sprint 2 drift - drift upgrade ale co použít?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
truckercech
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 09, 2014 1:42 am

sprint 2 drift - drift upgrade ale co použít?

Příspěvek od truckercech »

Ahojte, jsem nováček v této branži a tak snad jsem zavítal dobře zde na forum v naději pro radu :)

mám auto od HPI sprint 2 drift
a něco jsem si pročetl k driftování ale už mi jde z toho hlava kolem....jde mi ideálně o odkazy na ty dané věci abych věděl jak to vypadá, jak je to velké apod...je plno výrobců a já jakožto neznalý netuším od kterého můžu brát díly...

takže mi jde o dobré úpravy na drifty....
co jsem udělal -dle shlédnutých pár videí a něco málo informací co k tomu je
-tak jsem zalepil zadní diff čili je zamklý....
-kola jsem dal do stylu ,,áčka" ale nejsem si jist zda mi to k něčemu je...
-momentálně jsem se pokusil o přestavbu motoru dopředu, mám provizorní táhla řízení ...než se dostanu do modelshopu abych koupil origo tyčky....

co tipuju jako další věc:
-přední diff jednosměrný abych když zabrzdím tak kola se pořád dál točila...jen si nejsem jistý ale asi budu muset objednat i trochu jiný řemen ne? když (aspoň co jsem zahlédl) tento upravený diff má jinak velké ozubené kolo...
-musím objednat ty přední tyčky s kloubama abych mohl mít větší rejd
s tím si ale nejsem jist že to zvládne origo servo (kvůli úhlu kolik zvládne zatáhnout tyčku řízení) takže bych chtěl asi s větším úhlem...a rychlejší odezvou
-motor....na origo motoru je napsáno 15T ale někde jsem zahlídl že ,,supr" je 25-27T? a pak jsem se dozvěděl cosi o střídavých...co to je co to žere a kde to spí?? :D

díky moc za informace.....prostě a jednoduše jako nováčkovi bych to chtěl podat jako ,,kuchařku" na drifty....naprd je že na každém foru/stránce je jen nějaká určitá zmínka a nikde to není pěkně pohromadě :( :(

díky moc za ochotu :), Honza

PS: nežiju v česku takže z českých shopů objednávat nebudu ale odkazy mi pomůžou vtom abych věděl co mám v zahraničí hledat a jak to vůbec vypadá :)
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: sprint 2 drift - drift upgrade ale co použít?

Příspěvek od 3p0 »

Začnu od konce, evidentně jsi toho nepřečetl ještě dost, doporučuji VYSVĚTLENÍ POJMŮ O RC

Pro úpravy HPI Sprint 2 bych se zeptal strýčka Google

Pokus se zapracovat na terminologii, například pevná osa, volnoběžka a podobně. Nechci tě peskovat, ale ušetříš si mnohé vysvětlování :-)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: sprint 2 drift - drift upgrade ale co použít?

Příspěvek od Jirkacbx »

truckercech : Projdi si sekci drift Technika viewforum.php?f=209 .
Koukám,že jsi to už udělal,ohledně zamčenýho difu.
Taky dopln,kde se ve světě nejvíce nacházíš,aby tě kluci případně mohli odkázat na tobě bližší fora.
Pokud nějaký budou.
Nebo rovnou zajít na drift závody v tvým okolí nebo navštívit kluby a pokecat.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „HPI“