objednat z usa???

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

objednat z usa???

Příspěvek od M4T35 »

prave se divam na stranky yokomo usa a divam se ze tam jsou podvozky v prepoctu za mene nez 1500 (ktere jsou u nas za 6500...)! kdyz k tomu pripoctu postovne a pripadne clo, vychazi mi to porad hodne dobre!!! co vy na to? :wink:
M4T35

Kastlička Mazda RX-8 a Mazda 6
TT-01 + menší tuning
Xray T1R + střední tunning
Mig 500
Hitec Aggressor 3 FM 40Mhz - kanaly 51 a 88 (40,675 a 40,925)
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

tak ze stranek, kde sem byl, neposilaji do evropy, ale urcite by se nasly nejake odkud posilaji, nebo ne?
M4T35

Kastlička Mazda RX-8 a Mazda 6
TT-01 + menší tuning
Xray T1R + střední tunning
Mig 500
Hitec Aggressor 3 FM 40Mhz - kanaly 51 a 88 (40,675 a 40,925)
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

jo řekl bych že jo,ale zas budeš docela dlouho čekat,ale určitě se to vyplatí
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
sanys88
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1641
Registrován: úte úno 21, 2006 12:28 pm
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sanys88 »

znam kluky co odnich objednavaj a nechodej jim kompletni objednavky a dodaci lhuta je cca 3mesice a nekdy i vic a to jsou dovozci do ČR tak pochybuju ze tobe by to prislo. Ale za pokus nic nedas. Ja cekam na kastli Silvie od Yokomy uz od ledna a jeste porad jim neprisla. A to Uz posilaly asi 2objednavky a v obou byla.
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

tak by to mozna chtelo najit toho spravneho dodavatele :wink:
ale ktery to je, ze? :?
M4T35

Kastlička Mazda RX-8 a Mazda 6
TT-01 + menší tuning
Xray T1R + střední tunning
Mig 500
Hitec Aggressor 3 FM 40Mhz - kanaly 51 a 88 (40,675 a 40,925)
Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

Jak je to vlastně s tím poštovným a všemi těmi poplatky okolo toho?
Jak se to objednává? Musím mít nějaký internetový účet nebo tak něco?
Bavil jsem se s Acidem o nakupování Lazeru ZX-5 z USA a vyšla mi konečná cena 323 USD (odsud: http://rc-mushroom.com/product_info.php ... ts_id=7406 ). Je to možné? Díky moc všem.
Uživatelský avatar
Esprit
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 113
Registrován: čtv črc 05, 2007 7:37 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Esprit »

cau, taky se nekdy v budoucnu chystam na nakup z usa. doporucuju treba tady: http://www.towerhobbies.com/
treba futaba 3pm 2,4 gGHz tu stoji 190 dolacu. No a kdyz si prihodis nejakou blbost za dalsich 10, tak jses na 200 a mas 30 procent slevu jako novej zahranicni zakaznik- po zaregis´trovani ti budou chodit akce na mail a tam ti daji kod na tu slevu. 'No a jses na skvelych 170 dolarech a pohoda.
No a do 6000kc se neplati clo. je to prepocitano pak na bnase podle aktualniho kurzu. To clo bys jinak doplatil asi na poste. A postovny podle toho jak to chces. Treba ta futaba vyjde tak za 4500 se vsim vsudy a uspora jako prase.
No a platis normalne embossovanou platebni kartou- visa, mastercard. Ma ty pismenka vystouply, nebo tusim e-banka a ge nabizi internetovou kartu jen na net. Samozrejme ti je daji k uctu na pozadani. ta embosovana stoji asi 300 na rok.Natukas tam pri nakupovani ty udaje, co po tobe chcou a oni si to srazi a uz to jede.
No a pak pres ten paypal, ale do toho ja nejdu, takze o tom nic nevim.Za tu transakci se jim tusim plati a to se mi nelibi.
A jeste jsem zapomnel, ze jeste ti prictou k te cene za zbozi 19 procent dan, aby z nas stat taky neco mel. To ale ne amici Takze platime dan v americe i tady. Ale kdyz kupujes drahy veci tak stejne vydelas. Horsi ta zaruka. Ani ne, ze te oserou si myslim, ale zase tam platit postovny a cekat a cekat. Ale tu futabu z tama beru. Teda az se zmatorim :? za tech usetrenych tricet dolcacu si koupim poradnej futral a stojanek na model.

