Náhrada za Losi XXX-S

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
h4Wk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned říj 28, 2012 12:29 pm
Bydliště: Fryčovice

Náhrada za Losi XXX-S

Příspěvek od h4Wk »

Zdravím, už delší dobu procházím různá fóra a zatím jsem nedokázal vybrat nějaký slušný podvozek. Losi XXX-S už se bohužel sehnat nedá jelikož ho už nikdo nedováží což me trošku mrzí. Využití by bylo na ježdění na asfaltu občas nějaký štěrk, jedná se o hobby využití, žádné závody nebo tak, prostě jen na pobavení tak do toho nechci investovat závratné sumy. Elektroniku budu pořizovat Ezrun (ještě nevím jestli 35A ne 60A regl ale ten slabší bude si myslím stačit). Budu rád za každou radu.
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Náhrada za Losi XXX-S

Příspěvek od Loupák83 »

no podvozků je na trhu hodně ale žádný v podobné koncepci jako Losi (krytý převod)
je velká škoda že se losina u nás už neprodává ale v USA se díly pořád dají sehnat za krásný peníze
a já osobně jsem např za 3 roky ježdění zničil jen 2 věci (rameno, zadní náboj kola) a poškodil lehce držák zadních tlumičů
čas od času se nějáká Losina objeví na modelbazaru ... teď myslim hornak prodává svou losinu
pokud do auta nedáš nějaký 3,5z tak to auto to snese v pohodě, hlavně auto má v základu slušný rejdy
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhrada za Losi XXX-S

Příspěvek od Lukass »

covece, nahradu nevim.....tak dobře kryty řemínkáč se snad už ani nedělá....leda něco zakrytovat :)

ale.....
zaloz si ucet na eBay a kup neco z tama....nekuju dily ale primo cele auta. Kdysi sem tak pokupoval asi 5aut, nechal sem si to poslat na fiktivni adresu (byla to takova sluzba, kde ti přebalili zbozi do jednoho baliku- zasilkovasluzb.com - zda jeste funguje to nevím..) a pak jeden velky balik sem nechal poslat domu....je fakt že v ty době za to nechteli celnici ani DPH ani CLO. Cenu na balík sis vypisoval stejně sám, a já tam vždycky napsal tolik, aby se to vešlo do DPH :D
..no, jde o to, že pak jsem měl doma 5podvozků, kopy dílů, motory, regly (amíci moc neřeší zda to prodat s elektronikou nebo bez..) kola apod....celkova cena baliku byla asi 6tis včetně pošty.

a i přesto že je to asi 3-4roky zpátky, tak si myslím že furt se tam dá splašit spousta podvozků za super ceny :)

a pokud by se ti povedlo něco takoveho sehnat, tak pak nevidim duvod proč vyměňovat staré dobré XXX-S :)
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Odpovědět

Zpět na „TEAM Losi“