Regulátor TAMIYA TEU-101BK

veškere elektro do TT-01 (motory, regulátory, příjmače ...)

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Regulátor TAMIYA TEU-101BK

Příspěvek od favo »

Mám na Vás prosbu, mám tento régl -byl v balení s autem a po pár jízdách se stávalo že po přidání prudce plynu auto začalo samo zatáčet . Po pár dnech to přestalo a zase to začalo dělat ale tentokrát né při jízdě do předu ale naopak do zadu. No a teď jsem regl rozebral abych zkrátil kabely a dělá to furt ale zjistil jsem že pokud příjmač HITEC napájím z réglu tak to blbne ale pokud jej začnu napájet z dodávaného držáku na 4 tužkovky tak je po problému.

Nevíte jak tento problém odstranit nebo spíš jaký jiný regl by jste mi doporučili ale nemusí to být notně ten nejdražší stačí nějaký střed za rozumnou cenu.

Kdyby to bylo důležitý mám RC soupravu Hitec Agresor FM

Předem díky za každou radu.
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
jox
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: stř dub 04, 2007 11:51 pm
Bydliště: BA - Petržalka

TEU-101BK

Příspěvek od jox »

bud rad, ze si si neodpalil prijmac... TEU-101BK pusta do prijmaca to co je na baterke, tj. skoro 8V a ako vieme prijmace su na 4.8-6V.
TT01 Nismo Coppermix Silvia, Futaba 3PM 40Mhz, Futaba R303FHS, 2xIntellect 4600mAh, Poison 20Z, 19/61 (29.7km/h)
TT01 SHELBY MUSTANG GT 500, Futaba 3PM, noname prijmac 27MHz, noname regulator, 2xNosram 4200mAh, RS540SH 17/61

Tamiya Toyota Hilux (high-lift), Futaba 3PM, Futaba R133F, TEU-101BK, 2xNosram 4200mAh, Atlas Rock Climber 50Z...
http://www.rc.jox.sk
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

No já otom moc nevím jsem úplný začátečník mám auto jen měsíc :oops: A jaký by jsi mi doporučil ten régl
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
jox
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: stř dub 04, 2007 11:51 pm
Bydliště: BA - Petržalka

TEU-101BK

Příspěvek od jox »

aky ti ja neodporucim, tiez len zacinam a musis vediet co chces od neho, pripadne ci nejst do striedavych motorov......

ja som tento problem vyriesil stabilizatorom, ktory mi drzi 5V a pusta ich do prijmaca. cela uprava vyjde na par korun...
TT01 Nismo Coppermix Silvia, Futaba 3PM 40Mhz, Futaba R303FHS, 2xIntellect 4600mAh, Poison 20Z, 19/61 (29.7km/h)
TT01 SHELBY MUSTANG GT 500, Futaba 3PM, noname prijmac 27MHz, noname regulator, 2xNosram 4200mAh, RS540SH 17/61

Tamiya Toyota Hilux (high-lift), Futaba 3PM, Futaba R133F, TEU-101BK, 2xNosram 4200mAh, Atlas Rock Climber 50Z...
http://www.rc.jox.sk
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

No já do auta zatím nacpal jen kuličkový ložiska, duralový kardan, stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení a motor MIG 500 Turbo a jsem s autem spokojený navíc nejsem přesvědčený otom že stříďák by byl na tento podvozek to pravý ořechový myslím si že MIG je zatím až dost.

A co se týká slaboproudu to je pro mě španělská vesnice já jsem strojař :wink: čili tak něco koupit a zapojit a víc nic.
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
jox
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: stř dub 04, 2007 11:51 pm
Bydliště: BA - Petržalka

TEU-101BK

Příspěvek od jox »

ja uvazujem nad striedavym motorom, ale nie velmi kvoli rychlosti (samozrejme sa da spravit neriaditelna raketa z tt01), ale kvoli vydrzi na baterku, a bezudrzbovitosti motora.

co sa tyka regulatoru, mozes kupit nejaky ktory si stabilizuje napatie, alebo spravit ten stabilizator, co si myslim, zvladne aj uplny laik, samozrejme je nutne mat letovacku...
TT01 Nismo Coppermix Silvia, Futaba 3PM 40Mhz, Futaba R303FHS, 2xIntellect 4600mAh, Poison 20Z, 19/61 (29.7km/h)
TT01 SHELBY MUSTANG GT 500, Futaba 3PM, noname prijmac 27MHz, noname regulator, 2xNosram 4200mAh, RS540SH 17/61

Tamiya Toyota Hilux (high-lift), Futaba 3PM, Futaba R133F, TEU-101BK, 2xNosram 4200mAh, Atlas Rock Climber 50Z...
http://www.rc.jox.sk
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

pájku mám zrovna jí uklízím měnil jsem konektory na baterkách a regulátoru za zlacený dutinky.