Jo a pak ebay. No treba, kdybys kupoval dily nebo cokolivc nad 6000, tak se tam s tim prodejcem muzes domluvit at napise, ze to jako stoji min, at neplatis clo. Ale vyjit to vubec nemusi, ale taky jse,m to slysel. a zas platis stejne. Takze tak nejak jsem se to dozvedel ja.
Uživatelský avatar
Esprit
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 113
Registrován: čtv črc 05, 2007 7:37 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Esprit »

Bavil jsem se s Acidem o nakupování Lazeru ZX-5 z USA a vyšla mi konečná cena 323 USD (odsud: http://rc-mushroom.com/product_info.php ... ts_id=7406 ). Je to možné? Díky moc všem


to je jisty. No z neceho nasi prodejci zit museji :wink:
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Příspěvek od Virtual »

Já myslim, že je mnohem levnější Hong Kong...a máš to do tejdne doma. A eletroniku bych právě kvůli záruce ze zahraničí nebral...
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
Dugles
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1168
Registrován: čtv črc 13, 2006 11:25 pm
Bydliště: Brno-město šalin :D:D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

pokud budeš něco teda kupovat tak se mi ozvi a dej odkaz od kud !!
Prej Dugles myslitel :lol:
TA01 OFF ROAD-Ford F 150, integrála na rally
TB02 DRIFT-suVbaru, 350z, S2000
:tamiya: -
MIG 500 Turbo race
DF03-na skoky (misto TA)
Obrázek
JD

Příspěvek od JD »

Já už byl načatej že si taky něco objednámz Rc mart, tak jsem si to všechno spočítal a vyplatí se to.Ale ztroskotalo to na tom že jsem měl strach do toho jít ..proč?
1.Žádná záruka na zboží
2.Platba dopředu potom už jen dlouhé čekání
3.Po zaplacení není jistota že to zboží dorazí až ke mně
4.Když bude dodávka neúplná?poškozená?..tak s tim nic neudělám

Takže konečné rozhodnutí je --nic objednávat nebudu protože kdyby nic nepřišlo tak bych byl šííleně naštvanej,ale jen sám na sebe protože těch rizik je příliš.
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

Jen přidám své zkušenosti:

tower hobies - slevy ano, ale ne 30%, ale 30USD, pokud překročíš 200USD objednávku, dodávky trvají měsíc, minule 3 a to se balíky hledali po celé Evropě, toweři mi napsali, že to poslali, ať si to dohledám na poště a že se těší na další objednávky - FUCK amerika, samozřejmě platíš clo cca 4% a DPH 19%

mushroom - funguje, do měsíce to tu máš, je to HK, posílají to jako gift, objednávla jsem ale jen jednou

rcmart - objednávám nejvíce, funguje, nejlépe objednávat rychlou EMS poštou, jinak je problém, že se občas něco ztratí - z 10ti balíků mi 2 nedošli. Je super, jen to EMS stojí cca 100USD, což není moc fajn, ale zase je to tu do týdne a zásilka je dohledatelná

shopping.rcmodel.hk - největší hajzli, posílají neuplné objednávky, doláče si nechávají, převedou je na další objednávku, ale po urgencích, 30ti emailech, fakt děsivý... Mají málo zboží a ještě u toho co uvádějí že to mají skladem, po objednávce to najednou není a pošlou to bez jaké koliv komunikace nekompletní...

