Vymezení vůlí na TTčku

Domácí úpravy na TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
camilius74
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte srp 05, 2008 9:23 pm
Bydliště: Prostějov

Vymezení vůlí na TTčku

Příspěvek od camilius74 »

Protože jsem zastáncem úprav made in doma,pořídil jsem si TTčko.Po nějaké době jsem se rozhodl,že zkusím vymezit vůle kde jen jsou.Vím,že když bych použil tuningové díly,tak by se vůle snížily,ale to by mě nebavilo.Já se vydal cestou pokus-omyl.Nejdřív jsem se rozhodl,že vymezím kola.Použil jsem vymezovací váleček mezi ložiska a podložku zvenku,vůle je pryč.Pak jsem zkusil řízení a ramena.Ve srovnání s originálem je to 100 a 1.Na vymezení vůlí používám vrut se zapuštěnou hlavou.Má to jednu výhodu,zapuštěná hlava vymezí vůli a já jen dotáhnu tak,aby to "šlapalo".Jako další přišli na řadu ramena řízení,spojovačky a řídící tyč.Použil jsem kuláčky od MP JETu,závitovou tyč M3 a je hotovo.Přidávám pár fotofrafií ať je vidět,o co jde.Další vymezování bude pokračovat.
Přílohy
Fotka1545.jpg
malá úprava kloubů v ramenách
malá úprava kloubů v ramenách
Vymezaní vůle v řízení
Vymezaní vůle v řízení
Pohled na přední ramena
Pohled na přední ramena
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymezení vůlí na TTčku

Příspěvek od novako »

Zdarec, jdeš na to správným směrem, jsou tam ještě další možnosti - jako inspiraci ti doporučím moje články na našem klubovém webu (RCK Kramolín), třebas tě něco inspiruje - hledej na http://www.hranol.cz :wink:
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
camilius74
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte srp 05, 2008 9:23 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Vymezení vůlí na TTčku

Příspěvek od camilius74 »

Zdravím.Pročítal jsem ty články a jsou fakt zajímavý a poučný,je tam pár věcí,které použiju.Díky :text-thankyouyellow:
Odpovědět

Zpět na „Domácí úpravy“