LRP BL Combo A.I. Brushless Pro/Eraser 10.5T

veškere elektro do TT-01 (motory, regulátory, příjmače ...)

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: LRP BL Combo A.I. Brushless Pro/Eraser 10.5T

Příspěvek od Domca234 »

hele sory tu nabíječku máš lepší tuhle :D : http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... -8-150W-7A
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
onan76
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: úte pro 21, 2010 10:56 pm

Re: LRP BL Combo A.I. Brushless Pro/Eraser 10.5T

Příspěvek od onan76 »

no chtel bych koupit tohle.............http://www.rcshop.eu/lrp-bl-combo-ai-br ... 27873.html
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: LRP BL Combo A.I. Brushless Pro/Eraser 10.5T

Příspěvek od Domca234 »

jo to pujde
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
onan76
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: úte pro 21, 2010 10:56 pm

Re: LRP BL Combo A.I. Brushless Pro/Eraser 10.5T

Příspěvek od onan76 »

tak vsem diky za rady..:) :text-thankyouyellow: .......zatim se mejte...az bude vse doma a hlavne v aute tak napisu...... :)
Odpovědět

Zpět na „Elektotechnika TT-01“