Objednávám jen věci na která není potřeba záruka, protože pokud se něco od nich pokazí, může to člověk vyhodit. A samozřejmě objednávám jen kartou, kde na účtě mám jen peníze cca na objednávku. Za rok mi 2x měnili kartu díky zneužití.

Jinak M4T35: kde jsou podvozky za 70USD, což je v přepočtu 1500kč? To mě enormě zajímá, klidně si to nechám poslat nejdříve někam jinam a pak do Evropy :twisted:
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Příspěvek od Virtual »

ondrabmw píše:...Za rok mi 2x měnili kartu díky zneužití...
Jaxe to projevilo? Přišla nějaká neznámá platba na tvůj účet?... :?:
Technická poznámka: kvůli zneužití - takhle to vypadá, že seš za to zneužití vděčnej :wink:
JD píše:...ztroskotalo to na tom že jsem měl strach do toho jít ..proč?
1.Žádná záruka na zboží
2.Platba dopředu potom už jen dlouhé čekání
3.Po zaplacení není jistota že to zboží dorazí až ke mně
4.Když bude dodávka neúplná?poškozená?..tak s tim nic neudělám...
Proto nedoporučuju nákup elektroniky, ale podvozek, tuning, bat. články atd. jsou v pohodě...
Např. rcmart ověřuje adresu, než pošle 1. zásilku. Na stránkách má jen věci skladem, takže pokud to naklikáš a hned odešleš, mělo by to hned odejít a kompletní. Pokud je balík poškozenej, musíš sepsat protokol s pošťákem - všechny zásilky sou pojištěný. Čekání je cca. 7 pracovních dnů, navíc máš kód a vidíš, co se děje (vyřizování, odevzdání na poštu v HK, odeslání z HK atd...)
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
crteczech
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1053
Registrován: stř kvě 31, 2006 8:32 pm

Příspěvek od crteczech »

:shock: tak teda ten dlouhej supr monolog... teda to ti jeblo ci co?? :lol: jako sry ale ad nekterymi vetami mi ucukavali koutky... :wink: supr.. jinak mam zkusenosti jak z ebay tak z rcmartu... rcmat je naprosto v poho.. komunikace dost dobra.. napisou kdyz neco neni... objednavky komplentni.. spokojenost... ebay.. mno narazil jsem na jednoho smejda co to neposlal... :evil: mno a co muzu akorat brecet...

platby pres paypal.... platba se sice plati... ale plati ten komu dorazi penize... tudiz prodavajici..nevim jak je to ted ale snad to porad plati ze ty jako ze z cr nemuzes penize z paypal konta vybrat(resp. penize ktere ti prijdou pres paypal na ucet.. zustanou na paypal uctu..) muzes s nimi ovsem normalne platit...

tot moje troska do mlyna....

jo jeste k tem baterkam.. podle mne ani baterky se nevyplati.. je to dost tezky a postovny se zaplati.. takze 30 baterek z rcmartu a mas cenu postovnyho pekne vysoko.. objednat samotny baterky se nevyplati... kdyz si k tomu objednas jeste hafo levnych veci tak mozna usetris.. ale celkovej dojem ze sumy, kterou zaplatis az postu te celkem zklame... :roll:
Tou dobou ve Skotsku...
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

Virtual píše: Jaxe to projevilo? Přišla nějaká neznámá platba na tvůj účet?... :?:
Technická poznámka: kvůli zneužití - takhle to vypadá, že seš za to zneužití vděčnej :wink:
No poprvé jsem tam měl nějakou malou platbu z aněco co jsem nikdy neobjednal, od shopu který jsem nikdy neviděl :) - cca 2000kč. A po druhé to bylo nedávno mi zavolala banka, že mi blokuje kartu, že by mohlo dojít ke zneužití, protože jsem platil venku a někde někdo nakopnul něco :P. Takže mi do týdne udělali novou.
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Yokomo“