Vetráček

Domácí úpravy na TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

vrkal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 95
Registrován: pát lis 04, 2011 4:22 pm

Re: Vetráček

Příspěvek od vrkal »

Ale to mi pořád neřeší případný problém s předěláním konektoru, neboť ten origo konektor bec nevím kam a jak zapojit bo do přijímače mi to nějak nešlo zapojit, proto jsem se ptal co a jak.....
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vetráček

Příspěvek od 06D »

Jak nešlo ???? co máš za přijímač ??
Já používám X12 8,5z v TTčku a osobně bych se i vsadil o 1/2litru pravé trnkové že ten motor nezahřeješ víc než na 60-80°C. Pokud nebudeš chtít F103 rozložit zpět do rozsypu :twisted:
Já mám v F103GT Carsona 12T a seriový převod + omezení cca 80% a nezahřeju jej víc než na vlažno
Olin Bětík....MOVO Racing
vrkal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 95
Registrován: pát lis 04, 2011 4:22 pm

Re: Vetráček

Příspěvek od vrkal »

Přijímač mám Spekturm SR300. Mi šlo o to, že ten konektor bec co jde z ventilátoru mi nešel ani zasunout do přijímače a zde na fóru jsem vyčetl, že se ty X12 hodně hřejí a chystal jsem se na případné zapojení ventilátoru, kdyby tomu tak bylo, baych předešl jeho poškození během jízdy, proto jsem se na vše ptal.
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Vetráček

Příspěvek od 3p0 »

Tak mi přijde, že stahuješ kalhoty, když je brod ještě daleko. K té teplotě, na jak velkém koberci budeš jezdit, při volbě vhodného převodového poměru se to zas tak hřát nebude.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vetráček

Příspěvek od 06D »

To je divný :think: pokud je to klasika 2pin BEC konektor tak ten normálně do slotu SR300 jde dát. Černý na venkovní stranu a nejni problém ??
Jinak ty chceš jezdit Ostravu LMP a Rychvald ??? Tam jej fakt nedostaneš ani na 60 a X12 snese 105°C takže opravdu ty kalhoty dej zase zpět na kšandy :)
Olin Bětík....MOVO Racing
vrkal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 95
Registrován: pát lis 04, 2011 4:22 pm

Re: Vetráček

Příspěvek od vrkal »

jo Ostravu LMP a Rychvald. No, já kalhoty nestahoval, pouze si roloval nohavice, kdyby voda přišla dříve....samozřejmě, že nejdříve uvidím a pak bych to řešil, ale jak jsem psal v předchozím příspěvku, chtěl jsem vědět dopředu co a jak. Jinak ten konektor bec je celkem zasraný, tak to možná bude tím.....
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vetráček

Příspěvek od Jirkacbx »

vrkal : Občas stačí trochu přemýšlet a konektor lehce oříznout.
Ale ten JST-XH http://www.sczmodelshop.cz/konektory-2/ ... -2s-kolik/ do přijímače nikdy nepřipojíš.
Větrák musí mít na výstupu servo konektor.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
vrkal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 95
Registrován: pát lis 04, 2011 4:22 pm

Re: Vetráček

Příspěvek od vrkal »

Jirkacbx píše:Občas stačí trochu přemýšlet a konektor lehce oříznout.
který konektor a jak? trochu nechápu???
Jirkacbx píše:Ale ten JST-XH http://www.sczmodelshop.cz/konektory-2/ ... -2s-kolik/ do přijímače nikdy nepřipojíš.
to vím, já jsem ani nepsal, že jej chci připojovat do přijímače, hovořil jsem o připojení na balanční(servsní) konektor baterie
Jirkacbx píše:Větrák musí mít na výstupu servo konektor.
tak proč tam je ten bec konektor, nebo i ten se počítá do servokonektorů?
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vetráček

Příspěvek od 06D »

no je to jen slovíčkaření :wink: Chápeš to správně, a to oříznutí Jirka myslel tak že někdy vadí výstupek (ochrana aby jsi jej nezasunul opačně) na plastu BEC/Servo konektoru aby jsi jej zasunul. Hlavně pokud dáváš typ konektoru FU do slotu typu JR. Tak jej prostě odřízneš nebo uděláš skosenou hranu a už to jde zasunout :) (takové mičurinské křížení několika výrobců do sebe )
Olin Bětík....MOVO Racing
Odpovědět

Zpět na „Domácí úpravy“