Team Losi XXX-S Manuál

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět

Team Losi či XRAY ?

Anketa končí za pon čer 18, 2007 2:52 pm

Team Losi
5
36%
XRAY
9
64%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Team Losi XXX-S Manuál

Příspěvek od Standa_Ov »

Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Ten tamiya konektor me udelal :roll: :evil:
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
toxik-q
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 229
Registrován: pát zář 15, 2006 9:22 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od toxik-q »

no tak nevim jestli ma tohle tema vubec cenu :-) lepe receno hlasovani, kdyz co vim tak maj asi jen 4 lidi z tohoto fora podvozek Team Losi :-) a jak se rika, kazdej neda na to svoje dopustit :-) a xray je tu hodne velka prevaha :-)
Bond 007, matrix evolution-edice 2007, storm evolution 4,5, 7,5, Ultramat 14,Much More Zero V, DX3.0 DSM
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Kazdemu doporucuji TEAM LOSI, protoze kdyz se mu na zavodech neco posere, a nema plnej kufr ND tak se muze zbalit a jet dom. (o konkurenta mene) :twisted:
Na XRAY ma ND kazdy, vcetne poradatelu zavodu.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
toxik-q
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 229
Registrován: pát zář 15, 2006 9:22 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od toxik-q »

:roll: hahaha jen proto ze nejsou na zavodech dostupny dily se preci nemusi odsuzovat do popelnice ne? Na tamiy taky nejsou nahradni dily na zavodech a ma ji docela dost lidi :-) nevim proc zatracovat podovozky jako sou tamia, team losi, yokomono atd :-)
Bond 007, matrix evolution-edice 2007, storm evolution 4,5, 7,5, Ultramat 14,Much More Zero V, DX3.0 DSM
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

To co se tu píše je velká pravda jen jsem prostě natrefil na netu na manuálky TeamLosi tak jsem to tu šoupnul pro kluky co tenhle podvozek maj.
Myslím, že tady je to správné místo kde to budou hoši hledat.
Jinak samozřejmě patřím taky do týmu :xray:

Ohledně toho hlasováním, to je tam jen proto, že jsem si to chtěl zkusit.
Výsledek je předem jasný :D
Uživatelský avatar
Standa_Ov
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: ned dub 01, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa_Ov »

toxik-q píše::roll: hahaha jen proto ze nejsou na zavodech dostupny dily se preci nemusi odsuzovat do popelnice ne? Na tamiy taky nejsou nahradni dily na zavodech a ma ji docela dost lidi :-) nevim proc zatracovat podovozky jako sou tamia, team losi, yokomono atd :-)
Koukám že jsi hrdej majitel Losi :wink: Taky jsem uvažoval o tomhle podvozku, ale nakonec jsem se pro něho nerozhodl pro jeho údajnou křehkost a nemetrickou soustavu.
Mohl by jsi tu pisnout něco z vlastních zkušeností :?:
Uživatelský avatar
toxik-q
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 229
Registrován: pát zář 15, 2006 9:22 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od toxik-q »

a ma to vubec cenu? :roll: zastanci sve znacky stejne neuznaji ze jiny podvozek nez maji oni ze by mohl byt stejne dobry :wink:
Ja nevim jaky by to bylo treba u formule 1 kdyby jezdili vsichni se stejnym vybavenim? :-) Vzdyt o tom soupereni mezi teamy to preci je ne?
Nemetricka soustava? no naradi mam stejne jako na xray jen s rozdilem klice na matky kol :-) Porovnani nahradnich dilu? cenove sou od sebe cca o 1/3-1/4, dostupnost v min 4 shopech co vim...
S tou krehkosti to je tezky :-) kdyz nabouras, vetsinou to nekde neco odnese u jakehokoliv podvozku :wink: ( zalezi na zachazeni ) ja sem predek dal z klasicke verze ( ramena ) a zadnej problem sem nezazanamenal :wink:
ja sem si ho poridil i tak trochu z hecu abych se odlisil od ostatnich, hlavni vyhodu sem videl v zakrytovanych prevodech...
A muj celkovej dojem? Rozhodne se neda rict ze by to byl nejak mene hodnotny ci nesrovnatelny podvozek....
je to proste jen o tom ze xray je tu rozsiren daleko vic, nekdo prijde chce poradit a vsichni xray xray tak co dotycnej udela? taky si ho koupi :-)
jinak to neni o tom ze bych xray neuznaval :wink:
Bond 007, matrix evolution-edice 2007, storm evolution 4,5, 7,5, Ultramat 14,Much More Zero V, DX3.0 DSM
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

toxik-q píše::roll: hahaha jen proto ze nejsou na zavodech dostupny dily se preci nemusi odsuzovat do popelnice ne? Na tamiy taky nejsou nahradni dily na zavodech a ma ji docela dost lidi :-) nevim proc zatracovat podovozky jako sou tamia, team losi, yokomono atd :-)
nezatracuji ji je, jen davam prednost spolehlivosti a dostupnosti ND coz mi Xray max. vyhovuje.
Byl bych nejradej kdyby kazdej na zavodech mel jinej podvozek !!! To by byla parada !!!
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Matěj Foldyna
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 494
Registrován: sob říj 28, 2006 8:41 pm
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Matěj Foldyna »

A ja bych se zase nespolehal že nahradní díly na XRAY má na zavodech každý, pořadatel.Je to možné že někde na zavodech je maji ale ja jsem na ně nenatrefil,ale jinak LOSI o proti Xray =1:1 :lol:
FG baja buggy 4WD competition, Spektrum DX3R

Web: http://www.rcauta-fm.cz
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Team Losi XXX-S Manuál

Příspěvek od Lukass »

podle mě je xxx-s dobrý podovzek (jak na cestu tak na rally) jen je problém v tom že u nás není taková dostupnost dílů....já mám taky Losi XXX-4 G+ a taky u nás na ni moc dílů není,proto beru nd z USA
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Odpovědět

Zpět na „TEAM Losi“