Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od player98 »

Caute, chtel bych se zeptat, kdo by mel zajem o rejdovy kameny na Yokomo MR4TC SD? http://www.rcmart.com/catalog/rc-mr4tcs ... 95_746_407 Na svem aute jsem tuto cast shledal jako problemovou, je hodne krehka, a tak jsem usoudil, ze ji tam prdnu z hliniku. Jenze odkud? Z RC martu se mi ji objednavat nechtelo, tak jsem kontaktoval Pavla328, jestli by mi je neudelal, on ze udela, do mesice. A tak se ptam-kdyz uz bude udelanej CAD soubor, kdo ma zajem? Cena by byla 250,-/par, model (plastovou predlohu) Pavlovi poskytnu.
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
mkymky
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 24, 2007 3:18 pm
Bydliště: Brno - Žebětín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od mkymky »

ja bych mel urcite zajem! ale chtelo by to dve nebo tri diry pro uchyceni tahla rizeni, at se da lepe ladit rejd ;-)
(neco takoveho... http://www.rcmart.com/catalog/rc-mr4tcs ... 95_746_407)
RC RALLY - rallybrno.cz - www.monkeyracing.cz
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od player98 »

jeste pockame na vyjadreni drifteru co tahaj Yokoma... p.s. Monkey, mas stejny problemy?
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
mkymky
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 24, 2007 3:18 pm
Bydliště: Brno - Žebětín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od mkymky »

na jednom aute mam hlinikove a na druhem plastove. oboji funguji, zatim zadne neprasklo.
problem plastovejch je ze se strhava zavit na uchyceni k C-hubs.
problem hlinikovejch je, ze vnich nesedi uplne natesno loziska a dela to trochu divne zvuky. (asi to chce udelat hodne presne)
RC RALLY - rallybrno.cz - www.monkeyracing.cz
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od player98 »

radsi budu jezdit s jistotou a zvukama, nez abych to pokazdy jizde musel dotahovat a co dva zavody kupovat novy... takle tam srouby zalepim napevno a bude po prdeli...
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od uffos »

prave ty presnosti se obcas bojim, o tom ze neco to dela za zvuk jsem neco cetl, ale sam mam plast tak nemuzu posoudit. i kdyz co jsem videl tak vyrobky Pavla vypadaly luxusne. Rozhodne popremyslim. jinak taky jsem nemel s plastem problemy, i kdyz nahoda je blbec a asi staci jedna dobra rana a ... :evil: a pri driftu je naraz do boku pravdepobnejsi,takze to muze bejt jen otazkou casu...
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od player98 »

tak co nejdriv dej vedet, jestli teda zajem mas nebo ne ;)
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
akim
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: úte lis 21, 2006 6:49 pm

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od akim »

par mojich postrehov a nazorov:

kvalitny plast je niekedy lepsi a viac vydrzi, ako ALU a ine kovove nahrady (GPM, Yeah - blato)
ak pouzijem ALU steering blok, tak po rane sa mozno ohne a zmeni jazdne vlastnosti (samozrejme sa zmenia uz len pouzitim toho materialu)
ak vydrzi ALU blok riadenia, povoli nieco ine, co je slabsie - co je potom mensie zlo? Menit blok riadenia, alebo C-Hub, alebo cele rameno a ohnute suspension shafts... ? Peniaze to stoji rovnake, ale nervy a cas uz rovnaky nieje.

videl som auto, ktore malo komplet ramena, c-huby, bloky z ALU... otrhol sa kus spodneho plata :)

takze, najlepsie je, podla mna, naucit sa jazdit tak, aby sa tieto skody minimalizovali
XXL Bratislava - DL Grafik
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od Tim »

akim píše:par mojich postrehov a nazorov:

kvalitny plast je niekedy lepsi a viac vydrzi, ako ALU a ine kovove nahrady (GPM, Yeah - blato)
ak pouzijem ALU steering blok, tak po rane sa mozno ohne a zmeni jazdne vlastnosti (samozrejme sa zmenia uz len pouzitim toho materialu)
ak vydrzi ALU blok riadenia, povoli nieco ine, co je slabsie - co je potom mensie zlo? Menit blok riadenia, alebo C-Hub, alebo cele rameno a ohnute suspension shafts... ? Peniaze to stoji rovnake, ale nervy a cas uz rovnaky nieje.

videl som auto, ktore malo komplet ramena, c-huby, bloky z ALU... otrhol sa kus spodneho plata :)

takze, najlepsie je, podla mna, naucit sa jazdit tak, aby sa tieto skody minimalizovali
No já bych řekl,že tam se to vytrhlo kvůli tomu,že ten náraz se neměl kam přenést, tady má rameno a C-hub. Sám vím,jak dokáže naštvat když se ti srhávají závity v bloku řízení. :)
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
akim
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: úte lis 21, 2006 6:49 pm

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od akim »

vzdy nieco povoli

podla mna je lahsie vymenit blok, ako napr rameno

a tie strhnute zavity...
na tamiyach, kde bol kingpin z vonku, stacilo pouzit o 2mm dlhsi srob, oproti serii a dotahovat s citom...
XXL Bratislava - DL Grafik
Uživatelský avatar
mkymky
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 24, 2007 3:18 pm
Bydliště: Brno - Žebětín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od mkymky »

je to jak pise akim, vzdycky povoli ten nejslabsi clanek a je potreba nadimenzovat celou sestavu tak aby to byl ten nejlevnejsi dil :-)

ja to chci hlavne kvuli moznosti mit tam ve diry (idealne 3 :-) kdyz mi poslete vykres v krivkach, dokreslim je tam, nebo poslu nacrtek.
RC RALLY - rallybrno.cz - www.monkeyracing.cz
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od player98 »

dve diry bohate staci.

k te vydrzi dilu: U Yokoma jsem shledal prave tim "odchazejicim" dilem prave steering blocky, ktery jsou prvni na rane a zakonite nemuzou nic moc vydrzet, protoze jsou blbe reseny kingpiny, ktery maj hrozne kratkej zavit. Tim, ze posilim tento clanek, by se mela cela predni naprava zpevnit, zvetsit jeji odolnost, protoze dalsi dily toho snesou podle me o dost vic. A prave jsme u ceny dilu. Vzhledem k tomu, ze 1 steering block stoji 200,-, par tedy 400,-, tak radsi budu menit C-huby, ktery jsou za 110,- kus, nebo ramena, ktery jsou za 80,- kus, navic huby i ramena vydrzej o dost vic.
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabidka : Rejdove kameny Yokomo Mr4tc sd

Příspěvek od Zabag »

Musím také souhlasit s Akimem.
Yokomo neznám a nikdy jsem s ním nejel.Jezdím pouze Tamiyu. Když jsem měl TA-čko zkoušel jsem taky všechno možné a také různé Alu díly.Nakonec jsem se vrátil k plastům a nedám dopustit.Plast je plast. Dnes bych Alu díly již nepoužil.
Zabag
Odpovědět

Zpět na „Yokomo“