TT01 těžkej offroad :-)

Domácí úpravy na TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
PeetRees
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: pon zář 26, 2011 9:49 pm
Bydliště: Praha/Ostrava

TT01 těžkej offroad :-)

Příspěvek od PeetRees »

Ahoj, chci se pochlubit novou úpravou.
Jen stručně co jsem dělal a co použil.

první věc byla nutná úprava pohlahy kvůli gumám. Vše je vidět na fotkách jak daleko jsem musel jít. Nic hroznýho. Jen to bylo celý otevřený pro bordel a tak jsem musel upravit mou verzi "sníhkrytu". Vrchní část jsem oblepil černou izolačkou Pattex. Super věc. Šedá stojí za prd.

Je v tom hodně tavky a sem tam tlastelína :-)

Přední pérování je bez tlumičů a vzadu jsem dal klasické olejové a do nich vecpal hrdlo z nafukovacího balonku :-) Bezva věc, už je tam mám půl roku a furt to hezky péruje a neteče.

Ve střeše jsem si musel udělat nasávací otvor. Tím jak je to všechno kolem dokola utěsněné tak je tam samozřejmně horko.

Motor je takovej bastl poskládanej ze všeho. Tělo motoru je z LRP 14x2 (jakési silnější magnety a ložiska), kotva je z Mabuchi a nové "stříbrné" uhlíky se silnýma pružinama. Uložení uhlíků a ložiska je z Ansmann 17x2, jelikož originál 14x2 sem mi utavil takovym způsobem, že se mi vychýlilo uložení ložiska a roztekl se i cín :-) A to jsem čekal že se dřív upeče 101BK :-D

Mno a chlazení jak je na fotkách tak jsem musel prohodit. Ten velikánskej větrák jsem musel dát na motor (je originál na 5V a točí cca 5000ot/min) a ty 2 malý na regulátor. Motor se pekl víc jak on.

Mno a to je asi vše, jen dodám že po jízdě ve sněhu a za středního mokrýho sněžení vnitřek absolutně suchý...a to jsem lítal na 4200mAh LRP asi 20 minut :-) (velký kola a těžkej sníh tomu dává kouř)
Přílohy
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Péťa z Prahy co bydlí u Vostravy

Tamiya Subaru Impreza WRC 08 / BMW e46 M3 GT Drift / Iveco Daily 65C15 z papíru :-D
TT01 - TEU101Bk- !!! LRP V10 Spec.5 14x2 !!!




Uživatelský avatar
viktor15
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 27, 2012 9:56 pm
Bydliště: tam na slovensku

Re: TT01 těžkej offroad :-)

Příspěvek od viktor15 »

tak toto je pecka nasadil si my chrobaka do hlavy :) :violin:
xray t2 007 :)hobbyking hk-310 2.4ghz, lipo zippy 4000,2xturnigy 5000,1x turnigy nanotech 3s 4000mah combo nosram evil power,dragon 9.5t a tak dalej :D

d-dr-dri-drif-dríft :D
Uživatelský avatar
PeetRees
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: pon zář 26, 2011 9:49 pm
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: TT01 těžkej offroad :-)

Příspěvek od PeetRees »

tak stavěj stavěj :-) nic na tom neni...nejdražší jsou na tom ty gumy...ty stály 350,- sada dvou kusů
Péťa z Prahy co bydlí u Vostravy

Tamiya Subaru Impreza WRC 08 / BMW e46 M3 GT Drift / Iveco Daily 65C15 z papíru :-D
TT01 - TEU101Bk- !!! LRP V10 Spec.5 14x2 !!!




osobaX
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 19, 2012 11:23 pm

Re: TT01 těžkej offroad :-)

Příspěvek od osobaX »

jaks to takhle zvysil?kolik by to melo svetlou vejsku s normalnima kolama?
Odpovědět

Zpět na „Domácí úpravy“