XXX-S vs. XXX-S G+

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

XXX-S vs. XXX-S G+

Příspěvek od Lukass »

Jaký je lepší podvozek?Grafiták nebo obyč?co je lepší na drift a co na cestu popř. šotolinu...?Chci si ho pořídit tak se ještě zeptám kolik stojí jety podvozek (jen podvozek bez elektroniky)
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Jirka
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 598
Registrován: pon bře 05, 2007 9:54 pm
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: XXX-S vs. XXX-S G+

Příspěvek od Jirka »

Nevim jak tohle ale u XXXS je to tak že grafit je tvrdší ale křehčí. obyč je měkčí a tím pevnější... obyč je pružnější
Podvozek: Team Losi XXXS
Kastle: Peugeot 206 WRC
Regl: LRP F1 Reverse

Nabíječka:Ultramat 12
Baterky: Nosram 1600mAh, 4000mAh, 4200mAh
Rádio:Graupner XS-6 Synteza
Náš web: http://rcdvur.tym.cz/
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: XXX-S vs. XXX-S G+

Příspěvek od Marcel »

Trochu offtopic ale Yokomo ma taky grafitovy dily a ja sem pri driftu zlomil kus spodni vany, a to to vubec nebylo ve vysoke rychlosti, na rally to bude asi krehke...
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Uživatelský avatar
ZdenalR
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 445
Registrován: stř říj 17, 2007 8:33 am
Bydliště: Brno - Kohoutky
Kontaktovat uživatele:

Re: XXX-S vs. XXX-S G+

Příspěvek od ZdenalR »

Lukass píše:Jaký je lepší podvozek?Grafiták nebo obyč?co je lepší na drift a co na cestu popř. šotolinu...?Chci si ho pořídit tak se ještě zeptám kolik stojí jety podvozek (jen podvozek bez elektroniky)
Grafitový šasi má celkem dost vylehčovacích otvorů - asi se bude o dost hůř zakrytovávat, takže na šotolinu asi né. Já jsem za klasiku v perfektním stavu s pár dílama v grafitu platil 71$ a co jsem sledoval ostatní dražby, tak se ta cena zhruba pohybuje kolem 80 - 100$ podle výbavy, počtu náhradních dílů a stáří. Jde jen o štěstí za kolik co pořídíš.
TEAM LOSI XXX-S, XRAY T2 008, TA 05
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: XXX-S vs. XXX-S G+

Příspěvek od Lukass »

já jsem to ted zacal nějak sledovat a cena komplet s vysilacem,baterkama,reglem atd...vyjde neco málo pře $100.Ale chci to bez vysílačky protože v US mají většinou 75Mhz nebo občas 27Mhz....a 75 by bylo k ničemu :doh:
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Odpovědět

Zpět na „TEAM Losi“