhví co
Uživatelský avatar
tomik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1677
Registrován: pon bře 05, 2007 2:52 pm
Bydliště: Vsetín (Hošťálková)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomik »

ne vubec toneberu jako odrazeni.... beru to jako radu a páč ja tomu prd rozumim tak je to dobrá rada... není tu TT-01 na prodej s RC???? :D :D
JD

Příspěvek od JD »

Takže můj další komentář na kyosho s odstupem času:Můj názor se upevnil a už mi ho nikdo nevyvrátí.Kyosho je horší než tamyia co se týče požitých materiálů.Kámoš jezdí s náma a furt má něco ulomenýho a to podotýkám že jezdí se základním motorem a ty bouračky které prožil bych označiljako lehké ťuknutí.Ulomil 1* držák předního nárazníku,3* náboj zadního kola.1*zadní rameno.Z toho vyplývá že jednoznačně kyosho nebrat.Jo a ten náboj zadního kola je opravdu křehkej. :wink:
BAXI
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 298
Registrován: úte pro 05, 2006 12:16 pm
Bydliště: Praha-3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BAXI »

Naprosto souhlasim s JD .Mám taky Kyosho alpha3 a jsou s tim jenom problémy navíc sehnad díly na tento podvozek je hrozný např:při jedné havárce jsem vytratil unačeš poloosy tak jsem si řekl to asi nebude problém ho se hnat a hned jsem naštívil prodejnu Mipa která je podle všeho výhradní dovozce a objenal jsem si tenhle díl (objenáno v prosinci) no a v lednu mi bylo zděleno že díl ještě není ve výrobě a měl by se začít děláa cca 6týden roku 2007 a do dneška mi ten díl nedorazil a co jsem slyšel tak s ostatníma dílama je to pomalu to samí tak že osobní rada KYOSHO NEEEEEEEEEE
KYOSHO ZABOON
Nosram 21x2

XRAY T1 FK05
Karos:Mazda 6
NOSRAM 17z a 12z
reg.GM Purple SX6
XR-6 FM -53/82KANÁL
Shark 10,srov. dest. Nosram
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

Cau, nevi nekdo kde se da sehnat tesneni do tlumice kyosha pureten alpha 3??? Kupovat cele tlumice se mi nechce... :roll: Dik za tipy. :wink:
Uživatelský avatar
Matěj Foldyna
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 494
Registrován: sob říj 28, 2006 8:41 pm
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matěj Foldyna »

Kukni na http://www.rcauta.cz , tam maji taky dily na tuto karu.
FG baja buggy 4WD competition, Spektrum DX3R

Web: http://www.rcauta-fm.cz
Odpovědět

Zpět na „Kyosho“