Takhle pokud mi někdo řekne co koupit a jak to spojit tak to není problém udělat ale vymyslet to to už je horší. :wink:

Pokud by jsi byl ochotný se semnou o to podělit budu Ti vděčný
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
jox
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: stř dub 04, 2007 11:51 pm
Bydliště: BA - Petržalka

TEU-101BK

Příspěvek od jox »

jj, zajtra ti dam info, idem uz buvinkat... :binkybaby:
TT01 Nismo Coppermix Silvia, Futaba 3PM 40Mhz, Futaba R303FHS, 2xIntellect 4600mAh, Poison 20Z, 19/61 (29.7km/h)
TT01 SHELBY MUSTANG GT 500, Futaba 3PM, noname prijmac 27MHz, noname regulator, 2xNosram 4200mAh, RS540SH 17/61

Tamiya Toyota Hilux (high-lift), Futaba 3PM, Futaba R133F, TEU-101BK, 2xNosram 4200mAh, Atlas Rock Climber 50Z...
http://www.rc.jox.sk
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátor TAMIYA TEU-101BK

Příspěvek od WIN »

favo píše:Mám na Vás prosbu, mám tento régl -byl v balení s autem a po pár jízdách se stávalo že po přidání prudce plynu auto začalo samo zatáčet . Po pár dnech to přestalo a zase to začalo dělat ale tentokrát né při jízdě do předu ale naopak do zadu. No a teď jsem regl rozebral abych zkrátil kabely a dělá to furt ale zjistil jsem že pokud příjmač HITEC napájím z réglu tak to blbne ale pokud jej začnu napájet z dodávaného držáku na 4 tužkovky tak je po problému.

Nevíte jak tento problém odstranit nebo spíš jaký jiný regl by jste mi doporučili ale nemusí to být notně ten nejdražší stačí nějaký střed za rozumnou cenu.

Kdyby to bylo důležitý mám RC soupravu Hitec Agresor FM

Předem díky za každou radu.
Myslim ze podobny problem uz tady nekdo mel a bylo to slabou, spatne nabitou baterkou.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

No problém je v tom že mě to dělá i na plně nabitou baterku právě sundanou z nabíječky a nabitá byla dobře. Ale jak jsem psal po odpojení napájení příjmače z réglu a napajení z externího zdroje je to OK. :cry:

Až tak by mě to netrápilo ale nevím kde uchytit držák na 4 tužkovky tak aby se dal snadno oddělat případě potřeby a ještě navíc nezavazel to už mi příjde jednodušší koupit lepší régl na tento stejně skoro všichni nadávají. A nebo použít to co psal JOX
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

favo píše:No problém je v tom že mě to dělá i na plně nabitou baterku právě sundanou z nabíječky a nabitá byla dobře. Ale jak jsem psal po odpojení napájení příjmače z réglu a napajení z externího zdroje je to OK. :cry:

Až tak by mě to netrápilo ale nevím kde uchytit držák na 4 tužkovky tak aby se dal snadno oddělat případě potřeby a ještě navíc nezavazel to už mi příjde jednodušší koupit lepší régl na tento stejně skoro všichni nadávají. A nebo použít to co psal JOX
Dnes priletim domu tak okolo 21:00. Jestli chces tak se k tobe otocim a podivam se na to.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

WINFRESH píše:Dnes priletim domu tak okolo 21:00. Jestli chces tak se k tobe otocim a podivam se na to.
No já bohužel přijedu až kolem 22:30 dělám do deseti a než přijedu z Brna to taky chvíli trvá :cry:
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Příspěvek od Virtual »

WINFRESH píše: Dnes priletim domu tak okolo 21:00. Jestli chces tak se k tobe otocim a podivam se na to.
WIN by měl být spíš Gentleman fóra! :clap: :modlim:

favo: já mám v TT regl LRP - ten automatickej od 17z - a s RS540ST funguje výborně...původně jsem měl ten ze sady XBpro...
PS možná je problém v BEC reglu Tamiya (jestli ho vůbec má), když to blbne jen při napájení přes regl...
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Re: Regulátor TAMIYA TEU-101BK

Příspěvek od Flozik »

favo píše:jaký jiný regl by jste mi doporučili ale nemusí to být notně ten nejdražší stačí nějaký střed za rozumnou cenu.
Kolik do nej chces dat?? Pripadne mas na nej nejaky pozadavky?? Jako jestli ma to automaticky nastavitelnej, nebo aby sis ho moh nastavovat sam???
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
JD

Příspěvek od JD »

Spíš se rozhlídni po reglech který jsou dostupný Já scháněl GMV4R+ , GMV80R,SW...taky od GM a beznadějně vyprodaný---prej konec června,takže jestli chceš jinej rychle tak to může bejt trochu kompromis
Odpovědět

Zpět na „Elektotechnika TT-01“